معرفی پرواز بیزینس کلاس هواپیمایی ماهان

معرفی پرواز بیزینس کلاس هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان در کشور عزیزمان ایران در شمار بهترین شرکت‌های هواپیمایی و اولین شرکت هواپیمایی خصوصی است که شما می‌توانید سفری ایمن و راحت را با آن تجربه کنید.

شرکت هواپیمایی ماهان در آغاز تاسیس فقط پروازهایی از کرمان به تهران داشت و اولین پرواز خارجی خود را به مقصد دبی بعد از یک سال با موفقیت انجام داد. این شرکت در طی مدت کوتاهی پیشرفت چشم گیری پیدا کرد و تعداد پروازهای خود را روز به روز افزایش داد.

هواپیمایی ماهان

این شرکت هواپیمایی روزانه پروازهای داخلی و خارجی بسیاری را به مقاصد مختلف و در سطوح و رده بندی متفاوت دارد که شما می‌توانید با توجه به نوع سفر خود و بودجه‌ای که برای سفر در نظر گرفته‌اید؛ یکی از پروازها را انتخاب کنید. 

پروازهای بیزینس کلاس مخصوص افرادی است که قصد سفر کاری دارند، زیرا آن‌ها می‌توانند در حین استراحت به امور کاری خود نیز رسیدگی کنند.

اگر شما هم قصد رزرو بلیط هواپیما ماهان را دارید، اما نمیدانید کدام کلاس پرواز را برای سفر خود انتخاب کنید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

امکانات پرواز های بیزینس کلاس هواپیمایی ماهان

بیزینس کلاس پرواز ماهان

صندلی‌های مبله بخش بیزینس کلاس هواپیمایی ماهان بسیار راحت طراحی شده‌ تا مسافران در پروازهای طولانی مدت سفر راحت‌تری را تجربه کنند. فاصله بین صندلی‌ها نیز به گونه‌ای است که هر مسافر حریم خصوصی بیشتری نسبت به سایر بخش‌ها داشته و بتواند در طی سفر طولانی خود صندلی را به صورت خوابیده قرار دهد و در فضایی امن و آرام به مطالعه، استراحت و یا کار بپردازد.

این شرکت هواپیمایی برای پروازهای بیزنس کلاس یا همان کلاس تجاری خود تنوع غذایی بی‌نظیری را در نظر گرفته است تا مسافران در حین پرواز از طعم غذاهای مختلف ایرانی و بین المللی با کیفیت عالی بهره‌مند شوند. سفارش غذا به دلخواه مسافران است که آن‌ها می‌توانند غذای مورد علاقه خود را در طی سفر در هواپیما سفارش دهند. هم‌چنین در منوی رستوران پروازهای بیزینس کلاس انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم وجود دارد که در طی سفر با انواع این نوشیدنی‌ها به هر تعداد که بخواهید توسط مهمانداران صبور و خوش برخورد از شما پذیرایی می‌شود.

در کابین این پروازها تلوزیون‌های 42 اینچی قرار داده شده است تا مسافران در طول مسیر خسته نشوند. در گذشته این امکان فقط برای مسافران پروازهای فرست کلاس در نظر گرفته شده بود که اخیرا این امکان برای مسافران پروازهای بیزینس کلاس نیز فراهم شده است. در طول سفر از این تلویزیون ها یا برنامه‌های مختلف و سرگرم کنننده را پخش می‌شود و یا حامل پیام‌هایی از طرف شرکت برای مسافران است.

شما می‌توانید در پروازهای بیزینس کلاس هواپیمایی ماهان تا وزن 7 کیلوگرم بار به داخل هواپیما حمل کنید.

راحتی در پرواز بیزینس کلاس

از جمله امکاناتی که برای مسافران این بخش درنظر گرفته شده است بسته محصولات بهداشتی، آرایشی و نوشتاری است. هم‌چنین در پروازهای بیزینس کلاس هواپیمایی ماهان بسته‌های هدیه مخصوصی برای کودکان 2تا 12سال و نیز تعبیه شده است. پتو و بالش ضدعفونی شده به همه‌ی مسافران اهدا می‌شود تا کودکان و بزرگسالان در طی سفر دچار خستگی نشوند.

از جمله قوانین شرکت هواپیمایی ماهان در تمام سفرها و بخش‌ها این است که به شما اجازه همراه داشتن آب و سایر مایعات را نمی‌دهند.

از نظر ورود و خروج مسافران این بخش به هواپیما بسیار عالی است زیرا مسافران این بخش دیرتر از مسافران بخش اکونومی وارد هواپیما می‌شوند و تایم کمتری معطل می‌شوند هم‌چنین در هنگام خروج از هواپیما نسبت به مسافران بخش اکونومی زودتر خارج می‌شوند و می‌توانند سریع‌تر به فرودگاه برسند و در ازدحام کمتری بار خود را تحویل بگیرند.

پرواز های به صرفه بیزینس کلاس در هواپیمایی ماهان

بیزینس کلاس ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان با در نظرگرفتن سه سطح پرواز یعنی اکونومی و بیزینس کلاس و فرست کلاس این امکان را فراهم کرده است که شما با توجه به سفر خود یکی از این موارد را انتخاب کنید.

پروازهای اکونومی از پروازهای بیزینس کلاس امکانات کمتری دارند و اقتصادی‌تر هستند و نیز پروازهای بیزینس کلاس از پروازهای فرست کلاس امکانات کمتر با هزینه پایین‌تر دارند اما اگر قصد صرف هزینه زیادی برای پرواز ندارید و در مقابل دوست دارید سفر راحتی را تجریه کنید، پروازهای بیزینس کلاس می‌توانند گزینه مناسبی باشند زیرا به نسبت هزینه پرداختی، امکانات مناسبی به شما ارائه می‌شود.  

نظرات کاربران