جاذبه­ های گردشگری ایرلند

جاذبه­ های گردشگری ایرلند

آشنایی با جاذبه ­های گردشگری ایرلند

 جاذبه های گردشگری ایرلند یکی از جزایری است که در آتلانتیک شمالی واقع شده و به­ عنوان سومین جزیره بزرگی شناخته می­شود که در قاره اروپا وجود دارد. بریتانیا به­ عنوان همسایه شرقی ایرلند شناخته می­شود که توسط دریای ایرلند از این کشور جدا شده است. در ادامه برخی از جاذبه ­های گردشگری ایرلند را نام خواهیم برد که موجب می­شود افراد پس از سفر به این کشور اروپایی آشنایی بیشتری کسب کرده باشند.

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور پاتایا و تور بانکوک هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند.این تور ها از پرطرفدار ترین تور های خارجی هستند .

پارک ملی بورن از جاذبه ­های گردشگری ایرلند

در بین جاذبه­ های گردشگری ایرلند می­توان به پارک ملی بورن اشاره کرد که به­ نوان کوچک­ترین پارک در بین دیگر پارک­ های این کشور شناخته می­شود. پارک ملی بورن قسمتی از طبیعت زیبای گلاسیو کارست را به نمایش گذاشته و قدمت آن به 350 میلیون سال قبل بازمی­ گردد و از آن به نام بورن یاد می­شود.

موزه ملی باستان شناسی ایرلند

موزه ملی باستان شناسی ایرلند یکی از جاذبه ­های گردشگری ایرلند محسوب می­شود که بهترین مکان برای تماشای آثار هنری این کشور اروپایی به شمار می­رود. در این موزه آثار متعددی وجود دارد که هنر سلتیک را به نمایش گذاشته و موجب جلب توجه گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف شده است.

تماشاخانه کولتورد

ازدیگر جاذبه­ های گردشگری ایرلند باید به تماشاخانه کولتورد اشاره کرد که محل قرارگیری آن در بلفاست است و در سال 1895 میلادی تاسیس شده است. بخش قابل توجهی از فیلم ­های سینمایی و تئاترهای فرهنگی در تماشاخانه کولتورد به اجرا درمی­ آید و توانسته نظر افراد بسیاری را به خود جلب کند.

مانستر گلندالاف

از دیگر جاذبه­ های گردشگری ایرلند می­توان به مانستر گلندالاف اشاره کرد که به عنوان گزینه ­ای متفاوت در طول سفر به ایرلند شناخته می­شود. گردشگرانی که از مانستر گلندالاف بازدید می­کنند می­توانند آثار باقی مانده از حمله وایکینگ­ ها را مشاهده نمایند. در این منطقه طبیعتی جذاب به همراه برج قدیمی و کلیساهایی قرار دارد که معماری ویژه و باشکوهی را نشان می­دهند. تمامی این موارد باعث شده تا مانستر گلندالاف به­ عنوان یکی از مقاصد تفریحی و توریستی خارق ­العاده شناخته شود.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران