نوروز در مادرید

اهمیت برگزاری جشن نوروز در مادرید

نوروز در شهر مادرید

مادرید جزء شهرهای توریستی اسپانیا شناخته می شود که پروازهای بسیاری در ایام و تعطیلات خاص مانند نوروز به آن انجام می گیرد. برگزاری جشن نوروز  در مادرید حال و هوای خاصی به همراه خواهد داشت هر چند به فضایی که در کشورمان در این ایام حاکم است نمی رسد. در هر صورت اگر تمایل دارید برای ایام نوروز مقصدی را برای سپری کردن تعطیلات انتخاب نمایید توصیه می کنیم این شهر را فراموش نکنید.

بلیط هواپیما کیش

 سفر کردن در عید مزیت های بسیاری به همراه خواهد داشت به عنوان مثال با پرواز نه تنها یک سفر به یادماندنی را تجربه خواهید کرد بلکه با آداب و رسوم مردمان این سرزمین در ایام نوروز بیشتر آشنا خواهید شد. به اصطلاح با سفر در عید با یک تیر دو نشان خواهید زد. اگر تمایل دارید عید در این شهر را تجربه کنید هر چه سریع تر اقدامات سفر را به انجام برسانید.

نوروز

برگزاری عید در مادرید و رزرو بلیط

اگر تصمیم خود را برای برگزاری عید در مادرید گرفته اید بنابراین نیمی از راه را طی کرده اید. با توجه به این که تعداد متقاضی برای سفرهای نوروزی به مادرید غیر قابل پیش بینی است توصیه می کنیم در زمان مناسب به رزرو بلیط هواپیما این شهر اقدام کنید. بی توجهی به این موضوع و یا به عقب انداختن آن باعث خواهد شد نتوانید نوروز مادرید را تجربه نمایید.

 بلیط های مختلفی برای این پرواز در نظر گرفته شده اند که براساس خدمات و امکانات متنوعی که ارائه می دهند هزینه های مختلفی را در بر می گیرند. برای رزرو بلیط مادرید جهت سپری کردن تعطیلات نوروزی توصیه می کنیم به سایت مورد نظر مراجعه نمایید و بلیط خود را با بهترین امکانات و خدمات پروازی رزرو نمایید.

سفر در عید

نوروز در شهر مادرید با تورهای مسافرتی

سپری کردن ایام عید در این شهر از حال و هوای وصف نشدنی برخوردار است و این موضوع زمانی تحت تأثیر شرایط بهتر قرار خواهد گرفت که از تورهای مسافرتی و گردشگری مادرید برای سفر خود بهره مند شوید. سفر کردن با تور از مزیت های بسیاری برخوردار است مخصوصاً اگر زمان سفر ایام نوروز باشد. زمانی که با تور سفر می کنید به راحتی می توانید هزینه های سفر را مدیریت کنید و در کنار آن برنامه مناسبی برای گردش و تفریح در این شهر داشته باشید.

 اگر تمایل دارید از تورهای مسافرتی و گردشگری مادرید جهت سفر به این شهر استفاده کنید توصیه می کنیم تمامی خدمات آن را مورد ارزیابی قرار دهید. رزرو این تور برای افرادی که اولین سفر خارج از کشور را در ایام نوروز تجربه می کنند بهترین فرصت می باشد. برای رزرو اینترنتی تورهای مسافرتی مادرید به سایت گردشگری دلتابان مراجعه نمایید.

برگزاری عید نوروز در مادرید

عید در مادرید و شناساندن فرهنگ اصیل ایرانی

در سفرهای خارجی افراد تجربیات مهمی کسب می کنند و با فرهنگ، آداب و رسوم مردمان منطقه ای که به آن سفر کرده اند بیشتر آشنا می شوند. با برگزاری نوروز در  مادرید می توان فرهنگ اصیل و ریشه دار ایرانی را به اهالی این شهر معرفی نمود. این موضوع توسط رایزن فرهنگی ایران در کشور اسپانیا و شهر مادرید به خوبی عنوان شد و هفت سین چیده شده باعث جلب توجه مقامات این کشور گردید. به ثبت رسیدن عید در میراث فرهنگی یونسکو نیز از مهمترین دستاوردهایی است که از افتخارات کشورمان محسوب می شود. اگر قصد داریدعید در مادرید باشید توصیه می کنیم فرهنگ و رسوم ایرانی را از این طریق به مردمان این شهر معرفی و یادآوری کنید.

جشن نوروز در مادرید

نوروز در شهر مادرید و گردش و تفریح در این شهر

مادرید جزء شهرهای تاریخی اسپانیاست و در هر نقطه آن مکان های تفریحی و دیدنی بسیاری قابل رؤیت است. در ایام عید دیگر نگران برنامه تفریحی خود نباشید چرا که می توان از مکان هایی همچون پالاسیو رئال یا کاخ سلطنتی، پارک بازنشستگان، میدان بزرگ، میدان سیبلس و چندین مورد دیگر دیدن نمود.

در شهر مادرید موزه های مختلفی نیز وجود دارند که دیدن آثار جای گرفته در آن ها در ایام نوروز لذت دو چندانی به همراه خواهد داشت. نوروز در  مادرید را می توانید در کنار دوستان و آشنایان مادریدی خود جشن بگیرید و شادی و هیجان این لحظات را با آن ها شریک شوید. برای اطلاع از تورهای اروپا شهر مادرید در ایام نوروز می توانید به سایت مورد نظر مراجعه نمایید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران