طبیعت گردی در دوسلدورف

یک طبیعت گردی عالی در دوسلدورف

یک طبیعت گردی عالی در دوسلدورف

طبیعت گردی و گشت و گذار در طبیعت بکر و زیبای هر شهری خصوصا دوسلدورف آلمان یک تجربه هیجان انگیز خواهد بود. با دلتابان بیایید تا شما را به یک طبیعت گردی در دوسلدورف آن هم از نوع فوق العاده ببریم. تنها کافی است کفش خوب به پا کنید تا بتوانید مدت زمان زیادی پیاده روی کنید.

 

پارک ها و باغ های دوسلدورف

یکی از بخش های طبیعت گردی در دوسلدورف از پارک های این شهر شروع می شود. قلب سبز شهر دقیقا در مرکز آن قرار دارد و Hofgarten  نام دارد. این باغ در واقع وسعتی به اندازه 28 هکتار دارد. در واقع ایده احداث این باغ از آنجا به وجود آمد که مکانی شود برای مردم که بین خرید کردن های خود یک نفسی نیز تازه کنند و کمی نیز از طبیعت لذت ببرند.

در واقع این باغ در نزدیکی خیابان های معروف خرید دوسلدورف قرار دارد و مطمئنا آن را خواهید دید. در گرمای تابستان این باغ مکانی است که به کمک اثر خنک کنندگی درختان، برکه ها و فواره ها می توانید به آن پناه ببرید.

 

طبیعت گردی در دوسلدورف

 

 Nordpark

بخش دیگری که باید در تور طبیعت گردی در دوسلدورف به آن سر بزنید نوردپارک می باشد. در این پارک می توانید انواع فرش های گل، فواره ها و زمین بازی نیز پیدا کنید. همچنین بخش های هنری پارک را نیز برای بازدید از دست ندهید.

تنها افراد محلی نیستند که از حضور این پارک لذت می برند بلکه توریست ها نیز بعد از کلی گشت و گذار در دل شلوغی شهر می توانند یک هوای تمیز را در اینجا استشمام کنند. اگر در جستجو صلح و آرامش هستید، به سراغ باغ ژاپنی این پارک بروید. می توانید به بازدید درختان بن سای زیبا در این بخش بروید و همچنین از برکه آن نیز دیدن نمایید و یک طبیعت گردی در دوسلدورف عالی را تجربه کنید.

 

طبیعت گردی در دوسلدورف

 

Südpark

این پارک که پارک جنوب می باشد مقصد بعدی ما در تور طبیعت گردی در دوسلدورف است. این مکان در واقع یکی از مشهورترین نقاط گردشگری در دوسلدورف به شمار می رود. برکه ها، کوچه ها، بوته های ضخیم و پیاده رو های زیبا با یک منظره سورپرایز کننده در انتظار شما خواهد بود. همچنین بخش دیگر این پارک به باغ وحش حیوانات خانگی نیز اختصاص داده شده است، زمین بازی به همراه باغ رز ها بخش های دیگری هستند که پیشنهاد می کنیم در تور طبیعت گردی در دوسلدورف از دست ندهید.

مساحت کل این پارک 70 هکتار می باشد و در آن سه بخش کاملا متفاوت وجود دارد: باغ عمومی، Vor dem Dach یا کنار آب بند، In den Gärten که در زبان فارسی به معنای داخل باغ می باشد سه بخش این پارک را تشکیل داده اند.

 

طبیعت گردی در دوسلدورف

 

The Wild park

مقصد دیگری که در تور طبیعت گردی برای شما قرار داده ایم وایلد پارک می باشد. این پارک در گرافنبرگ والد قرار گرفته است. وایلد پارک در واقع یک مکان هیجان انگیز و یک مقصد عالی برای خانواده ها است که حدود 100 حیوان در آن وجود دارد.

هر 365 روز سال باز می باشد و هیچ پولی نیز به عنوان ورودی از شما دریافت نمی کنند. از این رو حتما در تور طبیعت گردی بازدید از آن را فراموش نکنید. بخش جالب آن این است که می توانید به دنبال گوزن ها بروید. البته در بخش پارک بازی هیچ حیوانی حضور ندارد مگر اینکه بخواهد خودش به انسان ها نزدیک شود و خودش را به آنها نشان دهد.

حیوانات مختلف زیادی در این پارک زندگی می کنند. در قسمتی از پارک می توانید قرقاول ها را ببینید و در سویی دیگر روباه ها زندگی می کنند. یک خانه زنبور و یک برکه طبیعی زیبایی های این پارک را تکمیل کرده اند.

همچنین به سراغ بازدید از گربه های وحشی زیبا و راکون ها نیز بروید. در تور طبیعت گردی در دوسلدورف وایلد پارک مناسب ترین جا برای کودکان است تا بیشتر با حیوانات و گیاهان مختلف آشنا شوید و این مکان برای آنها بیشتر شبیه یک مدرسه جنگلی خواهد بود.

 

The Wild park

 

طبیعت گردی در دوسلدورف

این ها تنها تعدادی از بهترین مقصد ها برای طبیعت گردی بودند شما می توانید برای نمونه به

  • Zoopark
  • Lantz’sche Park
  • Schloss Eller and Schloss Heltorf
  • Ostpark 

سری بزنید. همچنین اگر در تور طبیعت گردی در دوسلدورف آلمان به دنبال یک زمین بازی برای کودکان هستید که آنها را سرگرم نماید باید بدانید که 450 زمین بازی عمومی در دوسلدورف قرار دارد که یکی از گزینه های خوب برای کودکان می باشد.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران