هواپیمایی ایران ایر
22 آبان 1399
ایرلاین ها

معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی ایران ایر

در حقیقت، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که تحت نام شرکت هواپیمایی ایران ایر نیز در سراسر کشور معروف است، قدیمی‌ترین و معتبرترین هواپیمایی ملی ایران است و خدمات خوبی را در سطح بین المللی به مسافران ارائه می‌دهد تا با آرامش به مناطق مختلف کشور و منطقه‌های مختلف دنیا سفر کنند. امروزه، هواپیماهای ایران ‌ایر به 35 شهر مختلف در داخل کشور و به بیش از 26 شهر در سراسر جهان پرواز دارد و هر روزه تلاش می‌کند تا خدمات با کیفیت‌تری را در اختیار مسافران قرار دهد. این شرکت دارای کلاس‌های مختلف پروازی است که با توجه به مسافران امکانات خاصی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

هواپیمایی ایران ایر

بیزینس کلاس هواپیمایی ایران ایر چه امکاناتی را در اختیار مسافران قرار می دهد؟

در بخش بیزینس کلاس ایران ایر، صندلی‌های مبله، با فاصله‌ی بیشتری از هم واقع شده‌اند و فضای خصوصی بیشتری را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. معمولا صندلی‌های به کار رفته در بخش بیزینس کلاس ایران ایر، راحت‌ترند و رفاه و آسایش بیشتری را برای مسافران به ارمغان می‌آورند.

مساله دیگری که در بیزینس کلاس هواپیمایی ایران ایر مورد توجه مسافران قرار می‌گیرد، نوع پذیرایی از افراد است. معمولا در این قسمت، منویی از انواع غذاهای گرم، به مسافران ارائه می‌گردد و افراد با توجه به سلیقه و اولویت‌شان می‌توانند خوراک مورد علاقه خود را سفارش دهند. همچنین مسافران در این بخش می‌توانند به هر مقدار که می‌خواهند، نوشیدنی سفارش دهند و مهمانداران هواپیما با خوشرویی و صبوری هر چه تمام‌تر، نیازها و خواسته‌های آنان را رفع می‌کنند.

همچنین لازم به ذکر است مهماندارانی که در بخش بیزینس کلاس ایران ایر مشغول به کار هستند، بسیار صبور و خوش رو بوده و تمام سعی و تلاششان بر این است تا رضایت مسافران را جلب کنند.

مزیت ها و معایب سفر با بیزینس کلاس ایران ایر

بیزینس کلاس ایران ایر

شاید تنها نکته‌ای که بتوان از آن، به عنوان یکی از معایب سفر با بیزینس کلاس ایران ایر یاد کرد، گران‌تر بودن بلیط پرواز برای افراد باشد، چرا که این بلیط‌ها از بلیط‌های مربوط به کلاس پروازی اکونومی گران‌تر هستند و برخی افراد هرگز آن‌ها را ترجیح نمی‌دهند. اما برخی دیگر نیز با پرداخت هزینه‌های بیشتر ترجیح می‌دهند که سفر خود را با رفاه و راحتی بیشتری تجربه کنند.

همان‌طور که در بخش بالا اشاره کردیم، فاصله‌ی صندلی‌های موجود در قسمت بیزینس کلاس ایران ایر، نسبت به قسمت اکونومی، بیشتر است و افراد در طول سفر می‌توانند از نشستن در صندلی‌های راحت با فضای دنج‌تر و خصوصی‌تر، لذت ببرند. کیفیت و تنوع غذاهای سرو شده در این قسمت بسیار بیشتر است و افراد با خوردن غذای دلخواه خود می‌توانند سفری لذت بخش‌تر را تجربه نمایند.

ورود و خروج مسافران بیزینس کلاس ایران ایر

از دیگر مزایای سفر با بیزینس کلاس ایران ایر، متفاوت بودن زمان ورود و خروج افراد به هواپیما است. معمولا افرادی که با بیزینس کلاس ایران ایر سفر می‌کنند، زودتر از مسافران بخش اکونومی وارد هواپیما می‌شوند و معطلی و تاخیر کم‌تری را تجربه می‌کنند. مسافران این بخش به هنگام پیاده شدن از هواپیما نیز اولویت دارند و معمولا پس از مسافران بخش فرست کلاس، از هواپیما پیاده می‌شوند و برای تحویل بار و چمدان‌های خود، راهی فرودگاه می‌شوند.

خرید بلیط هواپیما بیزینس کلاس هواپیمایی ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر

شاید این سوال در ذهنتان به وجود بیاید که چه موقع خرید بلیط هواپیما بیزینس کلاس مناسب‌تر است. همواره توصیه می‌کنیم که مسافران ابتدا، به بررسی مسافت تا مقصد مورد نظر بپردازند و شرایط روحی و جسمی خود و همراهانشان را در نظر بگیرند. برخی افراد از ظرفیت کافی برای سفرهای هوایی طولانی برخوردار نیستند و آسان‌تر کردن شرایط سفر باعث می‌شود تا مسافت مورد نظر برایشان  قابل تحمل‌تر گردد. همان‌طور که می‌دانید قیمت بلیط هواپیما در ماه‌ها و فصول مختلف سال متفاوت است و دنبال کردن سایت‌های معتبر به شما کمک می‌کند تا مناسب‌ترین بلیط هواپیما را برای خود خریداری و سفری آسوده و خاطره انگیز را تجربه نمایید.

نظرات کاربران