سافاری دبی چه ویژگی ها و لذت هایی دارد؟

فهرست مطالب

سافاری دبی

آیا شما نیز یکی از افرادی هستید که به ماشین سواری علاقه خاصی دارید؟ بسیاری از افراد تمایل به گشت و گذار با خودرو خود، دارند و در همین راستا راه های مختلفی را امتحان نموده اند اما سافاری سواری یکی از بهترین و لذت بخش ترین ها خواهد بود که در این باره می توان گفت: خودروهایی که برای سافاری استفاده می شوند باید متفاوت تر از سایر خودرو ها بوده باشند و داشتن شاسی بلند از جمله ملزومات آنها خواهد بود. چنانچه به سافاری علاقه داشته باشید بهترین انتخاب برای شما سافاری دبی خواهد بود. چنانچه به دنبال افزایش آدرنالین با بهترین و هیجان انگیز ترین راه ها را دارید، سافاری دبی می تواند تمامی خواسته های شما را برآورده سازد. توجه داشته باشید که استفاده کردن از سافاری دبی برای همگان امکان پذیر بوده و می توانید به همراه خانواده خود از آن لذت ببرید.

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور ترکیه لحظه آخری و تور گرجستان ارزان هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند. این تور های پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه هستند و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور های جذاب سفر کنید.

سافاری دبی

 

جاذبه های دبی

دبی مملو از جاذبه های گردشگری است که شما را جذب خود می کند که یکی از پرشور ترین مراکز دبی را می توان میدان سافاری آن دانست که با مراجعه به این مرکز می توانید انواع خودرو های شاسی و مناسب برای سافاری را مشاهده نمایید. استفاده کردن از این دشت زیبا و گردشگری می تواند با خودرو خود شما باشد اما در صورتی که با تور به دبی سفر نموده اید نیز نباید نگران باشید چرا که می توانید با استفاده از کرایه خودرو از سافاری در صحرای دبی لذت ببرید.

البته باید بدانید که این سافاری گردی ممکن است مشکلاتی نیز به همراه داشته باشد که از جمله آنها می توان به گیر کردن خودرو شما اشاره نمود به همین دلیل باید نهایت تبحر را در رانندگی داشته باشید و ثابت کنید که یک سافاری گرد نمونه هستید. البته جهت لذت بردن از سافاری دبی رعایت کردن مواردی می تواند لذت شما را دو چندان نماید.

بلیط ماهان

موارد قابل توجه در سافاری دبی

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد رعایت کردن مواردی در سافاری دبی بسیار حائز اهمیت خواهد بود. اشعه خورشید عضو دائم این صحرا بوده و گرمای سوزان آن را به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت و به همین دلیل باید مواردی را رعایت کنید تا هیچگونه آسیبی به پوست شما نرسد، به همین دلیل تمامی موارد امنیتی پوست باید رعایت شود.

یکی از این موارد را می توان همراه داشتن کرم ضد آفتاب دانست که باید قوی باشد تا بتواند در برابر تابش مستقیم نور آفتاب در یک صحرای گرم و سوزان دوام بیاورد. استفاده کردن از کلاه لبه دار نیز به همگان توصیه می شود که هم سبب خنک شدن شما شده و هم از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری خواهد نمود.چنانچه از عینک آفتابی استفاده نکنید امکان دید به سختی امکان پذیر بوده و احتمال آسیب رسیدن به چشمانتان وجود خواهد داشت.

همچنین استفاده کردن از عینک آفتابی سبب خواهد شد چشمانتان در برابر شن های ریز موجود در هوا در امان بمانند. چنانچه به صورت گروهی سافاری دبی را انتخاب نموده اید در این صورت حتما دوربین هم به همراه داشته باشید تا بتوانید دوستان خود را به راحتی بیابید. بسیاری سافاری دبی را شب هنگام انتخاب می نمایند که در این صورت نیز باید حتما چراغ قوه در اختیار داشته باشید.

بهترین زمان برای رفتن به سافاری

موارد قابل توجه در سافاری دبی

بسیاری این سوال را دارند که چه زمانی برای رفتن به سافاری مناسب است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که معمولا بعد از ظهر که مقداری از تابش نور خورشید کاهش پیدا می کند، بهترین زمان استفاده از تور سافاری است.

همانطور که در بخش اول به آن اشاره شد امکان کرایه خودرو نیز وجود خواهد داشت اما اغلب مسافرین تمایل دارند که تنها به لذت بردن از سفر بپردازند و مسئولیت سنگینی مانند رانندگی در سافاری دبی را بر دوش نکشند که به همین دلیل می توانید خودرو مورد نظر را انتخاب نموده و سوار شوید. پس از آن یک راننده حرفه ای سافاری سوار شما را به اوج هیجان در سافاری دبی خواهد رساند.

توجه داشته باشید که گشت و گذار در سافاری دبی تنها در ماشین سواری خلاصه نمی شود و می توانید به صورت پیاده نیز از آن استفاده کنید که به همین منظور باید درخواست خود را برای راننده مطرح نمایید. در این روز به یادماندنی تمامی مشغله های فکری را باید کنار گذاشته و تنها از سفر خود لذت ببرید. به مسافرین تور دبی توصیه می شود که پرش از پرتگاه های سافاری دبی را به هیچ وجه از دست ندهند چرا که خاطره این روز همانند یک برگ زرین در خاطر ها باقی خواهد ماند.

اسکی و دون باگی در سافاری دبی

بهترین زمان برای رفتن به سافاری

لذت بردن از سافاری دبی تمامی ندارد و با یک ماشین سواری به پایان نخواهد رسید. یکی از هیجان انگیزترین بخش های سافاری دبی را می توان اسکی دانست که اسکی رفتن بر روی شن های صحرا لذتی وصف نشدنی خواهد داشت. باید بدانید که اسکی بر روی این دشت با بکار گرفتن از تمامی موارد امنیتی انجام خواهد شد و هیچ گونه نگرانی در این رابطه نداشته باشید.

برای این کار محل مخصوصی در نظر گرفته شده که شن های آن نرم تر از سایر مراکز بوده باشد تا در صورت افتادن نیز آسیبی به فرد وارد نشود. سرعت این اسکی بسیار زیاد خواهد بود و تجربه اوج هیجان را برایتان خواهد داشت. دون باگی یکی دیگر از هیجان انگیزترین های سافاری دبی خواهد بود که منظور از دون باگی موتور های چهار چرخ قدرتمند میباشد که با استفاده از این موتور ها می توانید به صورتی تکی و یا دو نفره از سافاری اختصاصی لذت ببرید. توجه داشته باشید که می توانید با دوستان خود مسابقه نیز برگزار نمایید که بی شک بر لذت آن خواهد افزود. امکان استفاده از این دستگاه ها به دلخواه شما خواهد بود و می توانید تا شب هنگام نیز از این موتور های چهار چرخ حرفه ای استفاده نمایید.

اقامتگاه سافاری دبی

پس از یک هیجان طولانی و خستگی نیاز به یک استراحت حسابی خواهید داشت که مسئولین سافاری دبی جهت رفاه حال مسافرین کمپ صحرایی در نظر گرفته اند که در این کمپ می توانید از خودتان با یک چای و یا نسکافه پذیرایی نمایید.

عجله نکنید به وقت شام مانده و هنوز هیجان قصه باقی است. پس از آن می توانید در نمایش های سافاری دبی شرکت نمایید که حتما شرکت در این مراسمات به همگان توصیه می شود. چرا که نمایش هایی که در این روز برگزار می شود نمادی از فرهنگ و آداب و رسوم بادیه نشینان و همچنین صحرانشینان عرب می باشد که بی شک برای همگان لذت بخش خواهد بود. الان دیگر وقت شام است و بی شک پس از شور و هیجانی بسیار، گشنگی بر همه غلبه خواهد کرد. سافاری دبی بهترین و لذت بخش ترین شام را برایتان در نظر گرفته است  که از جمله آن می توان به شام سلف سرویس، نوشیدنی های مختلف، قهوه عربی اشاره کرد. در حالت کلی مراجعه به سافاری دبی به تمامی مسافرین دبی توصیه می شود. چرا که می تواند به یکی از بهترین خاطره های زندگیتان بدل شود.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران