هتل وستین پالاس مادرید

اقامت در هتل وستین پالاس مادرید

بررسی اقامت در هتل وستین پالاس مادرید

شهر مادرید دارای هتل های بسیار زیاد و شیکی می باشد. هتل وستین پالاس مادرید The Westin Palace Madrid یک هتل بسیار مجلل و مدرن می باشد که در سنترو مادرید واقع شده است. این هتل بسیار مجلل و شیک خدمات بسیار خوب و عالی در اختیار مسافرین و گردشگران قرار می دهد. هتل وستین پالاس مادرید یک هتل 5 ستاره است که اقامتی رویایی را برای مسافرین و گردشگران به ارمغان می آورد و خاطرات سفر به مادرید را چند برابر می کند.

stay westin palas hotel madrid

تاریخچه 

هتل وستین پالاس بوسیله معمار بلژیکی جرج مارکیوت و به پیشنهاد پادشاه آفو سونو هشتم ساخته شد. این هتل بعد از طراحی دو مهندس دارای 800 اتاق بسیار مجلل و شیک شد که بزرگترین هتل در اتحادیه اروپا می باشد. نبشی این ساختمان در ماه مارس سال 1911 گذاشته شد و هتل در طی 18 ماه ساخته شد. اولین مهمان هتل در ماه سپتامبر 1912 وارد آن شد. هتل وستین پالاس مادرید به تجهیزات روز و مقاوم ساخته شد و از امکانات بسیار زیادی برخوردار می باشد. در سال های اولیه ساخت، این هتل میزبان افراد بسیار مشهوری بود و طی جنگ اسپانیا به عنوان بیمارستان نظامی خدمت کرد.  

 هتل وستین پالاس مادرید

هتل وستین پالاس مادرید

این هتل مجلل در قلب شهر مادرید و بین مثلث هنری واقع شده است. پارلمان در خیابان روبرویی آن قرار دارد و کاخ سلطنتی و خانه اپرا در چند قدمی این هتل شیک و مجلل قرار دارند. هتل وستین پالاس مادرید امکانات خوبی را در 300 متری از موزه های پرادو، تیسن و رینا سوفیا در اختیار مسافرین قرار می دهد. این هتل به خاطر وجود گنبد شیشه ای خود مشهور می باشد. مسافرین از زمان ورود تا زمان خروج چیزی برای دیدن و لذت بردن در این هتل بسیار شیک دارند. این هتل پذیرای مهمان داخلی و خارجی بسیار زیادی که محبوبیت زیادی در بین مسافرین دارد.

 هتل وستین پالاس مادرید

اتاق های هتل وستین پالاس مادرید

هتل وستین پالاس مادرید دارای اتاق های بسیار شیک و مجللی می باشد. تمامی اتاق های آن بسیار بزرگ و جادار هستند. اتاق های کاخ مدرن و بسیار جذاب می باشند. آنها دارای تخت هایی بسیار مرتب، نرم و راحت می باشند. در این اتاق های می توان از یک حمام بسیار شیک و بزرگ که وان های بزرگ دارد لذت برد. در این حمام ها تمام وسایل بهداشتی و راحتی مسافرین قرار داده شده است. تمامی اتاق ها مبله هستند و یک دکوراسیون بسیار رویایی دارند، با اقامت در این اتاق احساس می کنید که یک اشراف زاده هستید. اینترنت، تلویزیون، یخچال، قهوه ساز و … از دیگر امکانات این اتاق ها می باشد. البته تمامی اتاق ها دارای بهترین چشم انداز از خیابان های اطراف هستند که می توان ساعت ها نشست و آنها را تماشا کرد.

 هتل وستین پالاس مادرید

رستوران و کافه هتل وستین پالاس مادرید

در این هتل مجلل و رویایی یک کافه قرار دارد که بهترین قهوه ها، نوشابه ها و نوشیدنی های فصل را برای مسافرین در زیر گنبد سرو می کند. از آنجایی که در این کافه موسیقی زنده پخش می شود، ارنست همینگوی در رمان خود به نام خورشید نیز برمی خیزد این موضوع را بیان کرده است. در رستوران این کاخ نیز می توان از بهترین غذاهای اسپانیایی و البته بین المللی لذت برد. این رستوران در یک محیط بسیار دنج و راحت قرار دارد و آرامش بسیار زیادی به مسافرین و گردشگران می دهد. طعم غذاهای این هتل عالی و منحصر بفرد می باشد و تجربه ای فوق العاده برای همه مسافرین می باشد.

سایر خدمات 

هتل وستین پالاس مادرید تمامی امکانات روز و مدرن را دارد. در این هتل می توان از امکانات خشکشویی، پارکینگ، صندوق امانات، محل نگهداری از کودک، اسپا، سالن کنفرانس، سالن جلسه، استخر، سالن ورزشی و …. استفاده کرد. کارکنان هتل وستین نیز بسیا مهربان و سخت کوش می باشند و به طور 24 ساعته بهترین خدمات را برای مسافرین و گردشگران ارائه می دهند. البته امکان صرف صبحانه عالی و مجلل در اتاق ها نیز وجود دارد و در صورتی که بخواهید می توانید در بالکن اتاق خود صبحانه را با بهترین چشم انداز شهر نوش جان کنید.

هتل وستین بهترین خدمات را به مسافرین ارائه می دهید و یکی از هتل های بسیار مجلل و 5 ستاره شهر مادرید اسپانیا است. برای سفر به شهر مادرید و لذت از جاذبه های آن می توانید از مجموعه اطلاعات موجود در سایت گردشگری دلتابان استفاده کنید. این اطلاعات در زمینه های تهیه بلیط، شرکت های مسافربری، رستوران ها، هتل ها، جاذبه های گردشگری و .. می باشد.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران