رستوران های پوکت بی نظیر و خاص

معرفی رستوران های پوکت

تغذیه در مسافرت یکی از اصلی ترین و مهمترین مواردی می باشد که باید  اهمیت خاصی داشته باشد. سفر به  شهرها و روستاهای مختلف در کشور های متفاوت ممکن است اتفاق بیافتد و برای شما این تفکر را به همراه داشته باشد که چگونه تغذیه کنیم. درست است که مکان های تفریحی بسیار زیادی وجود دارد اما در کنار گشت و گذار و تفریح وجود مکانی امن و پاکیزه برای میل غذا اهمیت زیادی دارد. بهترین رستوران های پوکت با معروفیت خود مشکل شما را در زمان سفر به پوکت برطرف کرده و رستوران های ایرانی در پوکت برای شما ارامش خاطر به ارمغان آورده اند.

به بیشتر رستوران ها شاید با نام مکانی برای گشت و گذار و خوشگذرانی نگاه کنید اما به این موارد نیز باید دقت کنید  که چه غذاهایی در آنها سرو می شود. کشورها و شهرهای جهان نیز به این مورد اندیشیده اند و بهترین رستوران های خود را معرفی کرده اند. بهترین رستوران های این شهر نیز مانند شهرها و کشورهای دیگر بسیار زیاد می باشند و شما می توانید رستوران های خوب پوکت را در تنوع و گوناگونی  زیاد درون شهر بیابید و طعم غذاهای بی نظیر و خوشمزه را بچشید. یکی از اساسی ترین نکته هایی می‌توان به آن اشاره کرد داشتن طعم و مزه بی نظیر از انواع غذاهای سرتاسر جهان می باشد.

ویژگی اصلی رستوران های پوکت

در واقع بهترین رستوران های پوکت  این تصمیم را داشته اند که شما با سفر به پوکت تنها به این شهر سفرنمی کنید بلکه تمام جهان را در طعم بی نظیر غذاهای آن ها در پوکت تجربه میکنید.  به همین خاطر زمانی که به رستوران های بی نظیر و جذاب و جالب این شهر پا می‌گذارید می توانید غذاهایی از سرتاسر جهان را دیده و امتحان کنید و در ادامه برای شما لیستی از بهترین رستوران های پوکت را آورده‌ایم که اگر شما روزی به پوکت  سفر کردید و قصد گشت و گذار در پوکت را داشتید برای رفتن به رستوران به دنبال آنها جستجو نکنید

رستوران های بسیار زیاد و متنوعی می باشد که شما می توانید وقت خود را در آنها بگذرانید و به صرف غذا بپردازید بیشتر این رستوران ها از عالی ترین و بی نظیرترین منو ها و همچنین فضاها برخوردار می‌باشند. از بهترین رستوران ها، می توان به رستورانهایی مانند جویا رستوران مامان اشاره کرد. سایر رستوران هایی که از بهترین های پوکت  میباشند  رستوران های بی نظیر و متعددی هستند و تعداد اندکی از آن ها را در ادامه برای شما معرفی می کنیم و برخی از ویژگی های برجسته آنها را نیز بیان می کنیم. اولین رستورانی که به بررسی آن می پردازیم رستوران سه گانه مامان می باشد و یا آشپزخانه مامان یکی از بهترین رستوران های پوکت است.

رستوران های خاص و بی نظیر پوکت

آشپز خانه مامان

یکی از بهترین رستوران های پوکت آشپزخانه مامان یا ویلا رویال نامیده می‌شود. این رستوران که در رویارویی با ساحل قرار گرفته منظره بی نظیر و رویایی از ساحل و شهر را برای شما به نمایش می گذارد. شما احساس می‌کنید در وسط بهشت هستید و قطعاً با وجود چنین منظره و صحنه‌های بی نظیر و صندلی های متنوع و گوناگونی که در یک رستوران کوچک قرار دارد شما غذایی بسیار عالی و بی نظیر را میل خوهید کرد.  ساعات کاری رستوران نیز با ساعت کاری سایر رستوران ها برابر میباشد. شما اگرقصد دارید غذای خود را در  رستوران رویال و آشپزخانه مامان میل کنید، بهتر است که زمان خود را برنامه ریزی کنید تا بتوانید به این رستوران برسید.

[cn-suggest-posts sts=”خوشمزه ترین دسرهای تایلندی را در کشور تایلند می توانید سرو کنید” stl=”https://deltaban.com/delicious-thai-desserts/” sbs=”تور تایلند” sbl=” http://opizo.me/3uLZso”]

رستوران زنجبیل سیاه

رستوران زنجبیل سیاه، نیز از شرایط خاص و ویژه ای برخوردار میباشد. همچنین منظره بسیار زیبا و دیدنی در این رستوران شما مشاهده خواهید کرد. زنجبیل سیاه یکی از بهترین رستوران های پوکت می باشد که در وسط یک تالاب قرار گرفته است و تنها راه دسترسی شما به آن قایق می باشد. قایقی که در بین نور های شناور زیبا شما را به آن  می رساند.غذاهای رستوران زنجبیل سیاه عموماً غذاهای تایلندی می باشد پیشنهاد مجموعه دلتابان به شما این است که زمان استفاده از تور تایلند از غذا های آن تست کنید. شما می توانید غذاهای همچون  سالاد پاپایای سبز سفارش دهید و یا غذاهای از جمله سوپ های پر ادویه و یا برگ های چاپلو درخمیر با سس فلفل را میل کرده و از ان لذت ببرید.

رستوران ایتالیایی lagritta

یکی دیگر از بهترین رستوران های پوکت این رستوران ایتالیایی می باشد. این رستوران که از رمانتیک ترین و بی نظیرترین رستوران ها می باشد فضای رمانتیک و عاشقانه ای دارد و بیشتر برای زوج‌هایی که به فضا های رمانتیک عاشقانه علاقه‌مند باشند مناسب می باشد، فضای آن با  فضای سایر رستوران ها تمایز خاصی دارد به صورتی که یک قسمت برای ناهار خوری در بیرون از سالن و قسمتی در داخل سالن تعریف شده است همچنین فضای وجود دارد که شما می توانید در آن استراحت کرده و چای یا … سفارش دهید. شما در رستوران ایتالیایی  می توانید شام خود را در زیر نور ستارگان صرف کنید  و هم چنین منظره ای بسیار زیبا از ساحل و خلیج  را مشاهده کنید.

رستوران ددوس

 همانطور که قبلاً نیز برای شما گفتیم شهر پوکت دارای رستوران های بسیار زیبا و زیادی میباشد ، رستوران ددوس  یکی از بهترین رستوران های پوکت  می باشد که غذایی فرانسوی سرو کرده و شما را دعوت به خوردن غذاهای فرانسوی می کند. رستوران در ورودی مجتمع تفرجگاهی پاگوتا قرار گرفته است که بسیار کوچک می باشد این  رستوران را یکی از استادان بزرگ هنر آشپزی تایلند اداره میکند که غذاهای فرانسوی را با غذاهای چینی، ایرانی، آسیایی…. مشترک کرده و طعم های بی نظیر و خاص را به وجود می آورد.

بیشتر افرادی که به رستوران ددوس  می روند طعمی تازه و بی نظیر را میچشند و برای دفعه دوم زمانی که قصد رفتن به این رستوران را می کنند مشتاقانه منتظر هستند تا طعمی جالب و بی نظیر را بچشند و این یکی از دلایل است که باعث معروفیت رستوران ددوس  شده است.

بهترین رستوران های پوکت رستوران ایتالیاییlagritta

رستوران فیل آبی

این رستوران با داشتن بیش از ۱۲ شعبه در سرتاسر جهان معروفیت خاص و بی نظیری پیدا کرده است. رستوران فیل آبی به گونه ای می باشد که از پذیرش سلطنتی و غذا خوری سلطنتی پوکت و تایلند میباشد و به دلیل گسترش دانش آشپزی تایلندی در سرتاسر جهان و استقبال بی نظیر از آن معروف شده است. همچنین رستوران فیل آبی در قسمت قدیمی شهر پوکت قرار گرفته است که در قصر مستعمذه و بسیار زیبا می باشد می‌توانیم فضایی بسیار جالب و تاریخی را نیز با ورود به فیل آبی مشاهده کنید.

رستوران کاجوک

یکی از بهترین رستوران های پوکت بدون هیچ گونه تبلیغ و یا برنامه تبلیغاتی خود را به مردم معرفی کرده و معروفیت خاص و بی نظیر پیدا کرده است رستوران کاجوک میباشد. این رستوران که در شهر پوکت قرار دارد و فضای خاص و متفاوت نسبت به سایر رستوران ها دارد از بهترین رستوران های شهر پوکت شناخته شده است.

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران