رستوران Pierchic دبی

رستوران Pierchic دبی

معرفی رستوران Pierchic دبی

نمی توان در مقابل تجربه رمانتیک ترین رستوران Pierchic دبی ، مقاومت کرد . در رستوران Pierchic دبی بهترین غذاهای دریایی ، چشم اندازی دلفریب به دریا شما را مجذوب خود خواهد کرد . در این رستوران شما از طعم غذاهای دریایی در محیطی زیبا بسیار لذت خواهید برد .

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور لحظه آخری دبی هم میتواند پیشنهاد خوبی برای شما باشند. این تور پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه است و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور  جذاب سفر کنید.

بلیط ماهان 

 

موقعیت قرارگیری رستوران Pierchic دبی 

رستوران Pierchic دبی در امارات متحده عربی ، دبی ، منطقه جمیرا ، خیابان الصفوح قرار گرفته است. این رستوران در در انتهای اسکله ای واقع در هتل القصر قرار دارد . انتهای یک اسکله چوبی ، مکان بسیار مناسبی برای قرارگیری یک رستوران دریایی می تواند باشد . رستوران Pierchic دبی  دارای چشم انداز زیبایی به هتل هفت ستاره و لوکس برج العرب دارداین ویژگی رستوران را مکان بسیار مناسب و آرامش بخش و رمانتیک برای صرف نهار و شام کرده است . در این رستوران می توان طعم غذاهای دریایی و بودن در محیطی جذاب را به شکل بی نظیری در امارات متحده عربی تجربه کرد .

تور دبی با هواپیمایی ماهان

نمای رستوران

نوع خدمات در رستوران Pierchic دبی 

در رستوران Pierchic دبی به صورت کلی غذاهای دریایی سرو می شود اما به طور کلی و نوع غذاهای ارائه شده در این رستوران ، غذاهای دریایی ، مدیترانه ای ، اروپایی ، گیاهی ، و رژیمی می باشد . این غذاها با مواد اولیه تازه و با کیفیت عالی تهیه می شوند و سعی شده است از بهترین مواد غذایی اولیه استفاده گردد . این رستوران خدمات منحصر به فردی را ارائه می کند و مکان مناسبی برای برگزاری مناسبت های خاص می باشد . لوکا گالیاردی، مدیر این رستوران و تیم او در این رستوران ، به استقبال گرم و مهمان نوازی و ارائه خدمات به بهترین نحو مشهور هستند .

تور ارزان دبی

نوع خدمات رستوران
رستوران Pierchic دبی

زمان استفاده از رستوران

وعده هایی غذایی که در رستوران Pierchic دبی سرو می شود شامل ناهار و شام می باشد . این رستوران در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه برای پذیرایی وعده ناهار از ساعت 30 :12 ظهر تا 00: 3 عصر و برای پذیرایی وعده شام از ساعت 00 : 6 عصر تا 00 : 11 شب ، و شنبه ها از ساعت 00 : 12 ظهر تا 00 : 11 شب و نهایتا  جمعه ها نیز از ساعت 30 : 12 ظهر تا 00 : 4 عصر و 00 : 6 تا 30 : 11 برای وعده شام به روی مراجعه کنندگان خود باز است

 رستوران Pierchic دبی

قیمت ها در رستوران

غذاها در رستوران Pierchic دبی به شکلی تجملی و با قیمت نسبتا بالایی سرو می شود . روی غذاهای این رستوران برچسب قیمت خورده است تا مشتری ها بتوانند به راحتی قیمت ها را نگاه کنند و سپس بر مبنای آن سفارش خود را ثبت کنند . در این رستوران ماهی خاردار کامل ، خاویار امپریال بلوگا ، و یک بشقاب از غذاهایی دریایی از جمله صدف، خرچنگ دریایی ، میگو ، ماهی قزل آلا  سرو می شود . در کل غذاهای سرو شده برای هر نفر نسبتا زیاد است مثلا یک وعده ماهی خاردار که با سیب زمینی شیرین دودی تزئین شده است ، به راحتی می تواند توسط دو نفر میل شود .

به طور کلی میانگین قیمت ها در این رستوران ، نسبتا بالا می باشد و امتحان طعم غذاهای گرم دریایی از جمله : حلزون ، صدف، ماهی قزل آلا، مارمالادهای دریایی و ماهی قرمز سیاه و سفید در این رستوران بسیار توصیه می شود. هر چند که غذاهای این رستوران با قیمت هایی نسبتا بالا بیشتر برای مناسبت های خاص مناسب هستند . این رستوران از نظر رتبه در میان سایر رستوران ها ، رتبه 4.3 را از 5 کسب نموده است.

تور لحظه آخری دبی

 رستوران Pierchic دبی
رستوران Pierchic دبی

ویژگی های رستوران

  • امکان رزرو وجود دارد
  • امکان سرو غذا هم در محیط داخلی و هم محیط بیرونی و باز رستوران فراهم است
  • پارک خودرو توسط خدمه رستوران انجام می شود .
  • امکان دسترسی به ویلچر در رستوران فراهم است .
  •  در این رستوران الکل سرو می شود اینترنت رایگان در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد
  •  این رستوران برای ملاقات های تجاری ، و صرف یک شام رمانتیک و عاشقانه مکان بسیار مناسبی می باشد .

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران