مرکز خرید سن پترزبورگ

مراکزخرید سنت پترزبورگ بسیار متنوع و زیبا می باشد

آشنایی با مراکز خرید سن پترزبورگ

یکی از شهرهای زیبایی که سالیانه گردشگران زیادی دارد سن پترزبورگ می باشد که اگر می خواهید به این شهر مسافرت کنید باید مراکز خرید سن پترزبورگ هم بشناسید. در هریک از مراکز خرید سن پترزبورگ شما می توانید خریدهای رنگارنگی داشته باشید و همچنین سوغاتی های خود را با هرقیمتی که مد نظر شما می باشد تهیه کنید. مراکز خرید سن پترزبورگ بسیار متنوع و زیب می باشند که در ادامه برخی از آنها را معرفی می کنیم.

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور لحظه آخری دبی هم میتواند پیشنهاد خوبی برای شما باشند. این تور پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه است و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور  جذاب سفر کنید.

معرفی مراکزخریدسنت پترزبورگ 

بدون شک شما وقتی نام این شهر را می شنوید موزه ها و کلیساهایش را در نظر تجسم می کنید، با این وجود که سنت پترزبورگ شهر معروفی برای خرید نیست، اما همانطور که همه شما می دانید یکی از لذت بخش ترین قسمت های سفر خرید کردن آن است به همین دلیل برخی از مراکز خرید سن پترزبورگ که شهرت بیشتری دارند را معرفی می کنیم.

1. مرکز خرید گالریا از مراکز خرید سن پترزبورگ

بسیاری از کسانی که اهل رفتن به مراکز خرید لوکس و بزرگ هستند می توانند این مرکز خرید را مشاهده کنند، از آنجایی که این مرکز خرید در مرکز شهر قرار گرفته است زیبایی خاصی دارد و ساختمان های دیگر هم که با این مرکز خرید خود را هماهنگ کرده اند زیبایی آن چندین برابر شده است. یکی از مزیت های این مرکز خرید این است که در کنار خط مترو می باشد و شما می توانید از ساعت 10 صبح تا 11 شب بدون هیچ گونه محدودیتی به این مرکز خرید رفت و آمد کنید.

مراکز خرید سن پترزبورگ
برندهایی که در این مرکز خرید وجود دارد خارجی و داخلی می باشد. همچنین علاوه بر خرید پوشاک و لباس شما می توانید از سالت بولینگ و تئاتر این مرکز خرید هم استفاده کنید و اگر گرسنه شدید به رستوران آن بروید و غذاهای متنوع این شهر را امتحان کنید. کودکان هم می توانند از این مرکز خرید لذت برده و به شهربازی که در طبقه آخر آن وجود دارد بروند. بنابراین می توان گفت این مرکز خرید از جمله بهترین مراکزخریدسن تپترزبورگ می باشد.

2. مرکز خرید نوسکی 

با وجود اینکه این مرکز خرید در قلب تاریخ این شهر قرار دارد، ولی برندهایی که در آن به فروش می رسد بیشتر مدرن و خارجی می باشد. بیشتر اجناسی که در این مرکز خرید به فروش می رسد گران می باشد . همچنین در طبقه پایین این فروشگاه سوپر مارکتی وجود دارد که شما می توانید انواع خوراکی های جدید و خوشمزه را امتحان کنید.

[cn-suggest-posts sts=”بررسی دقیق و کامل هزینه های سفر به سنت پترزبورگ” stl=”https://deltaban.com/travel-expenses-saint-petersburg/” sbs=”بلیط هواپیما سنت پترزبورگ” sbl=”https://deltaban.com/flights/saint-petersburg-airline-ticket/”]

مرکز خرید نوسکی 
مراکزخریدسن تپترزبورگ که حالت دپارتمان دارند بسیار شلوغ و پر رفت و آمد هستند، شما می توانید در این مراکز خرید هر وسیله ای را که می خواهید تهیه کنید. بیشترین افرادی که در این فروشگاه ها خرید می کنند قشر متوسط این شهر می باشند که توانایی خرید این اجناس را دارند.

3. اوت لت بیلز از مراکز خرید سن پترزبورگ

برخی از افرادی که به این شهر می روند به دنبال مراکزخرید سن تپترزبورگ هستند که بیشتر اجناس آن لوازم خانگی، کیف و کفش، بدلیجات و … باشد که قیمت آن پایین تر از دیگر مکان ها باشد. اوت لت بیلز از همان مراکزخریدسن تپترزبورگ می باشد که می تواند برای این افراد بهترین انتخاب باشد. تخفیف هایی که در این مرکز خرید وجود دارد گاهی تا 70 درصد هم می رسد که شما می توانید از بین آنها انتخاب های خوبی داشته باشید.

4. اوت لت اچ اس ان 

این مرکز خرید هم از جمله همان مراکزخرید سن تپترزبورگ می باشد که تخفیف های آن تا 75 درصد هم می رسد. شما اگر به خوبیدر این فروشگاه بگردید می توانید اجناس خوبی را با قیمت بسیار پایین تهیه کنید. یکی از اقدامات جالب این فروشگاه این است که سه شنبه ها به افراد یکه بلای 50 سال سال دارند 10 درصد تخفیف بیشتری می دهد. بنابراین افرادی که می خواهند سوغاتی و یا خریدی داشته باشند که قیمت آنها زیاد نباشد می توانند به این مراکزخریدسن تپترزبورگ مراجعه کنند.

اوت لت اچ اس ان 
در مورد فروشگاه های اوت لت باید گفته شود که برخی از آنهافروشگاه های چندان خوبی نیستند چرا که، بیشتر اجناسی که در آن به فروش می رسد کیفیت خوبی ندارند و یا اینکه اگر هم کیفیت خوبی دارند تعداد آنها بسیار محدود می باشد. 

یکی از نکاتی که در مورد خرید کردن از مراکزخریدسن تپترزبورگ باید بسیار به آن دقت داشته باشید، این است که شما هر وسیله قدیمی را که قدمت آن به قبل از سال 1960 باز می گردد را بخواهید با خود از مرزهای روسیه خارج کنید ممنوع است، چرا که آن وسیله عتیقه محسوب می شود و در صورتیکه آن را از شما بگیرند دیگر باز نمی گردانند. بنابراین شما باید از فروشگاه های معتبرخرید کنید اگر هم می خواهید اشیای قدیمی را همراه خود ببرید باید سند مالکیت آن را خریداری کنید که نشان دهد آن وسیله برای شما می باشد.

مراکزخرید سن تپترزبورگ

بازارچه ها هم از مراکزخریدسنت پترزبورگ 

بسیاری از افرادی که به مسافرت می روند تمایل دارند که از بازارچه های سنتی آن شهر هم دیدن کنند. گستینی دور در این شهر یکی از قدیمی ترین و زیباترین بازارچه های سرپوشیده دنیا به شمار می رود. ساخت این بازارچه به قرن هجدهم باز می گردد. طول این بازارچه 230 متر می باشد که در خیابان نوسکی قرار دارد. فروشگاه ها و مغازه های آن بسیار متنوع می باشند و تمامی اجناسی را که شما احتیاج دارید را می توانید در این بازارچه پیدا کنید.

یکی از بازارچه های جالبی که در این شهر وجود دارد و از جمله زیباتری مراکزخریدسن تپترزبورگ به شمار می رود بازار سوغاتی می باشد. این بازار هم در خیابان نوسکی قرار دارد و دقیقا مقابل کلیسای منجی می باشد. شما می توانید هر سوغاتی را که مایل هستید را در این بازارچه بیابید. یکی از نکاتی که در خرید کردن از این بازارچه باید رعایت کنید این است که تا می توانید تخفیف بگیرید. چرا که اجناس این بازارچه تقریبا گران می باشد.

یکی از زیبایی های این شهر این است که شما می توانید زمانی که در شهر قدم می زنید مراکز خرید زیادی را ببینید که بیشتر آنها تمامی اجناس مورد نیاز هر فردی را موجود دارند. بنابراین اگر شما نمی خواهید به مراکزخریدسن تپترزبورگ که نام بردیم مراجعه کنید، می توانید زمانی که در شهر قدم می زنید از مغازه های و فروشگاه ها ی کوچکی که در سطح شهر وجود دارند دیدن فرمایید و اجناس مورد نظر خود را تهیه کنید.

[cn-suggest-posts sts=”موزه های کشور روسیه” stl=”https://deltaban.com/museums-russia/” sbs=”خرید بلیط چارتر” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

مراکزخرید سن تپترزبورگ

نتیجه گیری در مورد مراکزخریدسنت پترزبورگ

همانطوری که بیان کردیم بیشتر افرادی که به این شهر می روند هدفشان مشاهده موزه های تاریخی آن می باشد و به فکر خرید کردن نمی باشند، ولی از آنجایی که هرفردی تمایل دارد مراکز خرید آن شهر را هم از نزدیک مشاهده کند می تواند به مراکزخریدسن تپترزبورگ که نام بریدم مراجعه کند.
بیشتر اجناسی که در این فروشگاه ها وجود دارد لوکس و برند می باشند برخی از آنهایی که در اوت لت قرار می گیرند ارزش خرید کردن دارند. البته نباید فراموش کنید که خرید کردن یکی از بهترین و جذاب ترین قسمت های سفر می باشد، بنابراین حتما به این مراکز خرید مراجعه کنید.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید بلیط چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران