هتل های قازان روسیه

هتل های قازان روسیه

قازان یکی از شهرهای گردشگری روسیه است که مکان های زیادی برای بازدید دارد. به همین علت هم هتل های زیادی را در خود جای داده است. هتل های قازان از تنوع بسیاری برخوردار هستند و هر کدام آن از امکانات ویژه ای برخوردار هستند. در ادامه چند هتل 4 ستاره برای گردشگران این شهر معرفی شده اند. مشخصه بارز این هتل ها نزدیکی آن ها به اماکن تاریخی شهر است.

انتخاب از میان هتل های قازان

برای انتخاب هتل های قازان در زمان سفر به این شهر باستانی با طبیعت زیبا، به خواندن متن ادامه دهید. شما میتوانید جهت رزرو آنلاین هتل به وب سایت دلتابان مراجعه نمایید.

هتل گلف ستریم

هتل گلف ستریم یکی از هتل های شهر قازان است که 4 ستاره دارد. در نزدیک این هتل مراکز خرید بزرگ شهر واقع شده اند. دکور اتاق های هتل در عین سادگی زیبا هستند. تزئینات وسایل چوبی و مبلمان از منبت کاری های چوبی ظریف و قهوه ای هستند و آرامش خاصی به اتاق ها بخشیده اند. از امکانات اتاق ها می توان به داشتن تهویه مطبوع، اینترنت بی سیم، تلویزیون و حمام اشاره کرد. از این هتل تا فرودگاه بین المللی قازان، پل هزاره، قلعه کرملین و مسجد قل شریف تنها چند کیلومتر راه است.  

هتل جوسه پی

هتل جوسه پی نیز از دیگر هتل های قازان است که مزیت آن این است که در مرکز شهر واقع شده است. معماری هتل به سبک ایتالیایی است و اتاق های آن با لوازم کلاسیک تزئین شده اند. امکانات اتاق های هتل : اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع، تلویزیون و حمام هستند. رودخانه قازانکا، فرودگاه بین المللی قازان، قلعه کرملین و مسجد قل شریف به این هتل بسیار نزدیک هستند.

هتل جوسه پی روسیه

هتل شالیاپین پالاس

هتل شالیاپین پالاس نیز 4 ستاره و از دیگر هتل های قازان است. طراحی اتاق های این هتل مدرن هستند و فضای آن ها جادار و بزرگ است. تمام اتاق های هتل به اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و حمام مجهزند. مرکز خرید کولتسو، فرودگاه بین المللی قازان، قلعه تاریخی کرملین و مسجد قل شریف از این هتل به سادگی در دسترس هستند.

[cn-suggest-posts sts=” بهترین زمان مسافرت به روسیه” stl=”https://deltaban.com/best-time-travel-russia/” sbs=”رزرو هتل” sbl=”https://deltaban.com/hotel-reservation/”]

هتل سلیمان

هتل سلیمان با اتاق های زیبا با کاغذ دیواری های نقش و نگار دارش در قلب شهر قازان قرار دارد. تمام اتاق با پنجره های بزرگشان نور خوبی دارند. اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و حمام از امکانات هتل هستند. از هتل تا مرکز خرید کولتسو، فرودگاه بین ‌المللی قازان، قلعه کرملین و مسجد قل شریف راه چندانی نیست.

گرند هتل

گرند هتل شهر قازان در سال 2009 بنا شده است. ساختمان این هتل بسیار مدرن است و 17 طبقه دارد. دکور اتاق ها زیبا و به اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع و تلویزیون و حمامی شیک مجهز هستند. این هتل نیز به مراکز تاریخی و تماشایی شهر نزدیک است.

هتل هایال

هتل هایال زیبا و مجلل نزدیک ایستگاه قطار قرار دارد. با توجه به موقعیتی که دارد یکی از بهترین انتخاب ها برای گشت و گذار در شهر است. رنگ اتاق ها سفید و آبی رنگ است و فضایی آرام و دلنشین دارند. امکانات آن ها نیز شامل دسترسی به اینترنت، تهویه مطبوع و حمام هستند. این هتل نیز از هتل های قازان است که تا مراکز تاریخی شهر فاصله چندانی ندارد.

علاقمندان به اقامت در این هتل میتوانند از طریق وب سایت ما با ورود به قسمت رزرو آنلاین هتل زمان و مدت اقامت خود را تعیین نمایید.

هتل هایال در روسیه

هتل ریوریا

هتل ریوریا از بهترین و زیباترین هتل های 4 ستاره شهر است. تا ساحل شهر تنها چند دقیقه پیاده روی لازم است. مناظر اتاق ها نیز عالی هستند و در کنار امکانات اتاق ها مانند اینترنت بی سیم، تهویه مطبوع، تلویزیون و حمام ، اقامت بی نظیری را برای مهمان ها فراهم می کنند. این هتل به پل هزاره، فرودگاه بین المللی قازان، قلعه کرملین و مسجد قل شریف نزدیک است.
همان طور که پیش از این گفتیم، هتل هایی که در بالا معرفی شدند همگی از هتل های 4 ستاره قازان بودند. گردشگران می توانند با شناخت هتل ها با در نظر داشتن بودجه خود هتل مناسبشان را انتخاب کنند.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران