بهترین رستوران های تکسیم
28 مرداد 1398
ترکیه

بهترین رستوران های منطقه تکسیم

بهترین رستوران های تکسیم

آیا شما نیز به دنبال لیستی از بهترین رستوران های منطقه تکسیم هستید؟ آیا می دانید چه هر کدام از بهترین رستوران های منطقه تکسیم دارای چه ویژگی های منحصر به فرد می باشد؟ از شما دعوت می شود که ما را تا آخر مقاله پیش روی خود همراهی کنید و اطلاعات بسیار جالبی را در حضور بهترین رستوران های منطقه تکسیم به دست بیاورید.

استانبول یکی از دیدنی ترین و زیباترین شهرهای ترکیه می باشد که سالانه میلیون ها گردشگر از این شهر بازدید می کنند که یکی از پرتردد ترین منطقه ای این شهر، منطقه تکسیم می باشد که با داشتن جاذبه های دیدنی، مراکز خرید و انواع رستوران بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جذب کند. یکی از مهمترین آیتم هایی که توجه گردشگران را جلب نموده و سهم زیادی را در پیشرفت صنعت گردشگری ایفا کرده است

رستوران های این منطقه می باشد که روزانه هزاران نفر گردشگر و توریست برای صرف بهترین و لذیذترین غذاهای ترکیه ای به سوی بهترین رستوران های منطقه تکسیم روانه می شوند. از بهترین رستوران های منطقه تکسیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رستوران اوتانتیک
  •  رستوران 360
  • رستوران هاوس کافه
  •  رستوران لب دریا
  • رستوران فاروس
  • رستوران الئوس
  • رستوران چانگا

 

اوتانتیک از بهترین رستوران های تکسیم

یکی از بهترین رستوران های منطقه تکسیم، اوتانتیک می باشد که یکی از قدیمی ترین های این منطقه بوده و به داشتن غذاهای سنتی معروف و شهر دارد. در این رستوران مشتریان می توانند نحوه تهیه و سرو گزلمه را به وسیله سرآشپزهای ماهر مشاهده کرده و سپس آن را صرف کنند. یکی از مهمترین عللی که سبب شده است تا اسم رستوران اوتانتیک را در لیست بهترین رستوران های منطقه تکسیم مشاهده کنیم، این است که برای تهیه و آماده کرد غذاهای این رستوران از تازه ترین مواد اولیه استفاده می شود و از قیمت های بسیار مناسبی نیز برخوردار است که بی شک این امر سبب شده تا بسیاری از گردشگران رستوران مذکور را در اولویت های انتخابی خود قرار دهند.
آدرس رستوران اوتانتیک: استانبول – خیابان آسمالی – جاده استقلال

360 از بهترین رستوران ها

رستوران 360 یکی از شگفت انگیزترین و بهترین رستوران های منطقه تکسیم می باشد که با واقع شدن بر روی بام و با داشتن دیواره های شیشه ای، توانسته است منظره 360 درجه ای را برای تماشای شهر استانبول فراهم کند. گردشگران و توریست ها می توانند در این رستوران شاهد غذاهای ترکی، هندی، مدیترانه ای و ایتالیایی را مشاهده کرده و گردشگران می توانند به همراه پخش موسیقی بسیار جذاب و دلنشین به صرف بهترین غذا در بهترین رستوران های منطقه تکسیم باشند. طراحی و دیزاین میز و صندلی های این رستوران بسیار شیک و لوکس می باشد به طوری که هر مهمان و گردشگری به محض ورود به این مکان شیفته آن شده و از منظره مورد تماشای میتواند نهایت لذت را داشته باشند.

آدرس رستوران 360: ترکیه – استانبول – جاده استقلال

 

رستوران 360 از بهترین رستوران های تکسیم

هاوس کافه

یکی دیگر از بهترین رستوران های منطقه تکسیم، رستوران هاوس کافه می باشد که در یکی از آپارتمان های قدیمی این منطقه واقع شده است و دارای معماری به سبک استایل غربی بوده که با داشتن نورپردازی بسیار بی نظیر و شگفت انگیز نیز توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. اگر به دنبال صرف غذای دریایی در یکی از بهترین رستوران های منطقه تکسیم هستید می توانید هاوس کافه را در اولویت های خود قرار داده و بهترین لحظات را به همراه خانواده خود در این رستوران سپری کنید. سرآشپزان این رستوران با دیدن آموزش های بسیار متفاوت در کشورهای مختلف، از مهارت بسیار فوق العاده ای برخوردار هستند و شما می توانید با مراجعه به این رستوران از نزدیک شاهد این امر باشید.

آدرس رستوران هاوس کافه: ترکیه – استانبول – جاده استقلال – خیابان بی اوغلو

 

هاوس کافه از بهترین رستوران های تکسیم

فاروس

یکی دیگر از بهترین رستوران های منطقه تکسیم می توان به رستوران فاروس اشاره نمود که نه تنها یکی از بهترین رستوران های منطقه تکسیم می باشد بلکه در لیست بهترین رستوران های استانبول نیز واقع شده است. بسیاری از گردشگران و توریست برای صرف صبحانه نیز روانه نیز رستوران هستند و از مشهورترین و لذیذترین غذاهای آن می توان به غذاهای سوسیسی آن اشاره کرد. اگر شما نیز جز افرادی هستید که گیاه خوارید می توانید رستوران فاروس را در اولویت های خود قرار دهید. رستوران فاروس با توجه به این که از فضای بسیار لوکس و باشکوهی برخوردار است در تمام روزهای سال مملو از گردشگر و مسافر می باشد به طوری که برای صرف غذای مورد نظر خود در این رستوران بایستی از قبل میز مورد نظر خود را رزرو کنید.

آدرس رستوران فاروس: ترکیه – استانبول – تکسیم- جاده جمهوریت 

 

رستوران فاروس

الئوس

رستوران الئوس از دیگر بهترین رستوران های منطقه تکسیم می باشد که در طبقه دوم یک ساختمان تاریخی واقع شده است و با داشتن موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب خود توانسته است دسترسی مناسبی را داشته و مورد توجه بسیاری از گردشگران و مسافران واقع شود. رستوران الئوس شباهت بسیار زیادی به رستوران های یونانی دارد به طوری که غذاهای یونانی در این رستوران سرو شده و دارای طراحی و دیزاین یونانی شکل بوده که حال و هوای کشور یونان را می توان در این رستوران تجربه کرد. گردشگران می توانند با مراجعه به این رستوران منظره ی بسیار شگفت انگیزی از تنگه ی بسفر را نیز مشاهده نموده و با تماشای چنین منظره شگفت انگیزی به صرف غذای مورد نظر خود داشته باشند.

آدرس رستوران الئوس: ترکیه – جاده استقلال – مرکز بی اوغلو

 

رستوران الئوس

چانگا

از دیگر بهترین رستوران های منطقه تکسیم می توان به رستوران چانگا اشاره نمود که با داشتن طراحی فوق العاده بی نظیر خود با استفاده از کاغذهای دیواری متنوع توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کند. این رستوران در یک خانه بسیاری تاریخی تاسیس شده است که مشتریان آن می توانند به راحتی از فضای آشپزخانه رستوران بازدید داشته و شاهد سرو غذاهای متنوع باشند. همچنین این رستوران برخی از مهمترین آثار هنرمندان ترکیه را به نمایش میگذارد که این امر بر جذابیت رستوران چانگا افزوده است. گردشگران می توانند در این مکان به صرف بهترین قهوه های ترکی نیز بپردازند که این امر سبب شده تا چانگا در لیست بهترین رستوران های منطقه تکسیم واقع شود.

آدرس رستوران چانگا: ترکیه – استانبول – تکسیم- جاده Siraselviler

 

رستوران چانگا

لب دریا

و در آخر رستوران لب دریا را به حضورتان معرفی می کنیم که از بهترین رستوران های منطقه تکسیم بوده و به دلیل واقع شدن در نزدیکی تنگه بسفر توانسته است منظره ی فوق العاده ای را برای مشتریان خود عرضه می کند. گردشگران و مسافران می توانند در این رستوران انواع غذاهای بین المللی را مشاهده کرده و با توجه به علاقه خود یکی از بهترین آنها را میل کنند. همچنین این مکان برای صرف لذیذترین صبحانه ترکی خیلی خوب می باشد.
آدرس رستوران لب دریا: ترکیه – تکسیم – خیابان آسمالی – میدان تونل

رستوران چانگا

تکسیم یکی از گردشگرپذیرترین شهر های تور ترکیه است که به شما توصیه میکنیم در سفر به این شهر حتما به یکی از رستوران های پیشنهادی مراجعه کنید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران