خیابان لارامبلا بارسلونا

خیابان لارامبلا بارسلونا

آشنایی با خیابان لارامبا بارسلونا

بارسلونا شهر در اسپانیا می باشد و مملو از زیبایی و خاطره بیادماندنی برای گردشگران می باشد. خیابان لارامبلا بارسلونا در بارسلونای مرکزی می باشد. این خیابان درختی به طول 1.2 کیلومتر مربع امتداد یافته است و زیبایی این منطقه را چند برابر کرده است. این مکان مرز بین بخشی از باری گوتیک به شرق و ال راوال به غرب را تشکیل می دهد. این مکان  یکی از خیابان های بسیار شلوغ بارسلونا است که جذابیت بسیار زیادی برای بازدید کننده ها دارد.

بلیط هواپیما کیش

آشنایی با بارسلونا

خیابان لارامبلا بارسلونا

خیابان لارامبلا بارسلونا همه روزه و مخصوصا در فصل های توریستی بسیار شلوغ است. شهرت این خیابان با وجود توریست ها بر روی شخصیت این خیابان تاثیر گذاشته است و باعث ایجاد کافه ها و رستوران های متعدد شده است. شهرت خیابان لارامبلا اسپانیا به حدی است که شاعر اسپانیایی فدریکو گارسیا لورکا زمانی گفته است که خیابان لارامبلا اسپانیا تنها خیابانی در جهان بود که آرزو می کنم هیچ وقت به اتمام نمی رسید. در این خیابان درختان نخل بلند بوسیله آنتونی گائودی طراحی شده است که یک مسیر کوتاه برای عبور عابرین ایجاد می کند. این مکان دارای کلیسا، خانه ها، مجلس شهر بارسلونا و .. می باشد که همه آنها دست به دست هم داده اند و زیبایی این خیابان را چند برابر کرده اند. این خیابان نه تنها برای محلی ها بلکه برای توریستان جذابیت زیادی دارد.

خیابان لارامبلا

مجسمه های انسایی در خیابان لارامبلا بارسلونا

خیابان لارامبلا به نظر می رسد یک چشم اندازی است که از سفر اروپایی آمده است. مجسمه هایی در این خیابان وجود دارد که از انسان ها، از فیلسوف های مشهور اسپانیایی گرفته تا رباط های معمولی تقلید می کنند. این دختران و پسران کارهای جالبی با آرایش های خود انجام می دهند و گاهی اوقات از کنار یکی از آنها رد می شوید احساس می کنید که یک مجسمه واقعی است. به طور کل، این هدف واقعی آنها است. گاهی اوقات مجسمه ها شوخی می کنند و حقه هایی را انجام می دهند، پس سعی کنید کمی وقت با آنها بگذارنید.

مجسمه های انسانی

قدم زدن بر روی اثر میرو بارسلونا

خیابان لارامبلا بارسلونا بدون شک تاریخچه بسیار زیاد و طولانی دارد. اما امروزه بیشتر مردم از کنار آن رد می شوند و اصلا به آن نگاهی نمی اندازند. برای مثال این اثر کار کاشی مدور جان میرو است که با مهارت بسیار زیاد توسط خود هنرمند کار شده است. در حقیقت میرو به ساخت بخشی از این مکان کمک کرده است و تاثیر زیادی در شهرت شهر داشته است. به مترو و تئاتر لیسیو به دقت نگاه کنید و امضای میرو را بر روی دیوار خواهید یافت و لذت خواهید برد.

خیابان لارامبلا بارسلونا

تور پیاده روی در خیابان لارامبلا بارسلونا

یکی از جالب ترین کارها در این خیابان انجام یک پیاده روی طولانی در خیابان لارامبلا بارسلونا می باشد و اصلا دور از ذهن نیست. چه پیاده روی را با یک گروه تور پیاده روی انجام دهید؛ و چه شخصا به اطراف نگاه کنید و از مناظر بازدید کنید می توانید از همه چیز لذت ببرید. به پیاده می توانید زیبایی های منطقه را کشف کنید.

موزه l’Erotica

این موزه درست در وسط خیابان شلوغ لارامبلا قرار دارد که هیچ چیزی هیجان انگیزتر از وجود این موزه در این خیابان نیست. ممکن است که در این موزه کمی با چیزهای نامتداول رو به روی شوید، اما در حقیقت این موزه جالب و بسیار آموزنده می باشد. این موزه درباره مسائل زیادی در بارسلونا صحبت می کند. بعضی از آثار موجود در موزه بسیار زیبا هستند و بعضی از آنها در تلویزیون نیز نشان داده شده اند.

اجاره یک دوچرخه در خیابان لارامبلا بارسلونا

بجای اینکه در این خیابان لارامبلا بارسلونا پیاده روی کنید می توانید یک دوچرخه سواری عالی انجام دهید. در بیشتر کشورهای اروپایی می توانید در خیابان ها دچرخه کرایه کنید و لذت ببرید، شهر بارسلونا از این قاعده مستثنی نیست. با صرف یک هزینه کم می توانید یک دوچرخه اجاره کنید و خیابان را بگردید. با این دوچرخه می توانید وارد پیاده رو و حتی خیابان شلوغ و پر هیاهوی اطراف شوید و از هر لحظه سفر لذت ببرید. اما فقط مراقب مردم باشید!

خیابان لارامبلا بارسلونا دارای مراکز خرید نیز می باشد که می توان به آنها سری زد و از ماهی های تازه، گوشت ها و هر آنچه که احتیاج دارید بخرید و لذت ببرید. البته فراموش نکنید به رستوران ها و کافه های اطراف نیز خیابان لارامبلا بارسلونا سری بزنید. سایت گردشگری دلتابان بهترین اطلاعات توریستی را درباره کشورهای مختلف جهان گرد هم آورده است. برای افزایش اطلاعات خود می توانید از این اطلاعات سایت گردشگری دلتابان استفاده کنید.   

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران