سفر دریایی به شهر توریستی دبی
راهنمای سفر - ترمینال جدید دبی ترمینال دریایی جدید دبی سفر دریایی سفر دریایی به دبی سفر دریایی به شهر توریستی دبی شرایط سفر دریایی به دبی قایق های زرد دریایی دبی
  • ۲۶ دی ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 338
  • لایک:

هر ساله مسافران زیادی به شهر دبی سفر می کنند. این مسافران از روش ها و مسیرهای مختلفی برای سفر به دبی راهی این شهر می شوند. یکی از این راه ها، سفر دریایی به دبی می باشد.

سفر دریایی به شهر توریستی دبی بسیار لذت بخش است و مسافران از این طریق می توانند از گذرگاه آبی با قسمت های مختلف شهر آشنا شوند.

سفر دریایی به دبی
سفر دریایی به دبی

شهر دبی

همانطور که همه می دانید شهر دبی یکی از بهترین شهرهای توریستی جهان می باشد که دارای جمعیت بسیار زیادی است.

این شهر در جنوب شرقی خلیج فارس قرار دارد و بزرگترین شهر امارات متحده عربی است.

این شهر یکی از قطب های اصلی تجاری در منطقه می باشد و قطب اصلی برای جابجایی مسافران و محموله های باری است. از اوایل قرن بیستم، مرکز در حال رشدی برای تجارت بین المللی و منطقه ای بوده است.

این شهر دارای جاذبه های متنوعی است که برج خلیفه، بلندترین برج جهان در آن قرار دارد. 

سفر دریایی به دبی
سفر دریایی به دبی

سفر دریایی به دبی

شهر زیبا و توریستی دبی، ترمینال کشتیرانی سفرهای دریایی خود را دارد که مسیرهای بین المللی زیادی را به این شهر هدایت می کنند و به آنها خوش آمد می گویند.

مسافران و گردشگرانی که می خواهند از طریق خط دریایی وارد دبی شوند، چه به عنوان گروهی از یک سفر دریایی و یا اینکه بوسیله یک قایق شخصی، نیاز دارند تا ویزای ورود امارات متحده عربی را دریافت کنند.

برای گرفتن این ویزا بهتر است زودتر از موعد اقدام شود، البته گاهی اوقات این ویزا در زمان ورود، بسته به ملیت فرد متقاضی، در همان زمان داده می شود.

سفر دریایی به دبی
سفر دریایی به دبی

شرایط سفر دریایی به دبی

اگر شما جزو آن دسته از مسافرانی (مسافرانی که دارای حق امتیاز ویژه و خاص هستند) هستید که یک برنامه سفر متغیر دارد و یک مدت زمان مشخص نسبت به مسافران معمولی دارید، می توانید به شهر دبی با یکی از کشتی های دریایی عجیب و غریب بروید. این کشتی ها در ترمینال جدید دریایی لنگر می اندازند.

در این سفر دریایی به دبی خواهید فهمید که این کشتی ها از بندرگاه های مختلف اطراف دنیا مانند آمریکا، کارائیب، اروپا و مدیترانه و آسیا، آفریقا، شرق دور و استرالیا به دبی می رسند.

سفر دریایی به دبی
سفر دریایی به دبی

ترمینال دریایی جدید دبی

امروزه سفر دریایی به دبی با ترمینال جدید دبی بسیار آسان شده است. دبی یک ترمینال سفر دریایی جدید بازگشایی کرده است که می تواند چیزی بیش از 120 کشتی مختلف را سالانه با 000 325 مسافر میزبانی کند. از طریق ترمینال سفر دریایی دبی در بندر رشید، شما می توانید یک سفر دریایی طولانی و آرام را در میان آب های خلیج فارس و در میان آب های دریای عمان، قسمتی از اقیانوس هند آغاز کنید و لذت ببرید.

سفر دریایی به دبی بسیار لذت بخش و به یادماندنی است. این سفر دریایی طولانی مدت خاطره ای خوب برای مسافران دریایی به ارمغان می آورد. امروزه افراد زیادی از گزینه سفر دریایی به دبی استفاده می کنند تا از طریق دریا وارد این شهر شوند و از یک مسیر دیگر با این شهر آشنا شوند.

قایق های زرد دریایی دبی

اگر موفق به سفر دریایی به دبی نشدید می توانید از تورهای دریایی استفاده کنید. قایق های مشهوری در دریای این شهر وجود دارد که امکان تفریحات آبی را برای مسافران ایجاد می کند.

یک هیجان 30 دقیقه ای را در میان آب های آزاد دبی انتخاب کنید و برای یک سفر دریایی کوتاه مدت آماده شوید. این سفر جذابیت خاصی دارد.

سفر دریایی به دبی یک روش برای بازدید از آسمان خراش های دبی می باشد که در حقیقت با این روش می توان به سادگی راه های ترافیکی دیگر را دور زد و به آسانی به این شهر زیبا وارد شد.

کسب آگاهی درباره جاذبه ها، مکان های تاریخی و تفریحی کشورهای دیگر بسیار جذاب و لذت بخش می باشد. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به آشنایی درباره جاذبه های گردشگری شهرهای مختلف جهان دارید، وارد سایت دلتابان شوید و از اطلاعات این سایت درباره جاذبه های مختلف آگاه شوید.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *