22 خرداد 1400
راهنمای سفر

معرفی مراکز خرید لباس شب در استانبول

هرساله گردشگران زیادی از نقاط مختلف جهان وارد استانبول می‌شوند که خرید لباس یکی از لذت‌ها تکرار نشدنی در این شهر زیبا می‌باشد. شما برای انجام خرید می‌توانید به مراکز خرید متعددی که در استانبول قرار گرفته است مراجعه کنید. عمده فعالیت اصناف در ترکیه مبتنی بر فروش‌هایی همچون پوشاک است و در هر مغازه لباس‌ها و شلوار‌های گوناگون با هر سبک و سلیقه‌ای را مشاهده خواهید کرد. مراکز خرید لباس شب استانبول به انواع مختلف دسته بندی می‌شوند که با آنها آشنا خواهیم شد. شما گردشگران می‌توانید با خرید بلیط هواپیما استانبول به این شهر جذاب سفر کنید و از بهترین مراکز خرید آن نیز بهره‌مند شوید.

مراکز خرید لباس شب استانبول

یکی از سخت‌ترین تصمیم‌هایی که در طول سفر خود باید بگیرید این است که از میان لباس‌های زیبایی که دلربایی می‌کنند انتخاب‌های محدودی را انجام دهید.

لباس شب یکی از تجربه‌های منحصر به فردی است که بسیاری از افراد قبل از سفر به استانبول در تکاپوی آن می‌باشند و به دنبال این هستند که بهترین آن را انتخاب و خریداری نمایند. در ادامه این مطلب ما شما را با بهترین مراکز خرید لباس شب در استانبول آشنا خواهیم کرد، پس با دلتابان همراه باشید؛

استانبول

استانبول یکی از شهرهای مدرن و به روز خاورمیانه و حتی یکی از مراکز خرید لباس شب استانبول می‌باشد که در آن محصولات زیادی را به راحتی می‌توانید پیدا کنید؛ اما شاید قابل توجه باشد که از نظر پوشاک ترکیه با اختلاف بسیار زیادی رتبه نخست را در منطقه بر عهده دارد و در جهان هم جزئی از برترین هاست.

اگر در خیابان‌های استانبول گذر کنید مهم نیست که در کجای شهر قرار گرفته‌اید، در هر خیابانی حداقل یک مغازه لباس فروشی را مشاهده خواهید کرد. شما در اینجا می‌توانید لباس‌های شب و یا لباس‌های مجلسی متعددی را انتخاب و خریداری کنید و از خرید خود لذت ببرید.

خیابان عثمانی از مراکز خرید لباس شب در استانبول

خیابان عثمانی از مراکز خرید لباس شب استانبول

دلربایی‌های خیابان عثمان و یکی دیگر از مراکز خرید لباس شب استانبول بدون شک انتخاب اول اکثر بانوان به شمار می‌آید که به استانبول سفر می‌کنند. زمانی که از این خیابان عبور می‌کنید بسیاری از مغازه‌های شیک و مجلل را در کنار هم خواهید یافت که انواع گوناگونی از لباس‌ها را در دل خود جای‌داده‌اند. لباس عروس، لباس شب، لباس برای مهمانی، لباس برای مراسم‌های مختلف و کلی لباس دیگر را با بهترین کیفیت‌های ممکن می‌توانید در مغازه‌ها این خیابان پیدا کنید.

نیشان تاشی

نیشان تاشی

با شنیدن این نام ذهن‌ها به سمت آسیای شرقی منحرف خواهد شد و اگر قصد خرید لباس‌های شیک و مجلل، همین‌طور لباس شب بسیار راحت را دارید، به هیچ وجه این محله شلوغ را که در آن مراکز خرید لباس‌های گوناگون قرار دارد از دست ندهید.

لباس‌هایی که در این خیابان به فروش می‌رسند، از فرهنگ‌های متفاوت دنیا می‌باشد و هر کشوری لباس‌های محلی خودش را به این منطقه فرستاده است و حتی مغازه‌هایی وجود دارد که می‌توانید لباس شب‌های اصیل ایرانی را در آن پیدا کنید. دسترسی به این خیابان آسان است و می‌توانید با استفاده از تاکسی، اتوبوس و یا مترو خود را به این محله برسانید.

این محله جزء گران‌ترین محله‌های ترکیه به حساب می‌آید که به جز مغازه‌های شیک و لوکس که دارد خانه‌های بسیار مجلل نیز در آن قرار گرفته است و اگر خود را تا میدان تکسیم برسانید و تنها با یک سؤال از هر رهگذری، ادامه مسیر را به شما نشان خواهد داد.

در این محله اگر قصد خرید لباس را دارید حتماً با کیف پر پول وارد آن شوید، چرا که قیمت اجناس بسیار بالا می‌باشد و برای خرید هر کدام حداقل باید هزار لیر هزینه کنید. البته مغازه‌هایی نیز وجود دارد که با قیمت‌های کمتری اجناس خود را به فروش می‌رسانند که این بسته به نوع سلیقه و یا لباسی است که انتخاب می‌کنید.

خیابان بغداد از مراکز خرید لباس شب استانبول

خیابان بغداد از مراکز خرید لباس شب استانبول

خیابان بغداد از طویل‌ترین و بزرگ‌ترین مراکز خرید لباس شب استانبول است که در بخش آسیایی آن قرار گرفته است. اگر قصد بازدید از این خیابان را دارید باید برنامه‌ریزی مخصوص به خود را داشته باشید، چرا که ساعت‌ها در این خیابان مشغول به بازدید از فروشگاه‌ها و بوتیک‌ها خواهید بود.

مراکز خرید متعدد از کشورهای گوناگون جهان بازارچه‌ها و بوتیک‌ها جلوه زیبایی به این خیابان اعطا کرده‌اند. با نگاهی بر مغازه‌ها، می‌توانید لباس‌های مجلسی و لباس‌های شب متعددی را جستجو و پیدا کنید که از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه هستند و قیمت‌های مناسبی دارند دسترسی به این خیابان آسان است و شما می‌توانید با استفاده از اتوبوس، تاکسی و یا هر وسیله نقلیه دیگری خود را به خیابان بغداد برسانید.

لباس شب در باکیرکوی استانبول

لباس شب در باکیرکوی استانبول

در استانبول بسیاری از مراکز خرید هستند که کالاهای با کیفیت و لوکس را عرضه می‌کنند البته با قیمت‌های بالایی که بسیاری از افراد توان خرید از این مراکز را ندارند؛ اما در مقابل مراکز خریدی وجود دارند که کالاها با کیفیت پایین و یا متوسط ارائه می‌کنند و از همین رو قیمت بسیار کمتری نیز از مشتری مطالبه می‌کنند. این مرکز خرید را بهشت مراکز خرید در استانبول می‌نامند، چرا که اجناسی با کیفیت‌های بسیار بالا و قیمت‌های مناسب ارائه می‌کند و بازارچه‌ها و مراکز خرید بسیار زیادی نیز در آن پیدا می‌شود.

یکی دیگر از مزایای این مرکز خرید تنوع لباس آن می‌باشد، یعنی شما حتی می‌توانید لباس شب‌هایی که در سالیان گذشته وجود داشته و امروزه دیگر طرحی از آن وجود ندارد، در فروشگاه‌هایی که در این خیابان قرار گرفته مشاهده و خریداری کنید. مهم نیست که بودجه‌ای که در اختیار دارید چقدر است مهم این است که برای شما با هر مبلغی مراکز خرید لباس شب استانبول می‌توانید آن را خریداری کنید.

خیابان فاتح استانبول

خیابان فاتح استانبول

خیابان فاتح در بخش اروپایی استانبول قرار گرفته یکی از مراکز خرید لباس شب استانبول محسوب می‌شود. زمانی که وارد این خیابان می‌شود با آرایشی از مراکز خرید متعدد در کنار هم روبرو خواهی شد انواع لباس‌های شب، لباس عروس و لباس‌های مناسبتی و همین‌طور لباس برای بچه‌ها در این مراکز خرید وجود دارد.

اگر دنبال طیف وسیعی از لباس‌ها و مخصوصاً لباس شب هستید می‌توانید همه آن‌ها را در خیابان فاتح انتخاب کنید. لباس‌هایی که در این منطقه و در بوتیک‌های آن قرار گرفته است بسیار متنوع بوده و با هر کیفیت و قیمتی می‌توانید بهترین آن‌ها را خریداری کنید.

با توجه به اینکه در اطراف این محله جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی وجود دارد، اکثر توریست‌ها بعد از بازدید از منطقه و خرید لباس‌های متنوع به جاذبه‌های گردشگری این منطقه سر می‌زنند. با اینکه متوسط قیمت در خیابان فاتح در سطح خوبی می‌باشد، اما قسمتی از بالای خیابان دارای لباس فروشی‌های لوکس و لاکچری می‌باشد که انواع مختلف لباس با قیمت‌های بسیار گران وجود دارد.

حتی اگر شما بخواهید یک لباس شب را تهیه کنید باید مبلغی در حدود هزار تا ۱۵۰۰ لیر بابت خرید آن بپردازید و نکته جالب دیگر نیز این مورد است که بسیاری از طراحان مشهور ترکی، مغازه‌هایی در این خیابان دارند.

سادگی و کیفیت لباس‌ها، با توجه به قیمت‌های استاندارد که دارد باعث شده بسیاری از گردشگران به این منطقه وارد شوند و خریدهای خود را انجام دهند.

تراموا، تاکسی‌های اینترنتی، اتوبوس، مترو از وسایل نقلیه‌ای هستند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به راحتی به این منطقه خود را برسانید و بازدید‌ها و خریدهای خود را انجام دهید.

خرید اینترنتی

خرید اینترنتی

اگر وقت سر خاراندن ندارید و تمایل دارید یک دست لباس شب برای خود تهیه کنید، می‌توانید به سایت ترندیول مراجعه کنید که محصولات متنوعی از لباس‌ها و شلوار‌ها را در خود جای داده است.

این سایت اینترنتی بسیاری از برندهای شناخته شده جهان و ترکیه رابطه همکاری امضا کرده است و محصولات این شرکت‌ها را عرضه می‌کند و شما در هر منطقه‌ای که در ترکیه قرار دارید، می‌توانید خریدهای خود را سفارش دهید و در کمترین زمان به دست شما خواهد رسید.

بر اساس آخرین بازدیدها و آمارهایی که از این سایت به دست آمده است، سالانه بیش از ۲۰۰ میلیون محصول به فروش می‌رساند که عدد قابل توجهی می‌باشد.

شیرین اولر استانبول

یکی از مراکز خرید گمنام ترکیه و از دیگر مراکز خرید لباس شب استانبول می‌باشد. با توجه به اینکه محصولات با کیفیت مناسبی ارائه می‌کند، با توجه به ناشناخته بودنش افراد کمی از آن بازدید می‌کنند. در این مرکز خرید فروشگاه‌هایی قرار دارد که سبک متفاوتی از لباس‌ها را به شما ارائه می‌کنند و می‌توانید لباس شب‌هایی که تا حالا در هیچ کجای ترکیه ندیده‌اید را در مغازه‌های آن پیدا کنید و با قیمت‌های بسیار مناسب خریداری کنید.

حدود قیمت برای هر کدام از محصولات بین ۴۰۰ الی ۶۰۰ لیر تعیین شده است و پیشنهاد می‌شود اگر به دنبال محصولات متفاوت هستید، این منطقه را به هیچ وجه از دست ندهید.

نظرات کاربران