طبیعت گردی در بوداپست

به طبیعت گردی در بوداپست

تور طبیعت گردی بوداپست

اگر مقصد سفرتان را بوداپست انتخاب کرده اید پس می توانید در یکی از بهترین تور های این شهر شرکت کنید. تور طبیعت گردی بوداپست می تواند دقیقا همان چیزی باشد که از یک سفر خاطره انیگز انتظار را دارید. با دلتابان همراه شوید تا شما را به یک تور کاملا طبیعت گردی در بوداپست ببریم.

طبیعت گردی در بوداپست – رود دانوب

شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین جاذبه های طبیعی که باعث می شود هر ساله افراد زیادی به بوداپست و مجارستان سفر کنند بازدید از رود دانوب باشد. می توانید در اطراف طبیعت بکر و زیبای رود دانوب قدم بزنید و از طبیعت گردی لذت ببرید. همچین تور های مختلفی نیز برای بازدید از نقاط مختلف این رود وجود دارد. همچنین می توانید به سراغ تور های دریایی بروید که با کشتی یک سفر هیجان انگیز را در طول دانوب داشته باشید.

همچنین کمپ های مختلفی نیز در کنار این رود و در قسمت جنگل های سرسبز آن موجود می باشد که برای گذراندن یک روز کامل در دل جنگل در تور طبیعت گردی در بوداپست فوق العاده اند. همچنین می توانید از روی پل زنجیری که بر روی آن ساخته شده است و دو قسمت شهر بوداپست را نیز به یکدیگر مرتبط می کند، عبور کنید.

 

طبیعت گردی در بوداپست

 

Margaret Island

قدم زدن، شنا کردن و بازدید از منظره های زیبا همان چیزی است که در جزیره مارگارت در انتظار شما خواهد بود. این مکان به عنوان قلب شهر شناخته می شود و بسیار مشهور می باشد. در قرن 13 این مکان جزیره خرگوش ها نامیده می شد ولی از آن سال ها تا کنون دستخوش تغییرات زیادی شده است. می توانید در این جزیره به سراغ شرکت در کنسرت آن هم در بخش تئاتر در فضای آزاد آن بروید و یا می توانید شام خود را زیر ستارگان صف کنید.

همچنین می توانید به سینما هم بروید آن هم یک سینمای خوب در فضای باز. تمام این ها را می توانید در طبیعت گردی در جزیره مارگارت تجربه کنید. همچنین می توانید از استخر این پارک و همچنین پارک آبی آن نیز استفاده نمایید.

 

Margaret Island

 

غارنوردی در بوداپست

اگر می خواهید به سراغ یک تجربه هیجان انگیز در تور طبیعت گردی بروید. غار هایی که زیر این شهر قرار گرفته اند، می توانند مقصد هیجان انگیزی برای شما باشند. می توانید با تور های مختلفی که به همین منظور در نقاط مختلف شهر بوداپست فعالیت می کنند همراه شوید و به دل غار های زیبای بوداپست سفر کنید و طبیعت گردی در بوداپست را به صورت متفاوت تری تجربه کنید.

 

طبیعت گردی در بوداپست – Normafa

این مکان را نیز می توانید مقصد دیگر طبیعت گردی قرار دهید. می توانید یک روز خوب را در بلندترین نقطه ی بوداپست بگذرانید و از هوای تازه و مناظر سرسبز آن لذت ببرید. مکان نورمافا در نزدیکی تپه های بودا می باشد و شهرت آن به خاطر داشتن هوای تازه و تمیزش است. در اصل نام این مکان از نام یک درخت وام گرفته شده است که به درخت نورمافا معروف می باشد و ترجمه ی آن درخت ساحلی است.

 

Szemlo-Hegy Barlang

 این مکان نیز می تواند یکی دیگر از گزینه های پیش روی شما برای انتخاب مقصد در طبیعت گردی در باشد. شما می توانید به این مکان که بسیار سرسبز و زیبا می باشد بروید و علاوه بر برپا کردن یک پیک نیک خانوادگی می توانید برای گشت و گذار به یک غار جالب نیز بروید. حال شاید بگویید غار جالب به چه معنایی است.

این غار در واقع یک نسخه به روز و جالب می باشد که توانسته اند با تغییر کاربری غار، آن را به مکانی بی نظیر برای استراحت و بازدید از آثار هنری تبدیل نمایند. در واقع هم یک کافه است هم یک موزه و هم یک غار، که نام آن نیز غار نمایش نام دارد و می تواند هر آنچیزی که از طبیعت گردی انتظار دارید را برای شما فراهم نماید.

 

تور طبیعت گردی بوداپست

 

طبیعت گردی در بوداپست – ClTY PARK

بزرگترین پارک بوداپست پارک شهر می باشد که می تواند یکی دیگر از مقاصد شما در تور طبیعت گردی به حساب بیاید. می توانید در میان شهر شلوغ بوداپست یک مکان سرسبز و زیبا را در مساحتی حدود یک کیلومتر مربعی پیدا کنید. اولین زمانی که این مکان به عنوان پارک گزارش شده است به سال 1241 باز می گردد.

برکه ای در وسط این پارک قرار دارد که در زمستان ها تبدیل به یک زمین اسکیت روی یخ می شود. می توانید به بازدید از باغ وحش پارک شهر نیز در تور طبیعت گردی بروید. موزه حمل و نقل و سیرک نیز از دیگر بخش های جالب و دیدنی در این پارک بزرگ می باشند.

 

طبیعت گردی در بوداپست

 

در تور مجارستان با آژانس هواپیمایی دلتابان از دیدنی های شهر زیبای بوداپست غافل نشوید.

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران