از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ

چطور از از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ برویم

چطور از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ برویم؟

چطور از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ برویم؟ این سوالی است که ممکن است بسیاری از شما داشته باشید، دلتابان در این مطلب قصد دارد به صورت کامل به این سوال پاسخ دهد و روش های رفتن از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ را به شما نشان دهد.

شما می توانید با استفاده از قطار، اتوبوس و یا سیستم حمل و نقلی که توسط توسط فرودگاه مونیخ برای شما فراهم شده است از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ بروید. اگر به وسیله قطار از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ بروید در کمتر از ۵۰ دقیقه به مرکز این شهر خواهید رسید، سفر با اتوبوس معمولا بین ۴۰ تا ۴۵ دقیقه به طول می انجامد و سیستم حمل و نقلی که فرودگاه برای شما فراهم کرده است نیز در یک ساعت و ۵ دقیقه شما را به مقصد خواهد رساند.

فاصله فرودگاه مونیخ تا مرکز این شهر نزدیک به ۴۰ کیلومتر می باشد. نکته بسیار مهمی که درباره رفتن از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ به وسیله قطار باید بدانید این است که  قطاری که از سمت فرودگاه مرکز شهر مونیخ می رود دارای دو خط اس یک و اس ۸ می باشد که با سوار شدن به هر کدام از این خطوط می توانید به مقصد خود برسید.

 

 از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ

قطار فرودگاه

یکی از روش های رفتن از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ استفاده قطار می ‌باشد، اگر می خواهید با راه آهن به مرکز شهر مونیخ بروید می ‌توانید با پرداخت هزینه ای معمولی در مدت زمان ۵۰ دقیقه به مرکز این شهر برسید. هزینه ای که شما در این سفر خواهید پرداخت بستگی به فاصله ای دارد که می‌خواهید طی کنید.

نکته جالب توجه درباره استفاده برای رفتن از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ این است که کودکان زیر ۶ سال می توانند به صورت کاملا رایگان سفر می کنند، همچنین کودکان بین ۶ تا ۱۴ سال نیز می‌توانند با تعرفه های ویژه با هزینه ای بسیار کم این سفر کوتاه را انجام دهند. برای استفاده از قطار باید بلیط مخصوص را از داخل فرودگاه خریداری کنید.

 

train

اتوبوس های فرودگاه شهر مونیخ

سرویس اتوبوس فرودگاه مونیخ که می توانید از آن برای رفتن از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ استفاده کنید توسط شرکت لوفت هانزا  مدیریت می شود. کرایه ای که برای استفاده از سرویس اتوبوس پرداخت می‌کنید تقریباً به همان میزانی است که برای رفتن از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ با استفاده از قطار هزینه می کنید.

برای تهیه بلیط سرویس اتوبوس می توانید به صورت آنلاین با وارد شدن به سامانه این سرویس بلیط را خریداری کنید و یا اینکه می توانید از ایستگاهی که درون فرودگاه قرار دارد اقدام به خریداری بلیط اتوبوس کنید. در داخل فرودگاه باجه هایی قرار دارد که در صورت لزوم می توانید سوالات خود را درباره جدول زمانی دقیق اتوبوس ها از آنها بپرسید.

 

از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ

سیستم حمل و نقل فرودگاه مونیخ

اگر زمان کافی برای تهیه بلیط را ندارید و یا نمی‌ خواهید که بلیط تهیه کنید و یا حتی اگر از زمان بندی اتوبوس و قطار خبر ندارید می توانید به راحتی از سیستم حمل و نقلی که فرودگاه به صورت خصوصی برای شما فراهم کرده است برای رفتن از فرودگاه به شهر مونیخ استفاده کنید.

برای این کار تنها کافی است یک وسیله نقلیه را در وب سایت فرودگاه و یا از طریق تلفن همراه خود سفارش دهید، راننده ای که استخدام کرده اید نه تنها در زمان مشخص شما را به مقصد می رساند بلکه در پیاده کردن و سوار کردن چمدان های شما نیز به شما کمک می کند و در مدت زمان ۱ ساعت و ۵ دقیقه شما را به مقصد می رساند. خودروهایی که توسط فرودگاه برای رفتن از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ در نظر گرفته شده اند قادر هستند که تا ۷ نفر مسافر را جا به‌ جا کنند.

 

از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ

نکاتی درباره رفتن از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ

اگر شما به خوبی درباره جزئیات رفتن از فرودگاه به مونیخ فکر کنید و بهترین سیستم حمل و نقل را برای خود انتخاب کنید قطعا به راحتی می توانید به مرکز شهر مونیخ برسید. معمولا در هنگام شب استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی به شما توصیه نمی شود و شما می توانید به راحتی و در امنیت کامل از سیستم حمل و نقل خصوصی که فرودگاه برای شما فراهم کرده است استفاده کنید. در صورتی که از سیستم حمل و نقل خصوصی فرودگاه برای رفتن از فرودگاه به مرکز شهر مونیخ استفاده کنید می ‌توانید از دیدن مناظر زیبای مسیر نیز نهایت استفاده را ببرید.

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

 

 

نظرات کاربران