نمایی از کشتی

سفر دریایی به شهر توریستی دبی

فهرست مطالب

سفر به دبی

هر ساله مسافران زیادی به شهر دبی سفر می کنند. این مسافران از روش ها و مسیرهای مختلفی برای سفر به دبی راهی این شهر می شوند. یکی از این راه ها، سفر دریایی به دبی می باشد. سفر دریایی به شهر توریستی دبی بسیار لذت بخش است و مسافران از این طریق می توانند از گذرگاه آبی با قسمت های مختلف شهر آشنا شوند.

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور گرجستان  هم میتوانند پیشنهاد خوبی برای شما باشد. این تور پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه است.

برای مشاهده قیمت تور گرجستان نیز می توانید به سایت دلتابان مراجعه کنید.

تور ارزان دبی

نمایی از شهر دبی

بلیط ماهان

شهر دبی

همانطور که همه می دانید شهر دبی یکی از بهترین شهرهای توریستی جهان می باشد که دارای جمعیت بسیار زیادی است. این شهر در جنوب شرقی خلیج فارس قرار دارد و بزرگترین شهر امارات متحده عربی است. این شهر یکی از قطب های اصلی تجاری در منطقه می باشد و قطب اصلی برای جابجایی مسافران و محموله های باری است. از اوایل قرن بیستم، مرکز در حال رشدی برای تجارت بین المللی و منطقه ای بوده است.

این شهر دارای جاذبه های متنوعی است که برج خلیفه، بلندترین برج جهان در آن قرار دارد.

نمایی از کشتی در دبی

سفر دریایی به شهر توریستی دبی

شهر زیبا و توریستی دبی، ترمینال کشتیرانی سفرهای دریایی خود را دارد که مسیرهای بین المللی زیادی را به این شهر هدایت می کنند و به آنها خوش آمد می گویند.

مسافران و گردشگرانی که می خواهند از طریق خط دریایی وارد دبی شوند، چه به عنوان گروهی از یک سفر دریایی و یا اینکه بوسیله یک قایق شخصی، نیاز دارند تا ویزای ورود امارات متحده عربی را دریافت کنند.

برای گرفتن این ویزا بهتر است زودتر از موعد اقدام شود، البته گاهی اوقات این ویزا در زمان ورود، بسته به ملیت فرد متقاضی، در همان زمان داده می شود.

نمایی از کشتی در دبی

شرایط سفر دریایی به شهر توریستی دبیفر دریایی به دبی

اگر شما جزو آن دسته از مسافرانی (مسافرانی که دارای حق امتیاز ویژه و خاص هستند) هستید که یک برنامه سفر متغیر دارد و یک مدت زمان مشخص نسبت به مسافران معمولی دارید، می توانید به شهر دبی با یکی از کشتی های دریایی عجیب و غریب بروید. این کشتی ها در ترمینال جدید دریایی لنگر می اندازند.

در این سفر دریایی به دبی خواهید فهمید که این کشتی ها از بندرگاه های مختلف اطراف دنیا مانند آمریکا، کارائیب، اروپا و مدیترانه و آسیا، آفریقا، شرق دور و استرالیا به دبی می رسند.

تور لحظه آخری دبی

نمایی از کشتی ها در دریا

ترمینال دریایی جدید در سفر دریایی به شهر توریستی دبی

امروزه سفر دریایی به دبی با ترمینال جدید دبی بسیار آسان شده است. دبی یک ترمینال سفر دریایی جدید بازگشایی کرده است که می تواند چیزی بیش از 120 کشتی مختلف را سالانه با 000 325 مسافر میزبانی کند. از طریق ترمینال سفر دریایی دبی در بندر رشید، شما می توانید یک سفر دریایی طولانی و آرام را در میان آب های خلیج فارس و در میان آب های دریای عمان، قسمتی از اقیانوس هند آغاز کنید و لذت ببرید.

سفر دریایی به دبی بسیار لذت بخش و به یادماندنی است. این سفر دریایی طولانی مدت خاطره ای خوب برای مسافران دریایی به ارمغان می آورد. امروزه افراد زیادی از گزینه سفر دریایی به دبی استفاده می کنند تا از طریق دریا وارد این شهر شوند و از یک مسیر دیگر با این شهر آشنا شوند.

قایق های زرد دریایی در سفر دریایی به شهر توریستی دبی

اگر موفق به سفر دریایی به دبی نشدید می توانید از تورهای دریایی استفاده کنید. قایق های مشهوری در دریای این شهر وجود دارد که امکان تفریحات آبی را برای مسافران ایجاد می کند.

یک هیجان 30 دقیقه ای را در میان آب های آزاد دبی انتخاب کنید و برای یک سفر دریایی کوتاه مدت آماده شوید. این سفر جذابیت خاصی دارد.

سفر دریایی به دبی یک روش برای بازدید از آسمان خراش های دبی می باشد که در حقیقت با این روش می توان به سادگی راه های ترافیکی دیگر را دور زد و به آسانی به این شهر زیبا وارد شد.

کسب آگاهی درباره جاذبه ها، مکان های تاریخی و تفریحی کشورهای دیگر بسیار جذاب و لذت بخش می باشد. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به آشنایی درباره جاذبه های گردشگری شهرهای مختلف جهان دارید، وارد سایت دلتابان شوید و از اطلاعات این سایت درباره جاذبه های مختلف آگاه شوید.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

تور دبی با هواپیمایی ماهان

نظرات کاربران (1)
  • رضادانشفر 17 تیر 1398

    بادرود،راه ارتباطی باشما را میخواستم.ممنون میشم محبت بفرمایید.

    پاسخ دادن