جاذبه­ های دیدنی سوئد
4 آذر 1397
سوئد

جاذبه­ های دیدنی سوئد

جاذبه­ های دیدنی سوئد

سفر به سوئد به­ عنوان یک کشور اروپایی موجب می­شود افراد با جاذبه­ های دیدنی سوئد و مردم شاد این کشور آشنا شوند. وجود مناظر طبیعی و فرهنگ توسعه یافته و غنی سوئد را به یکی از مقاصد عالی جهت مسافرت تبدیل کرده است. با ما همراه باشید تا شما را با برخی از جاذبه ­های دیدنی سوئد آشنا کنیم.

مجمع ­الجزایر استکهلم از جاذبه­ های دیدنی سوئد

سوئد دارای جزایر متعددی است که که برخی از آن­ها در اطراف پایتخت این کشور یعنی شهر استکهلم قرار دارند و به مسافران و گردشگران اجازه می­دهند از جزایر دیدن کنند. مجمع­ الجزایر استکهلم بخشی از مهم­ترین جاذبه ­های دیدنی سوئد را به خود اختصاص داده ­اند. گردشگرانی که تمایل دارند از مجمع­ الجزایر استکهلم دیدن کنند می­توانند از طریق کشتی­های مسافرتی و در فصل تابستان وارد این جزایر شوند. برخی از جزایر قابلیت سکونت نداشته و تنها حیوانات وحشی در آن زندگی می­کنند

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور ترکیه لحظه آخری و تور گرجستان ارزان هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند. این تور های پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه هستند و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور های جذاب سفر کنید.

اسکانه

یکی دیگر از جاذبه­ های دیدنی سوئد که در بخش جنوبی این کشور قرار دارد اسکانه است. خاکی که این شهر بر روی آن بنا شده به­ عنوان خاکی حاصلخیز در جهان شناخته می­شود و جنگل­ها و دریاچه ­های زیبایی در این منطقه به چشم می­خورد. شهر اسکانه حدود 300 قلعه را که از قرون 12 تا 19 میلادی ساخته شده ­اند را درخود جای داده است. شهر اسکانه از رستوران­های محلی متعددی برخوردار است که مسافران می­توانند با حضور در این رستوران­ها غذای مناسبی را میل کنند. قلعه سوفیرو و کاستل از مهم­ترین قلعه ­های شهر اسکانه به شمار می­رود.

جاکموک

از دیگر جاذبه­ های دیدنی سوئد می­توان به جاکموک اشاره کرد که در لاپلند واقع شده و یکی از شهرهای رویایی این کشور اروپایی به شمار می­رود. مسابقه گوزن­های شمالی و بازار زمستانی از مهم­ترین دیدنی­هایی است که در شهر جاکموک قابل مشاهده است. بازار جاکموک به­ عنوان یکی از بازارهای قدیمی شناخته می­شود و قدمت آن به بیشتر از 400 سال می­رسد و ماه فوریه زمان آغاز به کار این بازار است.

پارک ملی زیردریایی کوسترهیوت

جاذبه­ های دیدنی سوئد تنها بر روی زمین نبوده و در زیر آب نیز این کشور دارای جاذبه­ های گردشگری زیبایی است که پارک ملی زیردریایی کوسترهیوت یکی از مهم­ترین آن­ها به شمار می­رود. این پارک ملی به ­عنوان نخستین پارک ملی در سوئد شناخته می­شود و بیشتر از 200 نوع حیوانات و گیاهان متنوع در این پارک وجود دارند. محل قرارگیری این پارک ملی در بخش غربی سوئد و در شهر کستر بوده و بهترین محل برای زندگی کاستر وادروجورد شناخته می­شود.

آر

یکی دیگر از جاذبه­ های گردشگری سوئد شهر آر است که توانسته در سطح بین ­المللی به جایگاه بالایی دست پیدا کند. در این شهر زیبا رستوران­ها و مراکز خرید متعدد و متنوعی دیده می­شود و گردشگران می­توانند از برنامه­ های تفریحی موجود در این کشور بهره کافی ببرند. یکی از مهم­ترین دلایلی که موجب شده هرساله گردشگران بسیاری وارد شهر آر شوند اسکی در دامنه­ های این شهر است. آرسکوتان به­ عنوان عمدی­ترین نقطه در بخش شمال اروپا شناخته می­شود و در ماه­های زمستانی گردشگران این امکان را دارند که از شب­های روشن این منطقه لذت ببرند. علاقه­ مندان به ماجراجویی و هیجان می­توانند در مناطق برفی این شهر چند روز و یا چند ساعتی را سپری کنند.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران