فرودگاه میلاس بودروم

آشنایی با فرودگاه میلاس بودروم

معرفی فرودگاه میلاس بودروم

فرودگاه میلاس بودروم ترکیه یکی از محبوب ترین فرودگاه های کشور ترکیه می باشد که سالانه مسافران بسیار زیادی را جا به جا می کند، دلتابان در این مطلب قصد دارد کمی بیشتر شما را با این فرودگاه و امکانات فوق العاده آن آشنا کند. بنابراین اگر قصد آشنایی با فرودگاه میلاس بودروم ترکیه را دارید بهتر است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

بلیط ماهان 

فرودگاه میلاس بودروم

این فرودگاه که با نام رسمی فرودگاه میلاس شناخته می شود که در بین دو شهر میلاس و بود روم در کشور ترکیه قرار دارد. این فرودگاه در سال ۱۹۹۷ میلادی ساخته شده است و دارای دو ترمینال می باشد. فرودگاه میلاس بودروم در فاصله ۳۶ کیلومتری از شهر بود روم و همینطور در فاصله ۱۸ کیلومتری از شهر میلان قرار گرفته است، این فرودگاه به صورت میانگین سالانه ۲۶ میلیون مسافر را جا به جا می کند که کمک بسیار زیادی به کاهش حجم ترافیک هوایی کشور ترکیه کرده است. بیشتر ترافیک هوایی مربوط به فصل تابستان می‌ باشد که تقریبا بیش از یک و نیم میلیون نفر مسافر در این دوره کوتاه جا به جا می شوند.

نمای فرودگاه

ترمینال های فرودگاه میلاس بودروم

فرودگاه میلاس بدروم دارای دو ترمینال می باشد که ترمینال اول آن که بزرگترین ترمینال این فرودگاه می باشد در سال ۲۰۰۰ میلادی تکمیل شد، بعد از تاسیس ترمینال بین المللی جدید در فرودگاه میلاس ترمینال قدیمی تر تبدیل به ترمینال داخلی شده و تمامی پروازهای داخلی این فرودگاه از طریق ترمینال قدیمی تر صورت می گیرد و ترمینال جدید تر وظیفه پروازهای بین المللی را بر عهده دارد. ترمینال بین المللیش به گونه ای طراحی شده است که بتواند ۵ میلیون مسافر را در سال جا به جا کند، این فرودگاه در سال ۲۰۱۲ میلادی افتتاح شده است و دارای امکانات بسیار زیادی برای مسافران می باشد.

ترمینال های فرودگاه

ایرلاین های فعال در فرودگاه میلاس بودروم

در فرودگاه میلاس ایرلاین های بسیار زیادی فعالیت دارند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت:

ایرلاین Air Arabia به مقصد شارجه امارات، ایرلاین Aviolet به مقصد شهر بلگراد، ایرلاین Anadolujet به مقصد شهرهای استانبول و آنکارا، ایرلاین اطلس گلوبال به مقصد استانبول و آتاتورک، ایرلاین Azerbaijan Airlines به مقصد آذربایجان، ایرلاین Belavia به مقصد مینسک، ایرلاین Corendon Airlines به مقصد بروکسل، ایرلاین Corendon Dutch Air lines به مقصد آمستردام، ایرلاین Easyjet به مقصد لیورپول و لندن، ایرلاین Edelweiss Air  به مقصد زوریخ سوئیس و بسیاری از ایرلاین های معتبر دیگر.

فرودگاه میلاس بودروم

سیستم های حمل و نقل فرودگاهی

سیستم حمل و نقل فرودگاه میلاس ترکیه سیستم بسیار مجهز و مناسبی می باشد که راحتی مسافران را در پی دارد، مسافرانی که وارد فرودگاه میلاس بودروم می‌ شوند می‌ توانند از طریق اتوبوس هایی VIP که برای آنها در نظر گرفته شده است خود را به مرکز هر یک از دو شهر میلاس و یا بودروم برسانند، هزینه این اتوبوس‌ ها بسیار پایین می باشد و شما می توانید در مدت زمان کوتاهی خود را به شهر مورد نظر خود برسانید.

یکی دیگر از سیستم هایی که درون فرودگاه میلاس بودروم برای حمل و نقل مسافران در نظر گرفته شده است تاکسی های مخصوص فرودگاه می باشند که در صورت سنگین بودن وسایل می توانند بهترین گزینه برای شما باشند، هزینه این تاکسی ها نسبت به اتوبوس های فرودگاه کمی بالاتر است ولی راحتی شما را نیز به  همان میزان در پی دارد. درون فرودگاه سیستم‌ های شاتل هتل ها نیز وجود دارند که در صورت رزرو اتاق در هر یک از هتل های شهرهای میلاس و بودروم می توانید از سرویس شاتل فرودگاهی آنها نیز استفاده کنید.

فرودگاه میلاس بودروم

امکانات فرودگاه میلاس بودروم

درون فرودگاه میلاس امکانی قرار داده شده است که شما بتوانید به راحتی اقدام به اجاره خودرو کنید، بسیاری از افراد علاقه مند هستند که با اجاره خودرو به وسیله خودرو شخصی خود به هتل مورد نظر مراجعه کنند این افراد می ‌توانند با استفاده از این امکان درون فرودگاه اقدام به اجاره خودرو کنند، در داخل فرودگاه میلاس بودروم یک بانک قرار گرفته است که می توانید اقدام به دریافت پول نقد در آن کنید همچنین اداره پست نیز درون این فرودگاه وجود دارد که در صورت امکان می توانید از آن نیز استفاده کنید. مرکز سلامتی این فرودگاه می تواند محل جالبی برای تست سلامتی شما باشد. این مکان دارای یک پارکینگ با ظرفیت ۵۴۰ خودرو است که تمامی افراد با مسافران می ‌توانند خودروهای خود را در آن پارک کنند. در اطرافش رستورانهایی واقع شده اند که می توانید برای صرف غذا به آنها مراجعه کنید.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران