رستوران اونیکس بوداپست

بیشتر از رستوران اونیکس بوداپست بدانید

رستوران اونیکس بوداپست

یکی از بهترین شهر های جهان بوداپست است و می توانید در این شهر رستوران های فوق العاده زیادی را پیدا کنید. یکی از بهترین گزینه هایی که پیش روی خود دارید رستوران اونیکس بوداپست است. جایی که می توانید در آن یک وعده غذای خوشمزه میل کرده و از فضای زیبای آن لذت ببرید. اگر علاقه مند هستید بیشتر بدانید ادامه این مطلب را با دلتابان از دست ندهید.

بلیط هواپیما ماهان 

معرفی رستوران

این رستوران یکی از معدود ترین رستوران های بوداپست است که دارای  Michelin star می باشد. همچنین یکی از رستوران هایی است که سیگار کشیدن در آن ممنوع می باشد. از نظر قیمت نیز اگر بخواهیم این رستوران را بررسی کنیم یک وعده غذای خوب در این رستوران دارای  قیمت مناسبی می باشد. همچنین توانسته است تاکنون جوایزی را نیز در سطح جهانی کسب نماید و جزو بهترین های جهان  و مجارستان قرار بگیرد.

معرفی رستوران

طراحی داخلی رستوران اونیکس بوداپست

این رستوران در واقع دارای یک سبک قدیمی مربوط به دوره باراک می باشد که در واقع رمانتیک و زیباست و مناسب برای زوج های جوان می باشد. همچنین نه تنها برای زوج ها بلکه رستوران اونیکس بوداپست برای برگزاری یک وعده غذای تجاری و کاری نیز مناسب می باشد. در واقع بخش های قدیمی و جدید در این طراحی به هم گره خورده اند. همچنین تلویزیون صفحه تخت نیز بر روی دیوار این رستوران قرار دارد. اگر بخواهیم از نظر افرادی که به این مکان رفته اند طراحی را بررسی کنیم همگی اتفاق نظر داشته اند که این رستوران دارای یک فضای داخلی لاکچری ست و میزها و صندلی های این رستوران به خوبی در فاصله ای مناسب و به نحوه درست چیدمان شده اند تا اسباب راحتی میهمانان را فراهم نمایند.

در واقع این رستوران دارای دو بخش می باشد که هر بخش آن نیز تقریبا شبیه به هم دیزاین شده است. ویژگی مهم طراحی این رستوران سقف بلند آن به همراه لوستر های مجلل آن می باشد که توانسته است به خوبی از ادای دین به سبک باروک بر بیاید.

طراحی داخلی رستوران

غذا ها و منو رستوران اونیکس بوداپست

در منو غذاهای رستوران اونیکس بوداپست شاهد انواع غذاهای مجارستانی فوق العاده خواهید بود که امتحان بیشتر آن ها را به شما پیشنهاد می دهیم. می توانید غذاهای سنتی مجارستانی را با سبک و سیاقی جدید و کمی تغییرات در عناصر سازنده آن سفارش دهید و از طعم بی نظیر آن ها لذت ببرید. در این غذا ها سعی شده است تا از ادویه جات مخصوص این کشور و همچنین با توجه به ذائقه بیشتر مردم اروپایی غذاها پخته و سرو شوند. همچنین اگر بخواهیم درباره مقدار غذا ها نظر بدهیم می توانید باز هم مراجعه ای به نظر افرادی که به رستوران اونیکس بوداپست رفته اند داشته باشیم که همگی در این مورد نظر خوبی داشتند .

البته برخی نیز در این میان بوده اند که سهم های مربوط به هر غذا را کم گزارش نموده اند. پس اگر به دنبال خوردن غذاهایی نظیر یک استیک بزرگ هستید رستوران اونیکس بوداپست مکان مناسبی برای شما نخواهد بود.

غذا ها و منو رستوران

چگونه به رستوران اونیکس بوداپست بروید

رستوران اونیکس بوداپست به عنوان یک رستوران لاکچری و سطح بالا در قلب شهر بوداپست قرار گرفته است. این رستوران به خوبی در نزدیکی یکی از معروف ترین هتل های پنج ستاره بوداپست جای گرفته است. همچنین می توانید رستوران اونیکس بوداپست را در میدان زیبای Vorosmarty ter پیدا کنید که نزدیک به رود دانوب می باشد. همچنین به  Chain Bridge نیز نزدیک هستید. در واقع می توانید با رفتن به رستوران اونیکس بوداپست به سادگی بیشتر نقاط دیدنی بوداپست را نیز در فاصله اندکی بازدید کنید.

می توانید برای رسیدن به این رستوران از خط زرد مترو استفاده نمایید و در ایستگاه Vorosmarty ter  از قطار پیاده شوید. سپس با تنها پنج دقیقه پیدا روی خواهید رسید. پس لازم نیست نگران سخت پیدا کردن و یا گم شدن در بوداپست باشید.

رستوران اونیکس بوداپست

ساعات کار 

این رستوران از سه شنبه تا جمعه همیشه از ساعت دوازده تا دو و نیم بعد از ظهر فعالیت می کند. همچنین سه شنبه تا شنبه هر هفته نیز در زمان شام از ساعت شش و سی دقیقه تا یازده شب میزبان شما خواهد بود. البته این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که رستوران اونیکس بوداپست در روز های یکشنبه و دوشنبه تعطیل می باشد. البته تعطیلی های دیگر این رستوران نیز در روز های مهم تابستان می باشد.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران