خدمات مسافرتی فرودگاه برنام ریور مالزی

فرودگاه برنام ریور مالزی
فرودگاه ها - خدمات فرودگاه برنام ریور مالزی فرودگاه برنام ریور مالزی فرودگاه مالزی فرودگاه های خصوصی مالزی
  • ۱۷ دی ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 54
  • لایک:

مالزی دارای فرودگاه های بسیار زیادی می باشد که فرودگاه برنام ریور یکی از این فرودگاه ها است. فرودگاه برنام ریور مالزی در منطقه سلانگور مالزی واقع شده است که دارای امکانات مسافربری بسیار زیادی می باشد. فرودگاه برنام ریور مالزی به عنوان یکی از فرودگاه های خصوصی کشور مالزی است و از جمله اولین فرودگاه های خصوصی می باشد. فرودگاه برنام ریور مالزی دارای امکانات بسیار زیادی است که خدمات خوب و عالی برای مسافرین ارائه می دهد.

فرودگاه برنام ریور مالزی

فرودگاه برنام ریور مالزی

فرودگاه برنام ریور مالزی اولین فرودگاه خصوصی در کشور می باشد که در منطقه سلانگور مالزی واقع شده است. این فرودگاه مسافتی به اندازه 221 هکتار از اراضی را پوشش می دهد و به این منظور ساخته شده است تا زیرسازی سیستم صنعتی هواپیمایی عمومی در مالزی را پوشش دهد. به دلیل افزایش ترافیک های هوایی در فرودگاه سوبانگ نیاز شدیدی به استفاده از این فرودگاه برای سرعت دهی به پروازها وجود دارد. فرودگاه برنام ریور مالزی یکی از فرودگاه های معتبر و اساسی کشور مالزی می باشد که بهترین خدمات را برای حمل و نقل مسافران داخلی و حتی خارجی ارائه می دهد. این فرودگاه توسط یک مالک خصوصی اداره می شود و فعالیت می کند.

فرودگاه برنام ریور مالزی

ترمینال فرودگاه برنام ریور مالزی

در فرودگاه برنام ریور مالزی یک ترمینال مسافربری وجود دارد که تمامی خدمات خود را در همین ترمینال برای مسافرین فراهم می کند. همانطور که می دانید ترمینال فرودگاه مکانی در فرودگاه است که به شما امکان سوار شدن و پیاده شدن از هواپیما را می دهد. در داخل ترمینال، مسافران امکان خرید بلیط و حمل و نقل چمدان های خود را دارند. در فرودگاه برنام ریور مالزی نیز مسافران می توانند از ترمینال ها برای جابجایی چمدان های خود استفاده کننده و منتظر پرواز خود بمانند. ترمینال این فرودگاه کوچک است و خدمات خوبی را برای مسافران ارائه می دهد.

فرودگاه برنام ریور مالزی

آشیانه هواپیمایی فرودگاه برنام ریور مالزی

آشیانه به محل قرار گرفتن هواپیماها گفته می شود و هواپیما بعد از پرواز در این قسمت مورد بررسی قرار می گیرند تا تمامی مشکلات آنها برطرف شود و بعد به پرواز خود ادامه می دهند. در فرودگاه برنام ریور نیز محلی برای این منظور در نظر گرفته شده است تا هواپیماها مورد بررسی قرار گیرند و نواقص فنی آنها برطرف شود. تجهیزات بسیار زیادی در آشیانه فرودگاه برنام ریور مالزی قرار دارد و در صورت نیاز از آنها استفاده می شود.

فرودگاه برنام ریور مالزی

خدمات فرودگاه برنام ریور مالزی

از آنجایی که این یک فرودگاه خصوصی می باشد خدمات خوبی را برای مسافران ارائه می دهد. در این فرودگاه می توان شاهد وجود سالن انتظار بود که در مدت زمان انجام پرواز مسافرین می توانند در این مکان منتظر بمانند. وجود یک سالن کنفرانس کوچک، دسترسی به اینترنت، اتاق استراحت، چرخ های مخصوص جابجایی چمدان ها، سرویس های بهداشتی مجهز و تمیز از جمله خدمات خوب این فرودگاه می باشد.

مسافران می توانند از تمامی این امکانات استفاده کنند و سفری خوب و بیاد ماندنی داشته باشند. این فرودگاه در فاصله نسبتا خوبی از شهر قرار دارد و رفت و آمد شهر بسیار آسان و راحت می باشد. تاکسی های خارج فرودگاه بهترین راه برای حمل و جابجای مسافر هستند.

مالزی

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا است. شهر کوالالامپور بزرگترین شهر مالزی و همچنین پایتخت آن می باشد. این کشور دارای جمعیتی بیش از 30.000.000 نفر می باشد که در کل جهان از لحاظ جمعیت رتبه 44 را دارد. کشور مالزی بهترین اقتصاد در آسیا را دارد. این اقتصاد بوسیله منابع طبیعی تغذیه می شود. البته این کشور در بخش های علمی، توریستی و تبلیغاتی نیز پیشرفت های زیادی داشته است. خدمات سلامتی این کشور نیز خوب و پیشرفته می باشد و دانش آموزان و افراد ناتوان خدمات رایگان پزشکی دریافت می کنند.

پیشرفت های اخیر مالزی میلیون ها مهاجر را از سراسر آسیا به سوی خود جذب کرده است و بیشتر این مهاجرین بی سواد هستند. در این کشور فرودگاه های زیادی ساخته شده است که خدمات مسافربری خوبی را برای مسافرین ارائه می دهند. در میان این فرودگاه ها، فرودگاه برنام ریور مالزی نیز یک فرودگاه خصوصی می باشد که جایگاه خاصی در کشور دارد.

اگر به دنبال راهی برای افزایش اطلاعات توریستی خود درباره کشورهای مختلف هستید، می توانید سری به سایت گردشگری دلتابان بزنید و از اطلاعات گردشگری موجود در این سایت استفاده کنید. سایت گردشگری دلتابان اطلاعات زیادی را درباره مکان ها و جاذبه های توریستی کشورهای مختلف در سایت خود قرار داده است.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *