راهنمای سفر
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۹
  • نظرات: 0
  • بازدید: 259
  • لایک:
    2+

در این مطلب می‌خواهیم به معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز بپردازیم. شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز جزو ده شرکت هواپیمایی برتر جهان است که پروازهای مختلفی به سراسر جهان دارد و پرواز کلاس بیزینس این شرکت در نوع خود یکی از بهترین‌ها است. این شرکت به صورت روزانه به 183 مقصد در سراسر جهان پرواز مستقیم دارد. همچنین با توجه به این که امنیت این شرکت هواپیمایی بالا است و خدمات با کیفیتی را به مسافران ارائه می‌دهد در سراسر جهان زبانزد است. 

تاریخچه شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز

تاریخچه هواپیمایی بریتیش ایرویز

در اینجا تاریخچه مختصری از شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز در اختیار شما قرار می دهیم. این شرکت یکی از بزرگ ترین ایرلاین ها در سراسر جهان است و با پرچم بریتانیا پرواز می کند. از نظر تعداد ناوگان، این شرکت جز یکی از معتبرین و بزرگترین شرکت های هواپیمایی جهان است. این شرکت 306 فروند هواپیما دارد که در نوع خودش یکی از کمل ترین شرکت های بین المللی به حساب می آید.

این شرکت که متعلق به انگلیس است در سال 1974 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شهر هاموندورتس بریتانی است. دو قطب اصلی بریتیش ایرویز فرودگاه هیترو لندن و فرودگاه گاتویک می باشند. این شرکت به ایران نیز پرواز دارد و خدمات خوبی به ایرانیان و یا کسانی که قصد سفر به ایران یا بازگشت از آن را دارند ارائه می دهد. در حقیقت اولین پرواز این شرکت به ایران به مقصد تهران در سال 1946 انجام شد و اکنون در تهران نیز دفاتر مرکزی دارند.

بریتیش ایرویز و مدرن‌ترین امکانات

امکانات مدرن هواپیمایی بریتیش ایرویز

شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز و یکی از بزرگترین و مدرن‌ترین ناوگان های هواپیمایی را دارد و یکی از مشتری های قدیمی شرکت بوئینگ به شمار می آید. این شرکت توانست در سال 1998 حدود پنجاه و نه ایرباس 320آ به ایرباس سفارش دهد. این شرکت همچنین در سال 2007 شروع به نوسازی و تجهیز ناوگان خود نمود و 12 فروند هواپیما 380 A و  24 فروند هواپیمای بوئینگ 787 را خریداری نمود.

یکی از پرکاربردترین هواپیماهای استفاده در این شرکت هواپیمایی هواپیمای بوئینگ 777 می‌باشد و این شرکت 59 فروند از این هواپیما را دارد. همچنین این یکی از ایرلاین‌هایی است که به هر شش قاره در سراسر جهان پرواز دارد. همچنین پرواز به فرودگاه امام خمینی پرواز مستقیم دارد که شش بار در هفته انجام می‌شود. این شرکت پروازهایی با کلاس مختلف را انجام می دهد و در همه کلاس‌های پروازی سعی دارد بهترین خدمات و تسهیلات را به مسافران ارائه دهد.

شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز برای پروازهای کوتاه و طولانی خود دو کلاس پروازی اکونومی و بیزنس کلاس را ارائه می‌دهد. همچنین برای پروازهای طولانی مدت دو کلاس پروازی دیگر را ارائه می‌دهد که فرست کلاس و پرمیوم کلاس می‌باشند. یکی از ارزان‌ترین بلیط‌ها پرواز اکنومی است.

پرواز بیزینس کلاس هواپیمایی بریتیش ایرویز

پرواز بیزینس کلاس هواپیمایی بریتیش ایرویز

در اینجا اطلاعاتی را در رابطه با پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز در اختیار شما قرار می‌دهیم. مسافران این نوع پرواز در قسمت جداگانه ای از هواپیما مستقر می‌شوند و منوی غذایی متفاوتی در اختیار آنها قرار می‌گیرد. این فضا کاملا خصوصی و دارای صندلی‌های راحت و انعطاف پذیری است. شما با انتخاب کردن قسمت بیزینس کلاس این پرواز از همان لحظه رزرو بلیط تا لحظه ی تحویل گرفتن بار خود در فرودگاه، فضایی بسیار آرام و متفاوت و راحت ‌تر از سایر مسافران پروازهای دیگر را تجربه می‌کنید.

همچنین این شرکت با توجه به کلاس پروازی خود و مدت زمان پرواز غذاهای مختلفی را به مسافران ارائه میدهد. در بخش بیزینس کلاس، در سفرهای کوتاه مدت با اسنک و عده های غذایی کوچک و در پروازهای طولانی مدت با وعده های غذایی کامل از مسافران این پرواز پذیرایی صورت می گیرد. در پروازهای طولانی مدت مسافران  می توانند غذاهای خود را از 24 ساعت قبل انتخاب کنند و در منوی متنوع بریتیش ایرویز مسافران می توانند از صبحانه ی انگلیسی، انواع غذاهای بین المللی، غذاهای رژیمی و غذاهای منوی مخصوص گیاهخواران استفاده کنند.

در پرواز کلاس بیزینس این شرکت مسافران می‌توانند در زمان چک صندلی خود را انتخاب کنند و از فضای زیادی که بین صندلی‎‌های کلاس بیزینس وجود دارد، بهره‌مند شوند.

2+
می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *