رستوران Ratskeller مونیخ

یک وعده غذای عالی در رستوران Ratskeller مونیخ

فهرست مطالب

آشنایی با مونیخ

در مونیخ می توانید همه چیز پیدا کنید از جاذبه های تاریخی و دیدنی گرفته تا رستوران های عالی. یکی از رستوران های خوب این شهر که ارزش امتحان کردن را دارد؛رستوران Ratskeller مونیخ می باشد که توانسته است در بین رستوران های دیگر این شهر به شهرت دست پیدا کند. حال با هم بررسی خواهیم کرد که چرا باید به این رستوران بروید و باید چه غذاهایی را امتحان کنید. همراه دلتابان باشید.

بلیط ماهان 

 

رستوران Ratskeller مونیخ

بعد از یک سفر نسبتا طولانی تا مونیخ شاید بهترین کاری که بتوانید انجام دهید تا خستگی سفرتان را از تن به در کنید غذا خوردن باشید. می توانید با رفتن به رستوران Ratskeller مونیخ با یک تیر چند نشان بزنید. علاوه بر اینکه یک غذای خوب خورده اید، می توانید گشتی نیز در شهر مونیخ و جاهای دیدنی آن بزنید. و همچنین خود رستوران Ratskeller مونیخ نیز یکی از همین مکان های دیدنی شهر است که ارزش دیدن دارد. می توانید از ساختمان بیرونی آن گرفته تا قسمت های داخلی همگی را از دید هنری و تاریخی بررسی کنید.

نمای داخلی رستوران

چگونه به رستوران Ratskeller مونیخ بروید

برای اینکه بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به رستوران Ratskeller مونیخ برسانید می توانید به سادگی از مترو شهری مونیخ استفاده نمایید. در هر ایستگاهی که هستید سوار قطار شوید و در ایستگاه  Marienplatz از قطار پیاده شوید. رستوران دقیقا در کنار ایستگاه قرار دارد و لازم نیست نگران این باشید که ممکن است در شهر بزرگی مثل مونیخ گم شوید.

طراحی داخلی رستوران Ratskeller مونیخ

یکی از نقاط قوت رستوران Ratskeller مونیخ در واقع طراحی داخلی آن می باشد. اینجا مکانی است که بیشتر به صومعه های قدیمی شباهت دارد مخصوصا وقتی از پله های سنگی آن به سمت پایین می آیید. یکی از نقاط قوت این رستوران در طراحی داخلی مربوط به نقاشی های دیواری آن می شود. دقیقا جایی که هنر و فرهنگ مردم آلمان را می توانید از نزدیک لمس کنید. همچنین در یک مکان زیبا و بی نظیر به صرف یک وعده غذای خوشمزه مشغول شوید. نکته دیگری که در بدو ورود متوجه خواهید شد رفتار بسیار خوب پرسنل این رستوران و همچنین انگلیسی حرف زدن آن هاست که می تواند به شما کمک شایانی کند.

همه اجزا طراحی داخلی این رستوران به نحوی است که یک فضا زیبا را ایجاد کند، میزها و صندلی ها چوبی هستند و خودشان بخشی از تزیینات مجلل این رستوران را شکل داده اند. همچنین شیشه های رنگی کار شده در قسمت های مختلف این رستوران نیز از دیگر نقاط قوت در طراحی می باشد که باعث می شود بخواهید بیشتر در این رستوران بمانید.

شاید بی اغراق بتوان گفت که اندازه این رستوران به قدری بزرگ است که ممکن است در آن گم شوید. در واقع این رستوران از سالن های مختلفی تشکیل شده است که هر یک از آن ها معماری و طراحی یکسان ولی چیدمانی متفاوت دارد. همچنین نباید از نورپردازی های فوق العاده این رستوران نیز غافل شد. مخصوصا در شب که این نور ها بیشتر نیز به چشم می‌آید.

طراحی داخلی رستوران

غذاهای رستوران Ratskeller مونیخ

انتخاب غذا بستگی به این دارد که برای خوردن چه چیزی هوس کرده باشید. در این رستوران می توانید به سراغ غذاهای سنتی آلمانی و یا مخصوص خود شهر مونیخ بروید. همچنین تعدادی از غذاهای بین الملل معروف را نیز می توانید در منو پیدا کنید. پیشنهاد ما نیز امتحان کردن غذاهای سنتی آلمان می باشد. مطمئن باشید که طعم خوب آن تا مدت ها از خاطر شما نخواهد رفت.

پس از آن نیز می توانید با دسر از خود پذیرایی نمایید. البته باید بگوییم که رستوران Ratskeller مونیخ یکی از بهترین رستوران های مونیخ در زمینه نوشیدنی ها می باشد پس اگر سلیقه خوبی در این زمینه دارید می توانید نوشیدنی های خوبی را نیز در این رستوران پیدا کنید.

درباره مقدار غذاها نیز باید بدانید که این رستوران تقریبا دارای بشقاب هایی با سایز بزرگ می باشد که باعث می شود به راحتی سیر شوید و از طعم غذای خود نیز لذت ببرید.

پیشنهاد ویژه ما برای سر زدن به رستوران Ratskeller مونیخ کریسمس می باشد. وقتی از بازار کریسمس برمی گردید در مسیرتان به این رستوران بر خواهید خورد. انتخاب رستوران Ratskeller مونیخ برای یک شام کریسمس خوشمزه را از دست ندهید.

غذاهای رستوران

منو رستوران Ratskeller مونیخ

در منو این رستوران می توانید از انواع Schweinshaxe و یا غذایی نظیر Kaiserschmarrn که در واقع یک نوع دسر استرالیایی است لذت ببرید. همچنین در منو کیک ها و قهوه های مختلفی نیز وجود دارد که به عنوان دسر سرو می شوند. همچنین منو نوشیدنی ها نیز جداست که یک لیست بلند بالا و متنوع از بهترین های جهان را می توانید در آن بیابید.

رستوران Ratskeller مونیخ

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران