2 مرداد 1398
جاذبه گردشگری

بهترین کافه های استانبول برای نوشیدن قهوه ترک

بهترین کافه های استانبول

بهترین کافه های استانبول را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از این کافه ها ویژگی های منحصر به خود را خواهند داشت. کافه های استانبول از جمله بهترین کافه هایی هستند که می توانید طعم واقعی قهوه ترک را در آنها تجربه نمایید که به همین دلیل نوشیدن قهوه در سفر به استانبول را به هیچ وجه از دست ندهید.

تور استانبول مملو از تفریحاتی است که تجربه کردن آنها برای همگان توصیه می شود و یکی از این تفریحات را می توان نوشیدن قهوه در کافه های این شهر دانست. قهوه ترک از جمله معروف ترین خوردنی های استانبول می باشد که بسیاری این نوع قهوه را با استانبول می شناسند.

خرید قهوه

مکانهایی که اقدام به فروش قهوه ترک نموده اند را می توانید در بخش های مختلفی از شهر مشاهده نمایید که برخی از این کافه های در مرکز و برخی در اطراف شهر واقع شده اند. قیمت نوشیدن قهوه ترک نیز مناسب خواهد بود و می توانید با کمترین هزینه یک نوشیدنی خوش طعم و لذیذ را تجربه نمایید. البته مراکز مختلف ممکن است قیمت متفاوت تری با یکدیگر داشته باشند و بی شک مراکز لوکس تر از نظر قیمت گران تر خواهند بود.

سارک قهوه سی از جمله بهترین کافه های استانبول

یکی از بهترین کافه های استانبول که می توانید بهترین قهوه ترک را دز آن سرو نمایید را می توان سارک قهوه سی دانست که این قهوه از جمله قدیمی ترین قهوه های استانبول بوده و قدمت آن به 60 سال می رسد. این کافه واقع در بازار بزرگ استانبول بوده و پس از گشت و گذار طاقت فرسا در بازار بزرگ استانبول می توانید مدتی در این کافه استراحت کرده و از نوشیدن قهوه ترک لذت ببرید.

این کافه میزبان بسیاری از گردشگران و همچنین بسیاری از شهروندان استانبول می باشد و به عنوان یکی از شلوغ ترین ها شناخته می شود. این کافه کاملا سنتی بوده و پس از بزرگ تر کردن آن نیز مسئولین کافه تلاش کردند که سنتی و قدیمی بودن فضا را حفظ نمایند و به همین دلیل می توانید در یک فضای رویایی بهترین نوشیدنی را میل نمایید.

مسئول کافه

مسئول کافه فردی کاملا معمولی می باشد و به همین دلیل انتظار پذیرایی مدرن از آن نداشته باشید و می توانید قهوه های معمولی در این کافه سرو نمایید. دیوار های قدیمی کافه از طریق رنگ دودی که بر روی آنها نشسته کاملا قابل تشخیص می باشد و حدود قیمت های کافه نیز مناسب بوده و ارزش امتحان کردن خواهد داشت.

سارک قهوه سی از جمله بهترین کافه های استانبول

ماندا باتماز از جمله بهترین کافه های استانبول

یکی دیگر از بهترین کافه های استانبول را می توان ماندا باتماز دانست که این کافه بهترین و باکیفیت ترین قهوه ترک ها را به فروش می رساند. این کافه در خیابان تکسیم و با فاصله 200 متری از میدان معروف تکسیم استانبول قرار گرفته و از جمله کافه های پرمخاطب استانبول به شمار می رود. قهوه های ترک این کافه از جمله قهوه های معروف به شمار می رود و ارزش امتحان کردن خواهد داشت.

اوستا کمال که یکی از اشخاص معروف در تهیه کردن قهوه ترک می باشد در این کافه فعالیت می کند و بیش از 20 سال است که در این کافه خدمات رسانی می نماید. تاریخ تاسیس کافه به سال 1967 برمی گردد و از همان ابتدای شروع به فعالیت به دلیل کیفیت بالای نوشیدنی هایش توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید. در این کافه می توانید نوع قهوه مورد نظر خود را ذکر کرده و طعم آن را خودتان انتخاب نمایید.

فضای کافه

بی شک بهترین و به یادماندنی ترین قهوه را در این کافه تجربه خواهید کرد. البته فضای کافه کوچک است و به دلیل زیاد بودن مشتریان مجبورید تا پس از نوشیدن قهوه کافه را ترک نمایید. البته در اوقاتی که شرایط جوی مناسب باشد میز و صندلی هایی در بخش جلویی کافه چیده می شود که در این صورت وقت بیشتری برای استراحت کردن خواهید داشت.

[cn-suggest-posts sts=”بررسی دقیق هزینه های سفر به استانبول” stl=”https://deltaban.com/travel-costs-istanbul/” sbs=”تور ترکیه ارزان” sbl=”https://deltaban.com/turkey-tours/”]

ماندا باتماز از جمله بهترین کافه های استانبولببک

یکی از بهترین کافه های استانبول را می توان کافه ببک دانست که در این کافه می توانید بهترین لحظات را سپری نمایید. طراحی فضای داخلی کافه به گونه ای است که توجه همگان را به خود جلب خواهد نمود و به دلیل زیبایی فضایی که دارد میزبان بسیاری از گردشگران می باشد.

مکان این کافه

این کافه در نزدیکی تنگه بسفر واقع شده که پس از گشت و گذار در این منطقه می توانید خستگی خود را با نوشیدن یک قهوه ترک خوشمزه به در نمایید. این کافه با سابقه 65 ساله ای که دارد بهترین و خوش طعم ترین قهوه را سرو می نماید که همین امر سبب شده که نام این کافه در میان لیست بهترین کافه های استانبول قرار گیرد. فضای رو به دریای کافه نیز به اهمیت این کافه افزوده و به همین دلیل می توانید بهترین لحظات را در آن تجربه نمایید. این کافه تنها در حوضه فروش قهوه ترک فعالیت نمی کند و می توانید انواع غذاهای ترک خوش طعم را نیز در آن تجربه نمایید.

بهترین کافه های استانبول
کافه عثمانلی

عثمانلی قهوه سی از جمله بهترین کافه های استانبول به شمار می رود که این کافه مرغوبترین و باکیفیت ترین قهوه های ترک را عرضه می نماید و می توانید طعم به یاد ماندنی قهوه ترک را در این کافه تجربه نمایید. این کافه علاوه بر اینکه از محبوبیت خاصی در میان گردشگران برخوردار می باشد در میان مردم خود استانبول نیز محبوبیت خاصی دارد و بسیاری این کافه را به نوشیدن قهوه ترک اختصاص می دهند.

مکان کافه

این کافه در تپه شاملیکا واقع شده که بهترین چشم انداز را به دریایی سیاه دارد و تماشای این منظره همراه با نوشیدن قهوه لذتی وصف نشدنی خواهد داشت. در وسط این کافه یک فواره مرمری قرار گرفته که به زیبایی هرچه تمام تر آن افزوده است. البته خود کافه کوچک است و به همین دلیل نمی توانید مدت زیادی را به استراحت کردن بپردازید. قهوه های این کافه مقرون به صرفه بوده و می توانید با پرداخت هزینه ای جزئی بهترین قهوه ها را میل نمایید.

کافه عثمانلیاوکالی 

یکی دیگر از بهترین کافه های استانبول را می توان اوکالی دانست که این کافه نیز توانسته به دلیل کیفیت بالایی که دارد محبوبیت بسیاری در میان مردم کسب نماید. در این کافه می توانید انواع اقسام قهوه های ترک را با طعم های مختلف سرو نموده و از آن لذت ببرید. طعم قهوه ترک های این کافه بسیار لذیذ بوده و بی شک به یاد ماندنی خواهد بود. در این کافه قهوه ترک به همراه دسر سرو می شود و این امر یکی از دلایلی است که نام اوکالی را در لیست بهترین ها قرار داده است.

فضای داخلی کافه

با اینکه فضای داخلی کافه بسیار کوچک است اما زیبایی چیدمان به همراه فضای پر انرژی که دارد سبب خواهد شد که از نوشیدن یک قهوه خوش طعم لذت ببرید. تمامی کارکنان این کافه نیز با اخلاق خوبی که دارند می توانند بهترین راهنما برایتان باشند و منو کافه را به خوبی برایتان ذکر خواهند نمود.

[cn-suggest-posts sts=”ارزان ترین هتل های استانبول” stl=”https://deltaban.com/cheap-hotels-istanbul/” sbs=”رزرو آنلاین هتل” sbl=”https://deltaban.com/hotel-reservation/”]

بهترین کافه های استانبول
بهترین کافه های استانبول ذکر شده تنها بخشی از چندین کافه محبوب این شهر می باشد و در استانبول شاهد فعالیت کافه های متعددی هستیم که هر یک از آنها ارزش امتحان کردن خواهند داشت.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران