اسکای بریج لنکاوی

اسکای بریج لنکاوی یکی از بهترین دیدنی های کشور مالزی به شمار می رود. مالزی یکی از کشور های آسیایی است که محبوبیت بسیاری در میان گردشگران از سراسر جهان پیدا کرده و به همین دلیل هر ساله شاهد برگزاری تور های متعددی به مقصد مالزی هستیم و سفر به همراه تور مالزی می تواند بهترین روش برای سفر به این کشور باشد. جزیره لنکاوی که در کشور مالزی قرار گرفته به عنوان یکی از پر گردشگر ترین بخش های مالزی شناخته می شود و این جزیره جاذبه های طبیعی نظیر سواحل بی نظیر بسیاری را در خود جای داده و به دلیل آب و هوای مناسب این منطقه می توانید به سهولت در آن به گشت و گذار بپردازید.

یکی از مهمترین جاذبه های لنکاوی و کشور مالزی را می توان پل هوایی لنکاوی دانست که این پل با نام اسکای بریج لنکاوی شناخته شده و بی شک مقصد بسیاری از گردشگران مالزی خواهد بود. اسکای بریچ لنکاوی به عنوان یکی از مرتفع ترین پل های جهان شناخته شده و این پل در نزدیکی تله کابین معروف لنکاوی واقع شده و به سهولت می توانید به آن دسترسی داشته باشید. در ادامه با دلتابان باشید تا اطلاعاتی کامل از این پل بی نظیر در اختیار داشته باشید.

تجربه ای بی نظیر با سفر به اسکای بریج لنکاوی

مرتفع ترین پل مالزی

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد اسکای بریچ لنکاوی به عنوان یکی از مرتفع ترین پل های کابلی جهان شناخته شده و از این رو گردشگران بسیاری را به سمت خود می کشاند. به دلیل اینکه اسکای بریج ارتفاع بسیار بالایی دارد با قدم زدن بر روی آن چنین حس خواهید کرد که بر روی ابر ها حرکت می کنید و بی شک بهترین حس را برایتان خواهد داشت.

تماشای جزیره لنکاوی از بالا می تواند یکی از بهترین لحظات برایتان باشد و حس خوف و لذت بر روی این پل به هم پیوسته و می تواند اوج هیجان را برایتان تداعی سازد. این پل کابلی 125 متر طول داشته و عرض آن 8 متر می باشد. فاصله خوفناکی بین پل و دریا وجود دارد و این ارتفاع به 700 متر می رسد و برای کسانی که ترس از ارتفاع دارند رفتن بر روی این پل توصیه نمی شود چرا که بی شک یکی از بهترین مراکز برای سنجش ترس از ارتفاع خواهد بود و اوج هیجان در ارتفاع بسیار بالا را می توانید در این پل تجربه کنید.

نمایی از اسکای بریج مرتفع ترین پل جهان در مالزی

زیبایی های این جاذبه ی بی نظیر

اسکای بریج لنکاوی زیبایی های بسیاری داشته و بی شک هر بیننده ای را مجذوب خود خواهد ساخت. یکی از اصلی ترین زیبایی های این پل را می توان تماشای نمای دریا و جزیره دانست اما بخش هایی هیجانی نیز در بالای پل تعبیه شده که می تواند اوج هیجان را برایتان تداعی سازد. یکی از مهمترین منطقه هیجانی پل را می توان بخش شیشه ای آن دانست چرا که در این بخش فضای زیر پایتان تشکیل شده از شیشه کامل بوده و می توانید فضای زیر پای خود را به بهترین شکل ممکن مشاهده نمایید.

ایستادن بر روی این بخش با اینکه دل و جرات خاصی می طلبد اما هم هیجان بسیاری داشته و هم محل مناسبی برای گرفتن انواع اقسام عکس ها خواهد بود. یکی از مهمترین زیبایی های اسکای بریج لنکاوی را می توان مشرف بودن آن به دریا و جزیره دانست و هم درختان سر به فلک کشیده و هم آب دریا در کوتاه ترین ارتفاع خودنمایی خواهند کرد.

تفریحات موجود در اسکای بریج

تجربه‌ی باور نکردنی در اسکای بریج لنکاوی

بی شک در همان ابتدا که ظاهر این پل را مشاهده کردید خوفی سراسر بدنتان را فرا خواهد گرفت چرا که این پل به شکل حلالی بوده و تنها یک پایه از بخش میانی آن نگهدارنده پل می باشد. تماشای خود پل ماورا عکس ها خواهد بود و با تماشای عکس اسکای بریج نمی توانید ظاهر اصلی پل را شبیه سازی کنید چرا که ارتفاع آن بسیار فراتر از تصور خواهد بود. توجه داشته باشید که در میانه های پل دو بخش مثلثی شکل برای استراحت کردن گردشگران در نظر گرفته شده که هر یک از آنها 250 نفر ظرفیت داشته و می توانید به سهولت بخشی از اوقات خود را در این بخش ها سپری نمایید.

بسیاری از رفتن به روی این پل امتناع می کنند اما باید بدانید که اسکای بریچ لنکاوی با اینکه ارتفاع بسیار زیادی داشته و به وسیله کابل نگهداری می شود اما کلیه امکانات ایمنی در آن در نظر گرفته شده و فنس هایی که در اطراف پل تعبیه شده اند سبب افزایش ایمنی آن خواهند شد و امکان وقوع هیچگونه اتفاق ناگواری در آن وجود داشته و می توانید با خیال راحت بر روی آن به گشت و گذار بپردازید.

قدم زدن در ارتفاعات مالزی بر روی اسکای بریج

نظرات کاربران