شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی

معرفی شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی

شهر بازی  و پارک آبی واندرلند دبی

شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی یکی از زیباترین و باشکوه ترین بخش های موجود در شهر دبی است . که همواره توانسته است به یک قطب مهم گردشگری در شهر دبی تبدیل شود . به طوری که امروزه بسیاری از گردشگران و مسافران را از سراسر جهان به سوی خود جذب کرده است . شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی با داشتن امکانات فوق العاده ای که دارد همواره برای همه ی گروه سنین شرایط بسیار عالی را فراهم کرده است .شما می توانید یک روز کامل را برای تفریح در این مکان باشکوه حتما اختصاص دهید .

تا بتوانید در این مدت از همه ی بازی ها و ورزش های آبی موجود در این مکان بهره مند شوید . امکانات موجود در شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی به گونه ای هست که سبب شده است این مکان بیشتر برای بزرگسالان خوش می گذرد تا به خردسالان و بچه ها . در استخرهای اختصاصی و جداگانه بچه ها می توانند به راحتی بازی کنند و شما تحت هیچ شرایطی نگران آن ها نباشید .این مجموعه در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد و از زمانی که ساخته شد توانست همواره مورد توجه قرار گیرد .

در طول ساخت این پروژه ی عظیم تحقیقات فراوانی انجام شده تا شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی بتواند به یکی از باشکوه ترین و فوق العاده ترین مکان ها در شهر دبی گردد . در ادامه قصد داریم برای شناخت بیشتر این پارک اطلاعاتی از جمله  امکانات موجود در این پارک را برای شما ارائه دهیم . شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی با داشتن شهرت جهانی و مدیریت فوق العاده ای که برای نگهداری و ارتقا آن انجام می گیرد در آینده های دور نیز به جزو یکی از مشهورترین مکان ها خواهد بود .

شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی

ساعات کاری شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی

ساعات کاری این مجموعه از صبح ۶ تا ۱۲ شب می باشد . این زمان می تواند یک زمان کافی برای بازدید از همه ی امکانات موجود در این پارک بهره مند شوید آن چنان روز خوشی و پر هیجانی در این پارک در انتظار شما است که مطمئن باسید در سفر بعدی خود به شهر دبی نیز سعی خواهید کرد از این مکان باشکوه بازدید کنید . بهتر است به توصیه های مطلوبی که هنگام بازدید به شما ارائه می شود توجه کنید .

ایمنی بسیار بالایی در این مجموعه فراهم است و مسئولان آن در نظر دارند با توجه به شرایط موجود و ارتقا دادن شرایط همواره اقدامات کافی را انجام می دهند و همچنین بهداشت بالایی  در این مجموعه موجود است .به گونه ای که توانسته رضایت همه ی مهمانان را بدست آورد و کارت بهداشت جهانی را کسب کند .به طور مدام ایمنی های لازم برای رسیدگی به این امر اختصاص داده می شود و برای بررسی شرایط موجود از بازرسان با تجربه ی کافی استفاده می شود و همچنین به طور ویژه امکانات جدید و تازه افزوده می شود تا مطابق با تکنولوژی جدید باشد .

برای تهیه بلیط در شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی می توانید هم به صورت آن لاین با مراجعه به سایت مربوطه بلییط مورد نظر را رزرو کنید و هم اینکه با حضور مراجعه ای به مکان های ویژه می توانید بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید .قیمت بلیط ها برای کودکان و بزرگسالان متفاوت است و در این مجموعه در برخی از فصل های سال می توان تخفیف های ویژه ای در قیمت بلیط ها مشاهده کرد . همچنین اگر بلیط بزرگسالان و خردسالان را یکجا تهیه کنید در این صورت می توانید از تخفیف های ویژه نیز بهره مند شوید .

[cn-suggest-posts sts=” بهترین مکان ها برای تفریحات آبی در دبی چه جاهایی هستند؟” stl=”https://deltaban.com/waterfalls-in-dubai/” sbs=”بلیط هواپیما چارتر” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی

امکانات موجود در پارک آبی واندرلند دبی

شهر بازی و پارک آبی واندرلند دارای بهترین امکانات بوده است و همواره توانسته است محبوبیت ویژه را در دل گردشگران کسب وند در نظر داشته باشید که در داخل این پارک و همچنین اطراف آن می توان تعداد بسیار زیادی از رستوران ها و کافی شاپ های مجلل و باشکوه را دید که در این مکان ها بهترین غذاهای بین المللی و متعلق به این ناحیه را می توان سفارش داد و انواع نوشیدنی های گوناگون را میل کرد . سینمای ۵ بعدی بزرگ که می تواند یک تجربه ی بی نظیر برای همه ی افراد باشد .

انواع بی شماری از ورزش های آبی در این مجموعه برای دوستداران چنین ورزش ها گزینه ی فوق العاده ای است . انواع سرسره ها و استخرها همواره برای تفریح ها و ماجراجویی خاص در دسترس مهمانان و گردشگران است و همچنین هزینه ی استفاده از این امکانات نیز بسیار مناسب و مطلوب می باشد .

در نظرداشته باشید قبل از شروع یک برنامه ریزی کوتاهی برای انتخاب بهتربن نوع بازی ها را انجام دهید در این صورت می توانید در طول بازدید خود در شهر بازی و پارک آبی واندرلند می توانید از چشم اندازه ای زیبایی که در اطراف این پارک حکم است نیز بهره مند شوید و زیبای های دبی را این این منطقه ی فوق العاده مشاهده کنید .

مسیر دست یابی به این پارک بسیار در دسترس است البته اگر تور های دبی را برای سفر و بازدید از این مکان انتخاب کنید در این صورت دیگر نیازی به دردسرهای انتخاب را ه و مسیر و یافتن نقشه ی مربوطه که شما را برای رسیدن به شهر بازی واندرلند دبی یاری دهد نیاز نخواهد بود .

[cn-suggest-posts sts=”بررسی دقیق و کامل پارک های آبی دبی ” stl=”https://deltaban.com/dubai-water-parks/” sbs=”تور دوبی” sbl=”https://deltaban.com/dubai-tours/”]

شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی

یک روز پر از هیجان در شهر بازی و پارک آبی واندرلند

با توجه به شرایط حاکم در این مجموعه شما بدون شک یک روز فوق العاده ای با حضور در این مکان خواهید داشت . همچنین اطراف این پارک مراکز خرید لوکس بسیاری وجود دارد که معمولا گردشگران هنگام حضور در این بخش از این مراکز نیز دیدن می کنند زیبایی های موجود در یک پارک ابی در یکی از زیباترین بخش های جهان همواره توانسته است رضایت همه ی افراد را به سوی خود جلب کند .

در این پارک ابی شما می توانید همچنین ترکیبی از سایر بازی های موجود در مشهورترین شهر بازی های جهان را مشاهده کنید . شکوه و عظمتی که در این مجموعه مشاهده می شود باعث شده است این ناحیه بتواند در شهر دبی نقش بسیار مهمی را در صنعت گردشگری دبی داشته باشد .

مسئولان و سرمایه گذارانی که به شهر بازی و پارک آبی واندرلند مربوط میشوند به طور پیوسته با الهام از بهترین و شیک ترین شهر بازی های موجود در سراسر جهان برنامه ی مهمی را برای ارتقای این پارک انجام می دهند به طوری که سالیانه یک سرمایه ی بسیار مطلوبی برای بهره مندی هر پچه بهتر این پارک صرف می گردد . در شهر بازی و پارک آبی واندرلند دبی عکس برداری از بهترین نکات این پارک را از دست ندهید و سعی کنید از خوش خود در بخش های مختلف این پارک فیلم برداری کنید .

در طول حضور خود سعی کنید فقط یک روز باشکوهی را برای خود فراهم کنید در این مکان شما تحت هیچ شرایطی گذر زمان را مشاهده نخواهید کرد . بی شک در بازدید خود از این پارک باشکوه می توانید یک خاطره به یاد ماندنی هم برای خود و هم برای دوستان و خانواده ی خود فراهم کنید .

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران