رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف

رزرو بلیط دوسلدورف آلمان

چگونگی رزرو بلیط دوسلدورف آلمان

یکی از مهم ترین بخش های هر سفر رزرو بلیط هواپیما است. اگر برنامه ای برای سفر به دوسلدورف دارید و می خواهید خرید بلیت خود را به صورت آنلاین انجام دهید ما در دلتابان به شما بهترین پیشنهاد های ممکن برای رزرو آنلاین بلیط دوسلدورف را خواهیم داد همراه ما باشید تا ایرلاین های موجود برای تهیه بلیت دوسلدورف به صورت آنلاین را بررسی نماییم.

 

Pegasus Airlines

اولین ایرلاینی که می توانید رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف را با قیمتی ارزان از آن تهیه نمایید این ایرلاین می باشد. البته نکته مهمی که نباید فراموش کنید مدت زمان طولانی این پرواز می باشد. شما ابتدا از تهران به سمت استانبول پرواز خواهید کرد و سپس به مدت سه ساعت و چهار دقیقه توقف خواهید داشت پس از آن به سمت دوسلدورف پرواز خواهید کرد.

قیمت حدودی این پرواز چیزی نزدیک به سیصد دلار می باشد که از نوع اقتصادی نیز می باشد. البته ممکن است برای رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف با قیمت های متنوع تری برای این ایرلاین مواجه شوید که دلیل آن نیز تفاوت تایم پرواز و همچنین مدت زمان آن می باشد

 

 رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف

 

Austrian Airlines

یکی از ایرلاین هایی که می توانید از طریق آن رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف را انجام دهید آسترین ایرلاینز می باشد که نسبت به سایر پرواز ها مدت زمان کمتری دارد ولی باید هزینه بیشتری نیز برای خرید بلیت آن صرف نمایید.

این پرواز از تهران ابتدا به وین می رود و سپس بعد از یک ساعت و بیست دقیقه توقف به سمت فرودگاه بین المللی دوسلدورف پرواز خواهد داشت. مدت زمان کل این پرواز نیز چیزی حدود هفت ساعت و سی و پنج دقیقه می باشد.

 

Aeroflot

این ایرلاین نیز باز هم از ارائه دهندگان پرواز دوسلدورف می باشد که می توانید از طریق آن اقدام به رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف نیز نمایید. شما می توانید با این ایرلاین ابتدا از تهران به مسکو بروید و سپس یک توقف نسبتا طولانی را در مسکو داشته باشید که مدت زمان آن چهار ساعت و 20 دقیقه می باشد سپس به دوسلدورف پرواز خواهید کرد. مدت زمان این پرواز از سایر ایرلاین هایی که تاکنون معرفی کردیم بیشتر بوده و نزدیک دوازده ساعت می باشد.

 

Turkish Airlines

ترکیش ایرلاینز نیز یکی از معروف ترین ارائه دهندگان پرواز دوسلدورف می باشد. شما می توانید از طریق این ایرلاین اقدام به رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف نمایید. زمان این پرواز چیزی حدود ده ساعت خواهد بود. البته این ایرلاین پیشنهاد های مختلف با زمان های کمتر ولی قیمت های بیشتری را نیز برای خرید بلیت دوسلدورف به شما پیشنهاد می کند. همچنین توقف این پرواز نیز در استانبول خواهد بود که چیزی حدود سه ساعت و نیم می باشد.

 

 بلیط دوسلدورف

Alitalia – بلیط هواپیما دوسلدورف

در بین گزینه های موجود برای رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف این ایرلاین نیز می تواند یکی از گزینه های خوب باشد. البته معمولا بلیط رفت توسط این ایرلاین و بلیت برگشت توسط ایرلاینی دیگر ارائه می شود.

مدت زمان تقریبی پرواز شما با این ایرلاین یک توقف خواهد داشت که بازه زمانی آن متفاوت خواهد بود ولی به طور معمول چیزی حدود هفت ساعت در رم می باشد پس از آن به دوسلدورف پرواز خواهید کرد. از این رو زمان کلی پرواز شما حدود 25 ساعت خواهد شد.

 

 بلیط هواپیما دوسلدورف

سایر ایرلاین ها برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما دوسلدورف

شما می توانید از ایرلاین های مختلفی اقدام به رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف نمایید اما به خاطر داشته باشید که وجه تمایز این پرواز ها علاوه بر اینکه در نوع کلاس پروازی شان است در زمان پرواز شان نیز می باشد.

برخی از این پرواز ها تا بیست ساعت نیز طول خواهند کشید پس اگر از آن ها اقدام به رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف نمایید باید خود را برای یک سفر طولانی نیز آماده کنید. همچنین در حین رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف ممکن است با ایرلاین های چند تایی نیز مواجه شوید به این معنا که شما باید در طی توقف های مختلف خود ایرلاین تان را نیز عوض کنید که البته کار خسته کننده ای خواهد بود.

تقریبا اگر بخواهید رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف را انجام دهید باید از طریق چند ایرلاین این کار را انجام دهید و مدت زمان سفر طولانی تری خواهید داشت.

 

 رزرو  بلیط دوسلدورف

نکات مربوط به رزرو آنلاین بلیط هواپیما دوسلدورف

توصیه دلتابان به شما این است که حتما قبل از رزرو آنلاین بلیت دوسلدورف آلمان و خرید ابتدا تمام شرایط و ضوابط مربوط به هر پرواز را مطالعه نمایید. برخی از ایرلاین ها برای قوانین مربوط به کودکان و یا قوانین مربوط به کنسل کردن بلیط هواپیما متفاوت عمل می کنند پس حتما قوانین را مطالعه کرده تا بعدا دچار مشکل نشوید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران