بررسی لوکس ترین رستوران های بوداپست
30 مرداد 1398
جاذبه گردشگری

لوکس ترین رستوران های بوداپست

لوکس ترین رستوران های بوداپست

پایتخت کشور مجارستان دارای مکان های غذا خوری متنوع بسیاری است. با تاثیر گرفتن از کشور های بلوک شرق اروپا، می توان بسیاری از غذا های خاص این منطقه از جهان را در بوداپست پیدا کرد. بوداپست شهری با فرهنگ های مختلف است، به عنوان بیش از 23 درصد از این کشور یهودی هستند در حالی که تعداد مسلمانان و مسیحیان نیز در این کشور بالا است. پس می توان این طور استدلال کرد که به واسطه فرهنگ های مختلف سلایق غذایی متنوعی نیز در بوداپست وجود دارند. از این رو بر آن شدیم در این مقاله به بیان لوکس ترین رستوران های بوداپست بپردازیم تا شما را با سلایق غذایی مختلف در این شهر آشنا کنیم.

 

 رستوران کاستیس (Costes restaurant)

داستان رستوران کاستیس به سال 2007 باز می گردد که در این سال صاحب رستوران تصمیم می گیرد رستوران قدیمی را به یکی از لوکس ترین رستوران های بوداپست تبدیل نماید. قبل از افتتاح رستوران لوکس کاستیس، صاحبان این رستوران به جستجو بهترین تامین کننده های مواد اولیه در اروپا پرداختند. کارکنان رستوران کاستیسبرای حضور در این رستوران به یک دوره آموزشی در فرانسه اعزام شدند. در سال 2015، این رستوران سر آشپز ایزترپالاگایی را پس از اینکه نقش اساسی در بازگشایی یکی از شعب مرکز شهر داشت، به خدمت گرفت.

رستوران کاستیس در سال 2010 موفق شد مدال ستاره میشل گاید با عنوان «شهر های اصلی اروپا» را دریافت کند. این برای اولین بار بود که رستورانی از مجارستان موفق به کسب این جایزه شده بود، همچنین در ناحیه اروپای مرکزی نیز رستوران کاستیس دومین رستورانی است که این ستاره را بدست آورده است.رستوران کاستیس به راه خود ادامه داده و همچنان با صلابت به پیش می رود و انواع جایزه های بین المللی و ملی را به خود اختصاص داده است.

استایل و شکوه رستوران کاستیس به گونه ای است فارغ از هیاهوی دنیای بیرون می توان ساعتی را در این رستوران به خوشی سپری کرد. در این رستوران انواع غذاهای خوشمزه اروپایی و مجاری سرو می شود. همچنین در بخش بین الملل این رستوران نیز غذاهایی از سایر قاره های دنیا با بهترین کیفیت وجود دارند.سرویس دهی بی عیب و نقص و دوستانه است و وعده ها با بهترین و تازه ترین مواد اولیه تهیه می شوند. رضایت مهمانان اولویت شماره یک رستوران کاستیس است و این تیم به خود می بالد که تجربه ای استثنایی را به همه کسانی که وارد این رستوران می شوند ارائه می دهد.

معرفی لوکس ترین رستوران های بوداپست

 رستوران اونیکس (Onyx) از لوکس ترین رستوران های بوداپست

در رستوران اونیکس تمامی مواد اولیه از داخل مجارستان تهیه می شوند و بهترین غذاهای و شراب های مجاری را می توانید در این رستوران بیابید.سرآشپز های رستوران اونیکس در اینجا یک سفر ایده آل را برای شما تهیه کرده اند که باعث تجدید نظر شما در انواع طعم های بین المللی و غذاهای مجاری می شود. در نتیجه این رستوران تبدیل به یکی از لوکس ترین رستوران های بوداپست شده و به شهرت جهانی رسیده است.

 رستوران اونیکس (Onyx) از لوکس ترین رستوران های بوداپست

 رستوران اسپینوزا (Spinoza)

یکی دیگر از لوکس ترین رستوران های بوداپست که در این مقاله معرفی می شود، رستوران اسپینوزا است که تخصصش در زمینه غذاهای مدیترانه ای و مجاری است. در واقع زمانی که در محله یهودی ها اقدام به پیاده روی می کند، نا خودآگاه به سمت این رستوران لوکس جذب می شوید. رستوران اسپینوزا بهترین جا برای رفع خستگی یک روز کاری و صرف غذای عالی است.

کافه تریای این رستوران نیز بسیار مجلل و عالی است و در طول روز نیز به بهترین شکل به مشتریان سرویس می دهد. رستوران اسپینوزا دارای گالری هنری و سینما است و در ماه های سپتامبر تا مه نیز محل برگزار رخداد های بین المللی بسیاری می باشد و به مهمانان خارجی مختلفی سرویس می دهد.غذا های رستوران اسپینوزا ترکیبی غیرمعمول و مزه دار از غذاهای مجارستان و مدیترانه است. همچنین هر شب از ساعت 7، گروه موسیقی زنده از کنسرت کلزمر در رستوران اسپینوزا فعالیت های هنری خود را ارائه می دهند. بی شک رستوران اسپینوزا یکی از لوکس ترین رستوران های بوداپست می باشد.

 

 رستوران اسپینوزا (Spinoza) از لوکس ترین رستوران های بوداپست

 رستوران کورسو (Corso restaurant) از لوکس ترین رستوران های بوداپست

اگر در سفر به مجارستان، قصد دارید خاص ترین غذا های کشور مجارستان را تجربه کنید، حتما باید سری به رستوران بزرگ و زیبای کورسو بزنید. رستوران کورسو به عنوان یکی از لوکس ترین رستوران های بوداپست شناخته می شود زیرا فضای بسیار بزرگی دارد و بسیار مجلل است و زیبایی های منحصر به فردی را در خود جای داده است. مجاورت رستوران کورسو با هنلاینترکونتیننتال بوداپست باعث شده تا بهترین و با کیفیت ترین غذاهای اروپای مرکزی همراه با شراب مجارستانی به مشتراین ارائه شود. این رستوران به گونه ای واقع شده که حین صرف غذا می توانید منظره رویالکستل و پین بریج، دو مورد از آثار تاریخی معروف بوداپست، را در کنار خود داشته باشید.

 

 رستوران کورسو (Corso restaurant) از لوکس ترین رستوران های بوداپست

رستوران نوبو (Nobu)

در این رستوران بهترین غذاهای ژاپنی نوبویوکیماتسوهیسا را خواهید یافت. در رستوران نوبو آداب و رسوم ژاپنی با طعم تند و آتشی غذا های آمریکای جنوبی ترکیب شده است. رستوران نوبو به عنوان یکی از لوکس ترین رستورانهای بوداپست درست در مرکز شهر واقع شده است و برای مهمانی های خصوصی تا 16 نفر هم اتاق خصوصی ارائه می دهد. این رستوران میزبانان مشهور بسیاری داشته است و افراد مهم سیاسی و هنری از مشتریان این رستوران هستند. به عنوان مثال عکس های بسیاری از برد پیت، آنجلیناجولی، لیدیگاگا، کیانوریوز و رابرت دنیرو از این رستوران مخابره شده اند.

 

Nobu

ریزکاکاسبیسترو (Rezkakas bistro)

این رستوران که به تازگی مدیریت خود را نیز تغییر داده است در قلب شهر بوداپست واقع شده است و به یکی از متمایز ترین و لوکس ترین رستوران های بوداپست تبدیل شده است. منو رستوران با توجه به غذاهای مجاری تکمیل شده و بر اساس ذائقه محلی نیز مناسب ترین نوع شراب در کنار هر یک از وعده ها پیشنهاد می شود. با این می توانید شراب مورد نظر خود را نیز به همراه غذا سفارش دهید. غذاهای این رستوران ترکیبی خاص از طعم مجاری اصلی غذا و طعم مدرن امروز است و به شدت پیشنهاد می کنیم حداقل برای یکبار هم از ریزکاکاسبیسترولوکس ترین رستوران های بوداپست دیدن کنید.

ریزکاکاسبیسترو (Rezkakas bistro) از لوکس ترین رستوران های بوداپست

هلشباستیا (Halaszbasta restaurant)

یکی دیگر از لوکس ترین رستوران های بوداپست هلشباستیا است. رستوران هلشباستیا یافیشرمنباستیا را می توان در منطقه بودا کنار رودخانه شهر و بالای تپه کستل یافت. منظره رستوران زیبا است اما غذاهای هلشباستیا در نوع خود بی نظیر هستند و طعم غذا به گونه ای است که کاملا منظره زیبای رستوران را فراموش می کنید. طراحی داخلی رستوران در سال های اخیر با تغییراتی همراه بوده است و هم دارای روفگاردن است و هم غذا در سالن زیبای این رستوران سرو می شود. کیفیت خدمه و نحوه سرویس دهی بسیار عالی است و چینش بشقاب با اندازه غذا تناسب عالی دارد.

 

Halaszbasta restaurant

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران