ورزشگاه سانتیاگو

معرفی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مادرید

معرفی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو

در این مقاله دلتابان با ارائه اطلاعات مختصری در رابطه با ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مادرید شما را به تور و بازدید از این استادیوم بزرگ در شهر مادرید اسپانیا دعوت می کند. در مادرید علاوه بر جذابیت های تاریخی و طبیعی این شهر، اماکن و محل های خاص و منحصربه‌فرد دیگری نیز وجود دارد که می تواند به همان میزان برای گردشگران و مسافران این شهر جذابیت و هیجان داشته باشد، یکی از این مکان های خاص و ویژه ورزشگاه سانتیاگو مادرید است.

ورزشگاه سانتیاگو در سال ۱۹۴۷ افتتاح شد و از آن زمان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین ورزشگاه های مادرید و اسپانیا به شمار می آید. نام گذاری این ورزشگاه بر اساس نام لیدر و سرمربی معروف تیم رئال مادرید که این تیم را در سال های ۱۹۴۳ تا ۱۹۷۸ به شکل افسانه ای مربیگری و قهرمان کرد، انتخاب کرده اند. ظرفیت این ورزشگاه بزرگ کشور اسپانیا را ۸۱ هزار نفر تشکیل می دهند.

 

 ورزشگاه سانتیاگو

 

ورزشگاه سانتیاگو به عنوان جاذبه ای در مادرید

ساختار ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به گونه ای است که از آن به عنوان نماد تیم فوتبال اسپانیایی معروف رئال مادرید یاد می شود. این ورزشگاه هم چنین به عنوان یکی از جذابیت های منحصربه‌فرد شهر مادرید در بین گردشگران و مسافران این شهر نیز قلمداد می شود. یکی از اتفاقات و رویدادهای جذاب در زمان بازدید از شهر مادرید می تواند شرکت در یکی از بازی های حساس فصلی این باشگاه باشد، شور و هیجانی که در ورزشگاه سانتیاگو و در بین جمعیت عظیم آن احساس خواهد شد مطمئناً هرگز فراموش نمی شود. قرار گرفتن در جایگاه هایی که تا ارتفاع ۴۵ متر از زمین فاصله گرفته تا نما و دید بهتری را برای تماشاچیان این بازی های حساس و علاقه‌مند به فوتبال اسپانیا ایجاد نمایند خود شور خاصی را برای مسافران و بازدیدکنندگان ایجاد خواهد کرد.

 ورزشگاه سانتیاگو

 

تور ورزشگاه سانتیاگو برنابئو

علاقه‌مندان به ورزش و فوتبال، در شهر مادرید می توانند با استفاده از تور ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در کنار جایگاه های اصلی و حتی جایگاه ریاست جمهوری قدم زده و از نزدیک شاهد زیبایی و عظمت ورزشگاه سانتیاگو باشند. بازدیدکنندگان هم چنین می توانند از دیگر قسمت های ورزشگاه بازدید مختصری در تور ورزشگاهی خود داشته باشند. از رختکن ورزشی بازیکنان گرفته تا محوطه جانبی زمین بازی و غرفه ها و رستوران های موجود در استادیوم نیز می توانند بازدید کنند. اگر از طرفداران دو آتیشه بازی های فوتبالی هستید و علاقه دارید که به کشف رازهای استادیوم سانتیاگو این سازه عظیم و خاص پی ببرید، استفاده از راهنمایی ها و توضیحات تور لیدر را از دست ندهید.

 

هیجان در تور ورزشگاهی برنابئو

در تور و بازدید از ورزشگاه برنابئو، راهنمای تور شما را به تماشای قسمت های مختلف ورزشگاه برده و از نزدیک جایگاه مقامات و بالکن ریاست جمهوری را به شما نشان خواهند داد. در جایگاه مربیان تیم ها قرار خواهید گرفت و می توانید عکس ها و لحظات خود را در آن ها به ثبت برسانید. نگاه کردن به قسمت های مختلف زمین و ورزشگاه از ویوی مربیان و بازیکنان نیمکت نشین نیز شور خاصی به دنبال دارد.

تور برنابئو شما را به اکتشاف تاریخ رئال مادرید خواهد برد، از غرفه های نمایشگاه دیدن خواهید کرد و از نزدیک شاهد مجموعه ای از جام ها، کاپ های قهرمانی و دیگر آیتم هایی که بخش اعظمی از میراث این تیم را تشکیل می دهند به نظاره خواهید نشست. از تماشای توپ و لباس ورزشی بازیکنان این تیم گرفته تا اسناد و عکس های بازیکنان از گذشته تا کنون همه را می توانید در تور نمایشگاهی ورزشگاه برنابئو از نزدیک مشاهده کنید.

 ورزشگاه سانتیاگو

 

یتم های موجود در ورزشگاه سانتیاگو برای گردشگران

علاوه بر جذابیت های گفته شده، در وزرشگاه سانتیاگو تعدادی نمایشگرهای فوق العاده با کیفیت صدا و تصویر بالا نصب شده است که بر روی آن ها محتواهایی از جمله “بهترین باشگاه تاریخ” و بخش هایی از بازی های خارق العاده تیم رئال مادرید در حال پخش و اجرا می باشند، این یک روش جذاب و دیدنی برای زنده کردن سرگذشت این تیم بزرگ و تاریخی برای گردشگران و بازدید کنندگان ورزشگاه به شمار می آید. از جمله سرویس های ارائه شونده در ورزشگاه می توان به مراکز خرید، مرکز اطلاعات، رستوران، آسانسور، کترینگ و راهنمای تور ها اشاره کرد. هم چنین درب ورزشگاه همه روزه و در اکثر ایام سال به روی تماشاگران و علاقه‌مندان فوتبال باز می باشد تا بتوانند از نزدیک تماشاگر بزرگی و تاریخی بودن این ورزشگاه مادریدی باشند. در تور و سفر به کشور مادرید بازدید از ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مادرید را از یاد نبرید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران