مجموعه ورزشی مارینا کیش و زیبایی های آن

مجموعه ورزشی مارینا کیش به عنوان یکی از بهترین مراکز تفریحی و گردشگری این جزیره مرجانی به شمار می‌رود که طی سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این مجموعه تفریحی ورزشی علاوه بر تفریحات مفرح گوناگونی که در خود جای داده دارای مرکز آموزش حرفه ای نیز هست. مارینا پارک قطعا یکی از اصلی ترین انتخاب ها برای گشت و گذار در کیش خواهد بود و در صورت سفر با تور کیش حتما بازدید از این سایت ورزشی در برنامه سفری قرار خواهد گرفت. مارینا کیش به عنوان نخستین مارینا ایران افتتاح شده و دارای یک حوضچه اختصاصی برای نگهداری قایق ها و انواع وسیله های تفریحی دریایی است. 

این مارینا در زمینی به مساحت حدود ۱۰ هکتار قرار گرفته و در کنار خود هتل زیبا و بی نظیر مارینا را دارد و با اقامت در این هتل می‌توانید از تفریحات این مجموعه نیز به راحتی بهره مند شوید‌. این مجموعه دارای درختان سرسبز و بخش های تزئینی متنوع است که آن را با سایر نقاط جزیره متمایز ساخته اند. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

مجموعه ورزشی مارینا کیش

کیش که جزیره بیضی شکل و سرزمین لوکس کشور ایران به شمار می‌رود علاوه بر بخش های تاریخی و سازه های لوکس، مراکز خدماتی و تفریحی مربوط به شناورها را نیز در خود جای داده است. مجموعه ورزشی مارینا کیش یکی از بخش های خدماتی و تفریحی جزیره کیش است که البته تنها مارینا واقع در کشور بوده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. مارینا کیش سالانا میزبان خیل عظیمی از گردشگران بوده و می‌توانید انواع اقسام تفریحات مختلف را در آن تجربه کنید. 

این مجموعه دارای ۲۷۸ جای پارک برای انواع مختلفی از شناور ها است که در سال ۱۳۹۲ به دست دو شرکت بهمبر و مکین دریا ساخته شده و از همان ابتدای افتتاح توانسته نظر بسیاری را نسبت به خود جلب نماید. این مجموعه علاوه بر تعمیر، نگهداری و فروش انواع شناورها اقدام به ارائه بهترین خدمات تفریحی کرده و گردشگران می‌توانند بهترین لحظات را در این کلوپ ورزشی برای خود به ارمغان آورند. 

لازم به ذکر است که در این مجموعه آموزش های لازم برای انواع اقسام تفریحات مختلف دریایی نیز ارائه خواهد شد.

مجموعه ورزشی مارینا کیش

مارینا چیست؟

قبل از هرچیزی ابتدا بهتر است بدانیم که مارینا چیست؟ در حالت کلی مارینا به حوضچه ای اطلاق می‌شود که انواع کشتی های و شناورها در آن لنگر می‌گیرند. توجه داشته باشید که مارینا با بندرگاه ها متفاوت است به گونه ای که بندرگاه ها محل لنگرگیری کشتی های مختلف باری و کاری هستند در حالی که مارینا مربوط به شناورهای لوکس و اختصاصی است.

 مارینا کیش تنها مارینا واقع در ایران است که پذیرای انواع اقسام شناورهای مختلف لوکس دریایی بوده و می‌توانید حتی از آن نسبت به خرید شناور اقدام نمایید. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل، خواهید توانست تعمیر شناور را نیز به این مرکز بسپارید.

امکانات مارینای کیش

مجموعه ورزشی مارینا کیش امکانات متعددی داشته و علاوه بر تعمیر و نگهداری شناور ها تمرکز خود را بر تامین تفریحات مختلف برای مردم اختصاص داده و می‌توانید انواع تفریحات مختلف را در آن تجربه کنید. اصلی ترین تفریحات مارینا کیش مربوط به تفریحات دریایی آن است و خواهید توانست انواع اقسام تفریحات لذت بخش را در آن امتحان کنید. بخش های مختلفی نیز برای خدمات رسانی به مردم در نظر گرفته شده که از جمله مهمترین امکانات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

–          پر کردن مخزن آب و سوخت شناور ها

–          تمیزکاری و خزه زدایی کردن شناور

–          نگهداری و همچنین تعمیرکاری شناورها

–          اقدامات مورد نیاز جهت حفاظت از شناور

–          مارینا کیش به عنوان بزرگترین مرکز فروش شناور و انواع تجهیزات دریایی شناخته می‌شود.

–          کلوپ لوکس تفریحات دریایی

–          رستوران های متعدد با ارائه خدمات متفاوت

–          کافی شاپ های متنوع با خدمات منحصر به فرد

–          مدرسه بادبانی

کلوپ تفریحی مجموعه مارینا کیش

مجموعه ورزشی مارینا کیش یکی از بهترین انتخاب ها برای تفریح و خوشگذرانی در کیش است چرا که کلوپ ورزشی آن انواع اقسام بخش های مختلف تفریحی را در خود جای داده و هر فردی متناسب با سلیقه و خواسته ای که دارد می‌تواند از آنها استفاده کند‌. تفریحات دریایی نقش بسزایی در تفریحات جزیره کیش ایفا کرده اند و به عبارتی سواحل و دریای خلیج فارس است که باعث پدید آمدن تفریحات متعدد در این جزیده پرهیاهو شده است. همانطور که گفته شد مجموعه ورزشی مارینا کیش بهترین و لوکس ترین امکانات را ارائه داده و بخش کلوب تفریحی آن نیز از این قاعده مستثنی نیست و می‌توانید لذت بخش ترین لحظات را در آن سپری کنید.

 یکی از اصلی ترین ویژگی های مارینا کیش، مناسب بودن تفریحات آن به هر دو صورت انفرادی و دسته جمعی است. از جمله محبوب ترین تفریحات این مجموعه می‌توان به: پدل بورد، پدال بورد، پاراسل، بادبانی، ویندسرف، شاتل، گشت دریایی، کایاک، بنانا و اجاره یات اشاره کرد. البته خدمات غواصی نیز در بخش کلوب ورزشی ارائه می‌شود که در ابتدا لباس مخصوص به گردشگران ارائه شده و می‌توانید دقایقی را صرف تفریح در آب های نیلگون خلیج فارس نمایید. مجموعه ورزشی مارینا کیش بزرگترین مرکز با این ویژگی ها است و انواع خدمات حمام و رختکن نیز در دسترس قرار دارد.

پارک بادی مارینا کیش

یکی از جذابیت های مارینا کیش، پارک آبی ویژه آن است که بی شک توجه هر فردی را به خود جلب خواهد نمود. این پارک همانطور که از نامش پیداست تشکیل شده از سازه های بادی است که بر روی دریا قرار گرفته و می‌تواند بهترین و هیجانی ترین تفریح باشد. این پارک بادی اولین و تنهاترین مرکز تفریحی در نوع خود است و به ویژه کودکان بیشترین سهم را از تفریح و سرگرمی در آن دارند.

یات کلاب مجموعه مارینا کیش

یکی از اصلی ترین بخش های مارینا کیش مربوط به یات کلاب آن می‌شود. در این کلاب انواع خدمات: خرید، فروش و اجاره شناور های لوکس و شخصی ارائه می‌شود. به گونه ای که از آب گیری و آب اندازی شناورها بر عهده مسئولین این کلاب بوده و مالکین مشکلی نخواهند داشت. پس از اینکه مالکین شناورها با مسئولین یات کلاب مارینا قرارداد بستند یک بخش ویژه برای شناور آنها تعیین می‌شود که زین پس مالک آن شناور را در بخش مربوط نگاه خواهد داشت. 

مسئولین یات کلاب رسیدگی های مورد نیاز را انجام داده و در صورت نیاز شناور را تعمیر خواهند نمود‌. توجه داشته باشید که مارینا کیش خدمات منحصر به فردی نظیر شستشو با آب شیرین نیز فراهم کرده است.

فروشگاه مجموعه ورزشی مارینا کیش

مجموعه ورزشی مارینا کیش بزرگترین فروشگاه مربوط به تجهیزات دریایی و ورزشی را در خود جای داده و می‌توانید بهترین محصولات را از آن خریداری کنید. محصولات این فروشگاه مربوط به بهترین برندهای معتبر جهان بوده و نگران کیفیت اجناس نخواهید بود. به دلیل فروش محصولات اصل با کمترین واسطه، قیمت های مناسبی برای کلیه اجناس در نظر گرفته شده و می‌توانید از خدمات پس از فروش محصول نیز بهره مند شوید.

واحد عکاسی و مدیا مارینا

ثبت خاطرات با عکس بهترین و لذت بخش ترین کار است که با تماشای این عکس ها مروری بر خاطرات شیرین خود خواهید داشت. تفریحات دریایی از جمله خاطراتی هستند که شاید خیلی سخت بتوان از آنها عکسی داشت چرا که در هنگام استفاده از این تفریحات عکس گرفتن گاهی محال است. مارینا کیش برای این مشکل چاره ای اندیشیده و در این مجموعه بخش ویژه ای فعالیت می‌کند که بهترین و به یادماندنی ترین عکس ها را از شما خواهد گرفت. این عکس ها گاه بر فراز آسمان و گاه در دنیای زیر آب گرفته شده اند و می‌توانید آنها را چاپ کرده و یا بر روی سی دی و یا فلش بزنید.

لانژ ساحلی کلوپ مارینا کیش

لانژ ساحلی مارینا کیش تنها لانژی است که در جزیره زیبای کیش فعالیت می‌کند و در آن می‌تواتید از انواع خدمات، رستوران های مختلف، کافی شاپ‌ها و فست فودها استفاده کنید. این مراکز از قرار زیر هستند:

–          Green marine غرفه: این غرفه مربوط به رستوران مجموعه مارینا کیش بوده و انواع غذاهای فرنگی و ایرانی در آن سرو می‌شود. توجه داشته باشید که غذاهای دریایی بیشترین نقش را در منو خوش رنگ رستوران ایفا می‌کنند. علاقه مندان به غذاهای گیاهی نیز از خدمات رستوران نهایت استفاده را خواهند کرد.

–          Blue marine غرفه: این غرفه مربوط به کافی شاپ مجموعه مارینا کیش است که انواع نوشیدنی های سرد و گرم در آن سرو شده و می‌توانید پس از گشت و گذار و تفریح در مجموعه، خستگی خود را به در کنید.

–          Red marine غرفه: این غرفه مخصوص غذاهای فست فودی است و برای خوردن یک میان وعده انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

دوره های آموزشی مجموعه مارینا کیش

در مجموعه مارینا کیش انواع دوره های مختلف آموزشی بادبانی برگزار می‌‌شود که در حالت کلی این آموزش ها به دو نوع مقدماتی و پیشرفته دسته بندی خواهند شد. این آموزش ها شامل: پدل بورد، ویندسرف، کایت بوردینگ و اسکی روی آب می شوند. توجه داشته باشید که به راحتی امکان شرکت در این دوره های آموزشی وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مرکز پشتیبانی مارینا پارک تماس برقرار نمایید.

دسترسی به مجموعه مارینا کیش

یکی از مواردی که حتما باید به آن توجه داشته باشید روش های دسترسی به مرکز گردشگری مورد نظر است. مارینا کیش در موقعیت بسیار مناسبی قرار گرفته و در حدود ۲۰ دقیقه می‌توانید خود را از مرکز شهر به این مارینا برسانید. مجموعه مارینا کیش در خیابان مرجان و مرجان ۷ واقع شده است. ساحل درختان نارگیل کیش نیز در نزدیکی این مرکز قرار گرفته و با اقامت در هتل لوکس مارینا کیش بهترین لحظات را برای خودتان رقم خواهید زد. با استفاده از تاکسی های زرد رنگ خصی نیز به راحتی می‌توانید خود را به مجموعه ورزشی مارینا کیش برسانید.

نظرات کاربران