جزیره مارگارت بوداپست

معرفی جزیره مارگارت بوداپست

جزیره مارگارت بوداپست

آیا شما نیز به دنبال بازدید از جزیره مارگارت بوداپست هستید؟ آیا می دانید که چه تفریحاتی را می توان در جزیره مارگارت بوداپست داشته باشید؟ آیا از بهترین زمان سفر خبر دارید؟ از شما دعوت می کنیم که ما را تا آخر مقاله پیش روی همراهی کنید تا بتوانید اطلاعاتی مفیدی را در این خصوص به دست بیاورید.

کشور مجارستان با داشت جاذبه های گردشگری بی نظیر و جذاب خود توانسته است در سال های اخیر یکی از پربازدیدترین کشورهای اروپایی به شمار آمده و پیشرفت بی نظیری را در صنعت گردشگری داشته باشد. توجه داشته باشید که کشور مجارستان با داشتن سرزمین های بکر و جاذبه های ناشناخته خود توانسته توجه بسیاری از توریست ها را برانگیخته و امروزه نیز شاهد برگزاری تورهای بسیار مختلفی به سوی این کشور باشیم.

یکی از بی نظیرترین جاذبه های این کشور، جزیره مارگارت بوداپست می باشد که این جزیره با داشتن آب و هوای بسیار معتدل و بی نظیر خود یکی از پربازدیدترین جزیره های این کشور محسوب می شود. جزیره مارگارت بوداپست در کنار رودخانه دانوب واقع شده است و در قرون وسطی به جزیره خرگوش نیز شناخته می شده است و بسیار از وزیران و پادشاهان برای شکار به این جزیره سفر می کردند. جزیره مارگارت بوداپست با داشتن باغ ها و گیاهان بسیار زیبا و بی نظیر خود منظره شگفت انگیزی را به وجود آورده است. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد تاریخچه، تفریحات و بهترین زمان سفر به جزیره مارگارت بوداپست توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. 

تاریخچه ی جزیره مارگارت بوداپست

این مکان با داشتن 2.5 کیلومتر طول و 50 متر عرض خود یکی از کوچک ترین جزیره های کشور مجارستان بوده و گردشگران و مسافران برای رسیدن به این جزیره از پل مارگارت عبور نموده و خود را از شهر بوداپست به جزیره می رسانند. توجه داشته باشید که جزیره مارگارت بوداپست علاوه بر داشتن طبیعت بسیار بی نظیر خود دارای تاریخ بسیار شگفت انگیزی می باشد که گردشگران و مسافران می توانند آثار مربوط به جنگ جهانی دوم و ویرانه های قرون وسطی را نیز در این جزیره مشاهده کنند. جزیره مارگارت بوداپست در میان جزیره های کشور مجارستان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و همین موضوع نیز سبب شده تا مردم محلی این کشور نیز علاقه مندی زیادی را به این جزیره از خود نشان داده و سفرهای متعدی را به این جزیره داشته باشند.

در زمان حکومت مغول ها، پادشاه بلا نذر کرده که اگر کشور خود را از حمله مغول ها نجات دهد، دخترش مارگارت را به کلیسای این جزیره بفرستد که طولی نکشید مغول ها را شکست دادند و این پادشاه نیز دختر 11 ساله ی خود را به این جزیره فرستاد تا نذر خود را ادا کرده باشد. از آن زمان نیز اسم این جزیره را جزیره مارگارت بوداپست نامیدند.

تفریحات جزیره مارگارت بوداپست

جزیره مارگارت بوداپست دارای جاذبه های و تفریحات بسیار بی نظیری می باشد که بسیاری از گردشگران و مسافران یک روز بسیار بی نظیر و جذابی را در این جزیره سپری می کنند. از مهمترین و جالب ترین تفریحات جزیره مارگارت بوداپست می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– سوار گاری های مخصوص:

گردشگران و مسافران می توانند با کرایه نمودن دوچرخه و سوار گاری کل جزیره مارگارت بوداپست را مورد بازدید و تماشا قرار داده تا از این طریق بهترین لحظات را برای خود به ارمغان بیاورند.

–  تماشای سنجاب ها:

تماشای سنجاب نیز از دیگر مهمترین تفریحاتی می باشد که گردشگران می توانند در جزیره مارگارت بوداپست آن را تجربه کنند. سنجاب های این جزیره به رنگ قرمز بوده و بسیار دوست داشتنی هستند.

–  از برج آب:

یکی از قدیمی ترین بناهای موجود در جزیره مارگارت بوداپست، برج آب می باشد که در سال 1911 به سبک معماری نو طراحی شد و از این برج برای تامین آب آشامیدنی مردم جزیره مذکور استفاده می شده است. در نزدیکی برج آب انواع نمایشگاه ها و جشنواره ها برگزار می شود که گردشگران و توریست ها می توانند با سفر خود به این جزیره از این رویدادها نیز بازدید داشته باشند. گردشگران و مسافرانی که توانسته اند خود را به بالایی برج آب برسانند می توانند از بالای آن کل جزیره و چشم اندازهای موجود را مورد مشاهده قرار دهند.

–   شنا کردن:

جزیره مارگارت بوداپست با داشتن استخرهای گرم و معروف خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جلب کند. توجه داشته باشید که استخرهای ماجراجویانه با سرسره های بسیار هیجان انگیزی وجود دارد که بسیاری از گردشگران ماجراجو نیز می توانند در این استخرها به تفریح پرداخته و نهایت لذت و را تجربه کنند.

[cn-suggest-posts sts=”اقامتی ارزان در هاستل های بوداپست” stl=”https://deltaban.com/budapest-hostels/” sbs=”رزرو هتل” sbl=”https://deltaban.com/hotel-reservation/”]

جزیره مارگارت بوداپست

سایر تفریحات جزیره

از سایر تفریحات جزیره مارگارت بوداپست،  نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–  بازدید از باغ های ژاپنی:

در نزدیکی چشمه های آب گرم جزیره مارگارت بوداپست، می توانید شاهد زیباترین باغ های گل رز باشید که در نوع خود بسیار بی نظیر و زیبا بوده و بهترین زمان بازدید از این باغ ها نیز فصل بهار می باشد. از دیگر جاذبه های موجود در باغ ژاپنی می توان به آبشار مصنوعی، باغ صخره ای و حوضچه ماهی اشاره نمود که این جاذبه ها بر زیبایی و جذابیت باغ ژاپنی افزوده است.

– بازدید از ویرانه های جزیره مارگارت بوداپست:

اگر به دنبال بازدید از ویرانه های قرون وسطی در اینجا هستید می توانید کلیسای فرانسیسکان را در اولویت های بازدید خود قرار دهید. کلیسای مذکور همان کلیسای میباشد که پادشاه دختر خود را برای خادمی به آنجا فرستاده بود. گردشگران می توانند بعد از بازدید از کلیسای فرانسیسکان، از آب گرم این جزیره که در نزدیکی آن واقع شده است نیز بازدید داشته باشند.

–  فواره موزیکال:

یکی از جذاب ترین جاذبه های مورد بازدید در این جزیره، فواره موزیکال می باشد که در سال 2013 تاسیس شده و با داشتن نورپردازی بسیار جذاب خود توانسته است در طول روز حدود 5 بار موزیک های متنوعی را پخش کند.

گردشگران و مسافرانی که از جزیره مارگارت بوداپست بازدید می کنند فرصت خوبی را برای بازدید از بهترین تفریحات این جزیره دارند و می توانند در کنار دوستان و خانواده ی خود بهترین لحظات را تجربه نمایند.

سایر تفریحات جزیره مارگارت بوداپست

بهترین زمان بازدید 

یکی از مهمترین موضوعاتی که در مورد بازدید از جزیره مارگارت بوداپست وجود دارد بهترین زمان بازدید از این جزیره می باشد. جزیره مذکور در فصل های بهار و تابستان از شرایط آب و هوایی بسیار مطلوبی برخوردار بوده و این امر نیز سبب شده است که گردشگران و توریست ها این فصل ها را برای بازدید خود در اولویت قرار دهند. همچنین فصل پاییز نیز زیبایی منحصر به فردی را داشته و بسیار از گردشگران علاقه مندی زیادی را برای سفر در این فصل از خود نشان می دهند.

اگر شما نیز قصد یک سفر هیجان انگیز و به یادماندنی را دارید می توانیداین مکان را در اولویت ها سفر خود قرار داده و در اولین فرصت به دست آمده از این جزیره بازدید داشته باشید. جزیره مذکور دارای درختان تنومند و قدیمی بسیار زیادی می باشد که در هر فصلی از سال به رنگ های متفاوتی در آمده و زیبایی بسیار شگفت انگیزی را به وجود آورده است که بی شک هر بیننده ای را به سوی خود جذب می کند. 

[cn-suggest-posts sts=” معرفی بهترین رستوران های بوداپست” stl=”https://deltaban.com/introducing-best-restaurants-budapest/” sbs=”خرید بلیط چارتر” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

بهترین زمان بازدید از جزیره مارگارت بوداپست

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران