مکان های توریستی قازان
20 آذر 1397
روسیه

مکان های توریستی قازان

مکان های توریستی قازان

شهر قازان پر از جاذبه های تاریخی و طبیعی برای گردشگران در کشور روسیه است. در صورتی که مکان های توریستی قازانرا به خوبی بازدید کردید می توانید به دیگر مکان های توریستی در اطراف شهر نیز سری بزنید. البته مستلزم این است که زمان این کار را داشته باشید. برخی از این جاذبه ها از شهر کمی دور هستند. اما مطمئن باشید که تماشای هر کدام از آن ها ارزش راهی که برای رسیدن به آن طی می شود را دارد.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

قیمت تور گرجستان

صومعه رئیفی یکی از مکان های توریستی قازان

این صومعه در ۳۰ کیلومتری شهر قازان قرار دارد. برای دسترسی به آن با ماشین نیم ساعت راه است. در اطراف این صومعه زیبا دریاچه ای پر از گل های نیلوفر آبی قرار دارد. همچنین، در نزدیکی آن درختستان های ذخیره گاه طبیعی ولگا کاما است که بسیار تماشایی است. گردشگران می توانند هم از فضای معنوی صومعه استفاده کنند و هم از تماشای طبیعت لذت ببرند.

ویزای کانادا

دریاچه قارا قول یکی دیگر از مکان های توریستی قازان

این دریاچه در فاصله ۱۰۸ کیلومتری شهر قازان است. درست است که این دریاچه از شهر قازان دور است، اما آن قدر زیبا است که این راه دور ارزش رفتن دارد. این دریاچه از دیگر مکان های توریستی قازان است که  در منطقه ویسوکوگورسکی قرار دارد. به علت کارستی بودن کف دریاچه آب آن سیاه رنگ به نظر می رسد. عکاسی از این دریاچه بسیار فرح بخش است.

غار یوریفسکایا

این غار در فاصله ۱۰۷ کیلومتری شهر قازان قرار دارد. این غار از گنجینه های طبیعی به شمار می رود. در دهانه غار لوازم مورد نیاز برای داخل شدن در آن به گردشگران داده می شود. تجربه رفتن به درون غار را نباید از دست داد.

رزرو هتل ارزان

پلاژ ساحلی کامسکویه موریه

این پلاژ در فاصله ۶۶ کیلومتری شهر قازان و در منطقه لایشوا به راه انداخته شده است. برای تسهیل رفت و آمد گردشگران برای آن ها مسیر چوبی درست شده است. یک فانوس دریایی نیز در آن جا وجود دارد.

مکان های توریستی قازان

روستای ورخنی اوسلون

این روستا از شهر قازان ۵۰ کیلومتر فاصله دارد و از دیگر مکان های توریستی قازان است. برای دسترسی به آن باید یک مسیر آبی را طی کرد. این مسیر در تابستان با قایق تندرو و در زمستان با هاورکرافت طی می شود. در عرض 15 دقیقه به روستا خواهید رسید و از مناظر زیبای آن لذت خواهید برد. دیدار از کوچه های تنگ و خانه های چوبی روستایی گردشگران را سر شوق خواهد آورد. بازدید از کلیسای جامع نیکولو ایلینسک را نیز از دست ندهید. بعد هم به سکوی دید کوه سوکولکا بروید و شهر قازان را از یک نگاه جدید ببینید. سپس به روستای پچیشی بروید که در آن همان نزدیکی است. معادن افقی آهکی با قدمت دویست سال جاذبه اصلی این روستا است.

دریاچه های آبی گالوبیه ازرا

این دریاچه ها در فاصله ۱۵ کیلومتری شهر قازان قرار دارند. این دریاچه های فیروزه ای طرفداران زیادی در میان گردشگران دارند. دمای آب دریاچه در طی سال 3 تا 7 درجه است. در واقع سه دریاچه هستند که از چشمه های زیرزمینی تغذیه می شوند. کف دریاچه ها نیز با گل نمکی پوشیده شده است. افراد محلی در آب این دریاچه ها شنا می کنند.

اینوپلیس

اینوپلیس جدید ترین شهر روسیه و از دیگر مکان های توریستی قازان است که در فاصله 36 کیلومتری از آن قرار دارد. این شهر در میان تپه ها، جنگل ها، مزرعه ها و رودها بنا شده است. تاریخ افتتاح آن به سال 2015 بر می گردد. سبک آن فوتوریستیک اما در هماهنگی کامل با طبیعت است. یک شرکت سنگاپوری تهیه طرح جامع این شهر را به عهده داشته است.

نظرات کاربران