جاذبه های تاریخی کندی

بازدید از جاذبه های تاریخی کندی شهر عجایب

بازدید از جاذبه های تاریخی کندی شهر عجایب

کندی یکی از شهرهای جزیره سریلانکا در جنوب آسیا می باشد که با مناظر و جاذبه های تاریخی کندی شما را شگفت زده و مشتاق به بازدید بیشتر از این شهر میکند.جاذبه های تاریخی کندی شما را به آرامش و آسایش و تفکر و مراقبه وا میدارد. شهری که جاذبه های تاریخی آن شما را به گذشته ماورإ و آنچه که باور نمیکنید می‌رساند و در شما آرامشی ناب از جنس معنویت و روحانیت ایجاد می کند که هیچ کجای دنیا و هیچ شهری در شما ایجاد نمی کند.جاذبه های تاریخی کندی مانند یک مروارید درخشان در میان اقیانوس آرام و با وقار می درخشد و بسیار زیبا و با وقار بر جای خود ایستاده اند و شما را به تماشا و نگاه می‌ طلبد.

اگر قصد سفر به سریلانکا را دارید قطعاً به دیدار مکان های تاریخی بروید و از دیدار آنها لذت ببرید سعی کنید سفری طولانی را برای خود و همراهان تان برنامه ریزی کنید زیرا جاذبه های تاریخی این شهر شما را شگفت زده و مجبور می کند که مدت زمانی طولانی تری را در این شهر بگذراند.

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور پاتایا و تور بانکوک هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند.این تور ها از پرطرفدار ترین تور های خارجی هستند .

برخی از جاذبه های تاریخی کندی

زمانی که برای بازدید از جاذبه های تاریخی می‌تواند مناسب باشد در ماه های مارس و می میباشد که هوا هنوز بسیار گرم نشده و شما می توانید هوای ملایم و بسیار دلپذیر و مناسب را برای بازدید ازجاذبه های تاریخی داشته باشید. همچنین شما میتوانید برای بازدید از جاذبه های تاریخی کندی در ماه آوریل و دسامبر که هوا رو به سردی میرود اقدام کنید و در هوایی فوق العاده که صحنه هایی خاص و بی نظیر پدید می اورد به این شهر سفر کنید. اگر قصد سفر به این شهر و دیدن جاذبه های تاریخی این شهر را دارید چه مکان هایی را به شما پیشنهاد میکنیم.

یتیم خانه فیل ها از جاذبه های تاریخی کندی

از بی نظیر ترین جاذبه های تاریخی کندی می‌تواند یتیم خانه فیل ها در این شهر و طبیعت بی نظیر آن باشد. در این تیم خانه که توسط محیط زیست و حامیان محیط زیست و حیوانات ایجاد شده است. مکانی است برای نگهداری فیل هایی که خانواده خود را از دست داده اند یا مجروح شدند و یا از گلهخود جدا افتاده ان.

یتیم خانه فیل ها از جاذبه های تاریخی کندی

شما در این مکان تاریخی فیل های رها شده را می بینید که در آب ها بازی می کنند در گل و لای غوطه می خورند و با شما بازی و شادیمی کنند. با فیل ها میتوانید بازی کنید و وقتی بسیار عالی را در یکی از مهم‌ترین جاذبه های تاریخی کندیکهیتیم خانه فیل ها میباشد خواهید گذراند.

معبد ریشه دندان از جاذبه های تاریخی کندی

یکی از جالب ترین و جذاب ترین جاذبه های تاریخی معبد ریشه دندان می باشد. این معبد در مجموعه سلطنتی قرار دارد. همچنین مهمترین معبد بوداییان در سریلانکا میباشد زیرا دندان بودا بزرگ در محفظه از طلا در این معبد محفوظ می باشد که برای مردم این شهر این کشور بسیار پر اهمیتاست. برای اینکه به جذابیت و معماری این جاذبه که یکی از مهم‌ترین جاذبه های تاریخی کندی است پی ببریدحتما باید از داخل این معبد دیدن کنید و معماری بی نظیر آن را مشاهده کرده و از آن لذت ببرید.

[cn-suggest-posts sts=”ویژگی های فرهنگی شهر بنتوتا” stl=”https://deltaban.com/bentota-cultural/” sbs=”رزرو بلیط هواپیما” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

معبد ریشه دندان از جاذبه های تاریخی کندی

افراد بسیار زیادی برای عبادت به این معبد می روند اما کسی نمی تواند دندان بودا را ببیند زیرا درون بک محفظه از دید دیگران محفوظ است دندان در این کشور اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل این معبد بسیار مهم است معبد ریشه دندان در فهرست جهانی یونسکو نیز ثبت شده است.

دریاچه کندی

یکی از جاذبه های تاریخی کندی که میتوان گفت یکی از جاذبه های طبیعی این شهر نیز می باشد دریاچه کندیاست. اگر قصد دارید تعطیلات پر آرامشی را در کنار بازدیدازجاذبه های تاریخی کندیبگذرانید به شما پیشنهاد می کنیم که به دریاچه کندی بروید.

دریاچه کندی

در کنار این دریاچه می‌توانید زمان خود را صرف شام در اقامتگاه هایی که برای شما در نظر گرفته شده است کنید و زمانی بسیار عالی را بگذرانید.

آبشار و رودخانه کندی

یکی دیگر از جاذبه های تاریخی کندی که میتواند یک جاذبه طبیعی و برگرفته از طبیعت باشد برای دوستانی که علاقه بسیار زیادی دارند آبشار رودخانه دوماهارا که در نزدیکی کندی قرار دارد است. این آبشار و رودخانه از ارتفاع ۷۲ متری به زمین میرسد.

آبشار و رودخانه کندی

در میانه راه سنگ ها و جاذبه های بسیار زیبایی را به وجود آورده است که شما پس از دیدن جاذبه های تاریخی کندیبرای رفع خستگی خود و ماجراجویی و جذب انرژی طبیعتمیتوانید به این محل رفته و از لحظات خود لذت بسیار زیادی ببرید.

معبد باهیراواکاندا

یکی دیگر از مکان های مهم و جاذبه های تاریخی کندی معبد باهیراواکاندا می باشد. این معبد که در نزدیکی شهر قرار دارد و حدود چند دقیقه راه دارد دارای معماری خاص و بی نظیری می باشد که یک مجسمه بودا در این مجموعه که از سال ۱۹۷۲ تا ۱۹۹۲ طول کشیده تا ساخته شودو در آن قرار دارد که علاوه بر مجسمه و معماری خاص و بی نظیر این معبد می‌توان به روابط خاص بودایی و مراسمات بودایی که در این معبد انجام می‌شود اشاره کرد که هر فرد را کنجکاو به بازدید از جاذبه های تاریخی کندی میکند.

باغ گیاه شناسی سلطنتی

یکی دیگر از جاذبه های تاریخی کندی را میتوان باغ گیاه‌شناسی سلطنتی نام برد این باغ با وسعت چندینهکتاری خود شامل ۴ هزار گونه گیاه می باشد که می تواند تمام روز شما را پر کند و بعضی از درختهای این باغ از سال ۱۸۰۰ کاشته شده است و امروز بیش از ۲۰۰ سال دارد. این باغ همانطور که در همان ابتدا پایه گزاری شده همانگونه نیز می‌باشد. همچنین میتوان گفت باغ گیاه‌شناسی سلطنتی نزدیک به رودخانه می‌باشد و زمان و مکان بسیار خوب و جالبی برای گذراندن یک پیک نیک خانواده گی می باشد که به آن رفت و آمد می‌کنند. اما بیشتر می توان زوج‌های جوان و افرادی که مایل به گشت و گذار های طبیعی و گذراندن وقت خود به زیبایی می باشند را در این باغ پیدا کرد.

گورستان کندی

یکی از مخوف ترین و زیباترین جاذبه های تاریخی کندی گورستان این شهر است. این گورستان مربوط به سربازان می باشد که در جنگ جهانی دوم جان خود را از دست دادند و از کندی و سریلانکا محافظت کردند.

[cn-suggest-posts sts=”آداب و رسوم و رفتار مردم بومی بنتوتا” stl=”https://deltaban.com/customs-indigenous-people-bentota/” sbs=”بلیط هواپیما چارتر” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

گورستان کندی

سربازان از این مکان محافظت می کنند و به دلیل مناظر بسیار زیبا و خاص خود مورد دیدار و مورد پسند تمام توریستها و گردشگران که به این شهر مسافرت می‌کنند نیز می‌باشد.

معابد

از دیگر جاذبه های تاریخی که بسیار آن توجه شده است و معابد بسیار زیادی می باشد که در این شهر وجود دارد شما در گوشه و کنار شهر می توانید معابد بسیار زیبا و جالبی از بوداییان را ببینید.بعضی از این معابد در زمان خود واقعاً مخروب شده اند ولی پس از آن دوباره بازسازی و مورد استفاده افراد بسیار زیادی قرار گرفتند که امروزه بسیاری از آنها را مشاهده میکنید. دلیل توجه این معابد و قرار گرفتن در لیست جاذبه های تاریخی میتواند معماری بی‌ نظیر و خاص آنها و همچنین اعتقاد مردم به این معابد باشد. همچنین تمامی ارتباطات روانشناسی و برنامه های بودایی و عبادت های بودایی که در معابد انجام می‌گیرد باعث شده است که یکی از مکان های جالب و جذاب از جاذبه های تاریخی کندی محسوب شوند.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو آنلاین هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران