نمایی زیبا از سنگاپور

برترین جاذبه گردشگری سنگاپور

سنگاپور یک کشور کوچک است که نام پایتخت و خود کشور یکی است. اما به دلیل جاذبه‌های گردشگری منحصر به فردی که در آن وجود دارد توانسته در جوامع بین الملل به ویژه در عرصه گردشگری بدرخشد. این کشور دارای تفریحات هیجانی بسیار و همچنین بازارهای زیادی است و با توجه به داشتن آب و هوای گرمسیر شرایط مساعدی را برای سفر در طول سال دارد. جاذبه های گردشگری سنگاپور بسیار متنوع است  که در این‌جا درباره برخی از برجسته‌ترین جاذبه‌های آن صحبت می‌کنیم.

پس اگر قصد خرید بلیط هواپیما و یا رزرو تور سنگاپور را دارید این مطلب را از دست ندهید.

نمایی زیبا از سنگاپور

موزه خانه بابا از جاذبه های گردشگری سنگاپور

موزه خانه بابا یکی دیگر از جاذبه های سنگاپور است که مجموعه‌ای از آثار پراناکان در آن به نمایش گذاشته شده است. این موزه متعلق به یک خانواده ثروتمند است که در سال 1920 در نزدیکی محل چینی‌ها افتتاح شد و در طول روز تورها به صورت رایگان از آن دیدن می‌کنند.

باغ های کنار خلیج

باغ های کنار خلیج از دیگر جاذبه های گردشگری سنگاپور است و به محلی برای گشت و گذار تبدیل شده‌اند و تفریح در آن‌ها هزینه‌ای ندارد و در آن‌جا مسیرهای پیاده روی تعبیه شده است که می‌توانید در آن‌ها قدم بزنید و تجربه به یاد ماندنی داشته باشید. در این محل هر روز به مدت یک ساعت نمایشی از موسیقی و نور برای عموم مردم اجرا می‌شود و می‌توانید از آن لذت ببرید. این باغ ها یکی از جذاب ترین جاذبه ها گردشگری سنگاپور به حساب می‌آیند.

نایت سافاری

تصویری از نایت سافاری سنگاپور

نایت سافاری برای تفریح‌های شبانه پیشنهاد می‌شود. این محل دارای نمایش‌های شبانه است و در آن حیوانات روی صحنه می‌روند و اجرا می‌کنند. این مکان در سال 1984 در سنگاپور بنا شد و یکی از جاذبه های گردشگری آن به حساب می‌آید و هر ساله بیش از یک میلیون گردشگر از سراسر جهان آن را می بینند. بازدیدگنندگان می‌توانند علاوه بر تفریح و تجربه بی‌نظیر، اطلاعات کاملی را در رابطه با حیوانات به دست آورند. همچنین در این مجموعه سه رستوران وجود دارد که منوهای متفاوتی دارند و به نوعی منعکس کننده زندگی در جنگل یا جنگل بارانی هستند.

پیاده روی در میان قبرستان قدیمی سنگاپور

پیاده روی در میان قبرستان قدیمی سنگاپور یک جاذبه گردشگری به حساب می‌آید. یکی از بزرگ‌ترین قبرستان‌های چینی در سنگاپور قبرستانی به نام Bukit Brow می باشد که به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده است. در حال حاضر این محل به زیستگاهی برای انواع پرنده‌ها و جانوران مبدل شده است و به عنوان یک مکانی تاریخی و کهن از آن یاد می‌شود و به منطقه‌ای حفاظت شده برای حیات وحش تبدیل شده است. در این قبرستان تورهای رایگانی برگزار می‌شود و می‌توانید در این منطقه گشت و گذاری داشته باشید.

باغ های گیاه شناسی سنگاپور یکی از جاذبه های گردشگری سنگاپور

نمایی از باغ گیاه شناسی سنگاپور

باغ های گیاه شناسی سنگاپور یکی دیگر از جاذبه های گردشگری آن به حساب می‌آید. در این باغ ها بیش از 60000 نوع گونه گیاه و حیوان زندگی می‌کنند و اولین باغ کودکان را در جهان دارد. بسیاری از بازدیدکنندگان معتقدند که این طبیعت بی‌نظیر است. این باغ نسختین مکانی است که یونسکو توانسته در میراث جهانی یونسکو به ثبت برساند.

جاذبه های گردشگری سنگاپور ، اسکله کلارک

اسکله کلارک از دیگر جاذبه های گردشگری سنگاپور به شما می‌رود که بخشی از گذشته سنگاپور را به رخ می‌کشد و جز مهم‌ترین جاذبه های گردشگری آن است. این محل در اواخر قرن 19 مرکز تجارت این کشور بوده است و امروزه دارای هدف گردشگری نیز می‌باشد و بسیار پر انرژی و شلوغ است. این اسکله در شب ها نیز باز و زنده است و هرساله گردشگاران زیادی از آن دیدن می‌کنند.

سنگاپور فلایر

تصویری از فلایر سنگاپور

در سال 2008 یکی از بزرگ‌ترین چرخ و فلک های دنیا در این شهر افتتاح شد، ارتفاع این چرخ و فلک به 165 متر می‌رسد و زمانی که بر آن سوار می‌شوید احساس می‌کنید که به بلندترین نقطه آسمان رسیده‌اید. این چرخ و فلک در منطقه ساحلی خلیج بنا شده است و ترمینال فلایر دارای سه طبقه مجزا از رستوران، مغازه و سایر مشاغل خدماتی است. یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری سنگاپور این چرخ و فلک است.

فرصت یک سفر ایده آل را میتوان با خرید بلیط هواپیما همراه با رزرو هتل فوق العاده تجربه کرد.

جاده باغ

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری سنگاپور جاده باغ است که یکی از خیابان‌های اصلی آن به شما می رود. در واقع یکی از پرترددترین خیابان‌های سنگاپور همین خیابان است و روزانه افراد زیادی از آن عبور می‌کنند. علاوه بر این، محل اصلی اقامت رئیس جمهور این کشور نیز می‌باشد. ترئینات کریسمسی این جاده با گوزن‌های شمالی بر درختان نخل و خانه‌های شیرینی زنجفیلی با برف مصنوعی یکی از دلایل شهرت آن است.

تفریحگاه ساحلی در شن ‌های خلیج

تفریحگاه ساحلی در شن‌‌های خلیج یکی از جاذبه های سنگاپور است. در سال 2010 ساختمانی با ارزش بیش از 5 میلیارد دلار در شن‌های خلیج ساخته شد که این سرمایه گذاری کلان باعث جذب مسافران زیادی شد. در این تفریحگاه ساحلی در شن‌های خلیج همه چیز از جمله هتل لوکس، رستوران، مجموعه‌ای از مغازه‌ها و یک مرکز همایش بزرگ که بزرگ‌ترین مرکز در آسیا است وجود دارد. همچنین این مجموعه تفریحی دارای سرسره‌های داخلی با یخ مصنوعی است که جذابیت آن را برای بازدیدکنندگان مضاعف کرده است.

بازارهای رایگان در سنگاپور

تصویری از یکی از بازار های سنگاپور

بازارهای رایگان در سنگاپور از جذاب ترین جاذبه های گردشگری سنگاپور است. سنگاپور بازاری دارد که همه چیز در آن رایگان است و می‌توانید هر چیزی که دوست دارید به رایگان بردارید. بی شک در این بازار شما نیازی به همراه داشتن کیف پول خود نداشته و البته می‌توانید اشیا و وسایلی را که سالم هستند و به درد شما نمی‌خورند را با خود به این بازار برده و تحویل دهید.

سنگاپور می‌توانید یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری برای سفر شما باشد.

نظرات کاربران