مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه آگوست

مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه آگوست

مهمترین نمایشگاه های استانبول

استانبول هر ساله میزبان مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه آگوست است. بسیاری از نمایشگاه های هنری و تجاری بین المللی، استانبول را برای میزبانی انتخاب می کنند دلیل این انتخاب شرایط استراتژیک این منطقه به همراه امکانات جالب توجهی است که این شهر در اختیار آنها قرار می دهد.علاوه بر اینها، مردم استانبول نیز از برگزاری تمامی این رویدادها استقبال کرده و میزبانان خوبی هستند. وجود شرکت های تجاری بسیاری در استانبول، باعث شده تا این شهر سکو پرتاب بسیاری از بیزینس من های موفق باشد. با ما همراه باشید تا با مهمترین نمایشگاه های استانبول و رویدادهایی که در ماه آگوست در شهر زیبای استانبول برگزار می شود، آشنا شوید.

نمایشگاه های استانبول در ماه آگوست و رویدادهای علمی

کنفرانس بین المللی با موضوع پیشرفت های نوین در کامپیوتر و فناوری اطلاعات (IT) از مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه آگوست:

این کنفرانس رویدادی معتبر است که با حضور بسیاری از اعضای دانشگاه ها، هیئت علمی های مختلف و اساتید و متخصصین بین المللی در 3 آگوست 2019 در استانبول برگزار می شود..

در حین برگزاری این کنفرانس سه رخداد علمی پیشرفت های نوین در علم، مهندسی و تکنولوژی کشورهای آسیایی، کنفرانس بین المللی در زمینه علوم اجتماعی و مدیریت کسب و کار و کنفرانس بین المللی مهندسی ارتباطات، برق و الکترونیک نیز برگزار می شود.

 کنفرانس بین المللی با موضوع رویکردهای تازه در آموزش:

تدریس، یادگیری و تکنولوژی : در این کنفرانس از پیشگامان زمینه های آموزشی، معلمان برجسته اروپا و بسیاری از اساتید داخلی و خارجی دعوت شده تا در طی کنفرانسی دو روزه به تاریخ 3 و 4 آگوست 2019 در هتل گونن استانبول به بیان جدید ترین مطالب علمی در زمینه آموزش و پرورش بپردازند. محورهای این کنفرانس بسیار گسترده است و از علوم اجتماعی تا سیاسی و فرهنگی را در بر می گیرد.

[cn-suggest-posts sts=”تماشای فینال چلسی و لیورپول در استانبول با تور استانبول” stl=”https://deltaban.com/watch-chelsea-liverpool-final-istanbul-tour/” sbs=”رزرو تور استانبول” sbl=”https://deltaban.com/turkey-tours/”]

کنفرانس بین المللی با موضوع علوم اجتماعی و فعالیت های بشر دوستانه (ICSSH) :

در این کنفرانس موضوعاتی در زمینه ایجاد روابط علمی و حرفه ای، ارتقاء روحیه و اعتماد به نفس در ارائه تحقیقات و فعالیت های اجتماعی بر پلت فرم بین المللی مورد بحث و گفتگو قرار می گیرند. از متخصصین برجسته جهانی در زمینه فعالیت های بشردوستانه دعوت شده است تا در این کنفرانس شرکت کرده و ایده ها و طرح های جدید خود را با سایرین به اشتراک بگذارند و به تبادل نظر بپردازند. تاریخ برگزاری این کنفرانس 6 و 7 آگوست در هتل نیپون استانبول می باشد.

کنفرانس بین المللی با موضوع علوم پزشکی، سلامت و بهداشت (ICMHS) :

هدف از این کنفرانس ارائه فرصتی به دانشجویان، دکتر ها، محققین و دانشگاهیان است تا بتوانند ایده های جدید و دانش خود را در زمینه علوم پزشکی، سلامت و بهداشت با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

محورهای این کنفرانس آناتومی، بیهوشی، نوروئولوژی، علوم اعصاب، انکولوژی، اپتوژنیک، اپتومتریا، منابع آموزشی مبتنی بر شواهد، کیفیت بهداشت، خانواده، پزشکی، علوم قانونی، پرستاری، فارماکولوژی، بهداشت عمومی و غیره است. تاریخ برگزاری این کنفرانس 6 و 7 آگوست در استانبول می باشد.

کنفرانس بین المللی با موضوع تجارت، اقتصاد، قانون، زبان و روانشناسی:

در این کنفرانس بر محورهای مهم اقتصادی و رشد تجارت اعم از تبلیغات، تجارت، بازرگانی و حسابداری، مدیریت مالی، بانکداری، اخلاق تجاری، ارتباطات و رسانه، تجارت الکترونیک، تجارت الکترونیک و نظارت الکترونیکی، اقتصاد، مدیریت اقتصاد، قانون کسب و کار، مطالعات جنسیتی و غیره پرداخته می شود. این کنفرانس با حمایت موسسه یورو-آسیا در هند برگزار می شود. تاریخ برگزاری این کنفرانس 6 و 7 آگوست در هتل نیپون استانبول می باشد.

کنفرانس بین المللی با موضوع استراتژی کسب و کار، اقتصاد و علوم اجتماعی از مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه آگوست:

کنفرانس بین المللی رویکردهای مدرن در استراتژی کسب و کار، اقتصاد و علوم اجتماعی با هدف گردآوری دانشمندان، محققان و پژوهشگران برجسته علمی برای تبادل تجربیات و نتایج تحقیقات در مورد تمامی جنبه های علوم اجتماعی و به اشتراک کذاری یافته های جدید آنها برگزار می شود.

این همایش موانع بین رشته ای برای محققان، متخصصان و مربیان را بیان می کند تا تازه ترین نوآوری ها، روند و نگرانی ها، چالش های عملیاتی و راه حل های پذیرفته شده در زمینه علوم اجتماعی را مورد بحث و بررسی قرار دهند. هدف اصلی این کنفرانس ایجاد پلی بین رشته های مختلف و سعی در برطرف کردن فاصله های موجود است. تاریخ برگزاری این کنفرانس 10 و 11 آگوست در هتل گونن استانبول می باشد.

سالن کنفرانس هتل گونن استانبول

کنفرانس بین المللی با موضوع تحقیقات انضباطی و بین رشته ای در مدیریت کسب و کار ، علوم اجتماعی و علوم انسانی:

شعار این کنفرانس یا مهمترین نمایشگاه های استانبول «تغییرات اجتماعی در حال ظهور ناشی از دینامیک اجتماعی جدید» است. در این کنفرانس از دانشمندان و محققان و پیشگامان از همه ی رشته های مرتبط دعوت شده تا مقالات خود و یافته های تحقیق در حال انجام خودشان را به این کنفرانس مهیج و جالب توجه ارسال کنند.

هدف از این کنفرانس ایجاد جامعه دانشمندان برجسته جهان و رهبران عقیده است به گونه ای که باعث درک بیشتر مسائل علمی در حال ظهور و روش های تحقیقاتی مرتبط با مدیریت کسب و کار، علوم اقتصادی و اجتماعی شود. شرکت در بحث های این کنفرانس برای همگان آزاد است و تمامی شرکت کنندگان می توانند نظرات خود و حتی یافته هایشان را به رایگان در اختیار سایرین قرار داده و فرصت سخنرانی پیدا خواهد کرد. بر اساس شعار این کنفرانس، مسئولان برگزار کننده امیدوارند بتوانند تمامی ایده ها را گردهم آورده و به موضوعات حالت توجهی دست یابند.

[cn-suggest-posts sts=”پارک مینیاتورک شهر استانبول” stl=”https://deltaban.com/attraction/miniatur-park/” sbs=”خرید بلیط هواپیما” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

رویدادها و نمایشگاه های تجاری و هنری استانبول

نمایشگاه ورلد فود (WorldFood) در استانبول:

مهمترین نمایشگاه های استانبول بزرگترین رویداد مربوط به مواد غذایی و خوراکی در کشور ترکیه است. نمایشگاه ورلد فود استانبول بهترین راه برای رسیدن به بازار و کسب و کار است. در این نمایشگاه انواع مختلف شرکت های تولیدی و صنعتی، صنایع غذایی سنتی و خانگی و حتی تولید کننده های مواد اولیه حضور می یابند و به ارائه محصولات خود می پردازند. امسال بخش بین المللی این نمایشگاه نیز افتتاح شده است و بر اهمیت و اعتبار ورلد فود است. محل برگزاری نمایشگاه ورلد فود مرکز کنوانسیون و کنگره نمایشگاه Tuyap شهر استانبول می باشد.

علاقمندان به بازدید از این شهر هیجان انگیز میتوانند با مراجعه به سایت دلتابان و ورود به قسمت رزرو تور ترکیه ارزان تور مورد نظر خود را رزرو نمایید.
نمایشگاه ورلد فود در استانبول

بزرگترین و جامع ترین نمایشگاه کشاورزی و دامداری ترکیه:

هر ساله در ماه آگوست برگزار می شد ولی امسال هنوز تاریخ دقیقی از زمان برگزاری در دسترس نیست. در این نمایشگاه مسائل مربوط به مکانیزاسیون و تکنولوژی کشاورزی، تجهیزات پرورش حیوانات، پرورش گاو و گوسفند، برنامه ریزی خانه حیوانات و تجهیزات، شیر، گوشت و فن آوری، تجهیزات مورد استفاده در آماده سازی خوراک دام، بهداشت و سلامت حیوانات، فن آوری های کشاورزی، مزرعه و گلخانه ها تجهیزات و خدمات طیور، دامپزشکی و بسیاری از موارد این حوزه بیان می شوند.محل برگزاری این نمایشگاه، مرکز نمایشگاه های استانبول (استانبول Fuar Merkezi) در باکری کوئی است.علاقمندان شرکت در مهمترین نمایشگاه های استانبول کشاورزی و دامپروری میتوانند با رزرو تور ترکیه لحظه آخری خود را به این نمایشگاه برسانند.

نمایشگاه هنرهای تجسمی Mount Qafاز مهمترین نمایشگاه های استانبول در ماه آگوست :

یکی از بزرگترین و زیبا ترین گالری های هنری استانبول است که تابستان امسال فضای خود را در اختیار هنرمند معروف cennan قرار داده است تا آثار خود را به نمایش بگذارد.

بسیاری از آثار وی به صورت نقاشی و مجسمه های تجسمی است که چشم ها را به خود خیره می کند و بیانگر دروازه بهشت و جهنم می باشد. زیبایی آثار این نمایشگاه بی نظیر است و هر کس بر اساس سلیقه خود محو یک بخش از نمایشگاه می شود. نمایشگاه هنرهای تجسمی Mount Qaf تابستان امسال از ساعت 15 لغایت 21 میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.نمایشگاه هنرهای تجسمی Mount Qaf در استانبول

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران