هتل در ولگاگراد

هتل در ولگاگراد، با انواع هتل در ولگاگراد آشنا شوید

تنوع هتل در ولگاگراد

ولگاگراد از شهرهای کشور روسیه است که در جام جهانی 2018 میزبان جام جهانی بوده است. این شهر در جنوب غربی روسیه و در جوار رودخانه ولگا واقع شده است. ولگاگراد از شهرهای صنعتی مهم روسیه است که دیدنی های تاریخی بسیاری دارد. اهمیت هتل در ولگاگراد برای گردشگرانی که قصد دیدار از این شهر زیبا را دارند بسیار است.

تنوع هتل در ولگاگراد زیاد است. در این شهر از هتل های ارزان قیمت تا 5 ستاره یافت می شود. بیشتر این هتل ها به اینترنت رایگان مجهز هستند و گاهی پارکینگ هم در اختیار مهمان های خود می گذارند. هتل های مجلل شهر اکثراً شعبه هایی از هتل های رنجیره ای بین المللی هستند. این هتل ها به سونا و رستوران مجهزند. هتل های ارزان امکانات خاصی ندارند و هتل های معمولی صبحانه هم سرو می کنند. شما می توانید اطلاعات بیشتر رزرو هتل خارجی ارزان را در وب سایت دلتابان مشاهده نمایید.

 

هتل در ولگاگراد، لوکس و مجلل

بیشتر هتل های این شهر در منطقه سنترالنی قرار دارند. هتل های گران قیمت و لوکس بیشتر در محدوده ایستگاه راه آهن و پارک ها و میدان های نزدیک آن واقع شده اند. هتل های ارزان قیمت و مقرون به صرفه تر از مرکز شهر دورند. هتل هایی هم در نزدیک فرودگاه در بخش غربی شهر هستند که خود یک مزیت برزگ است. در ادامه برخی هتل های شهر ولگاگراد معرفی شده اند.

 

هتل ولگاگراد

هتل ولگاگراد هتلی 5 ستاره است و به امکاناتی نظیر رستوران، پارکینگ، اینترنت، سالن ورزشی، آب گرم، تهویه مطبوع، خشکشویی، اتاق جلسه و کنفرانس و حمل و نقل فرودگاهی مجهز است. کارمندان چند زبانه نیز در خدمت مهمان ها هستند. این هتل به سومین هتل مجلل و نخستین هتل با خدمات آب گرم معروف است.

هتل در ولگاگراد

 

هتل همپتون هیلتون

هتل همپتون هیلتون یک هتل 4 ستاره است. از امکانات این هتل می توان به رستوران، پارکینگ، اینترنت، سالن ورزشی، تهویه مطبوع، خشکشویی و اتاق جلسه و کنفرانس و خدمات حمل و نقل فرودگاهی اشاره کرد. کارمندان هتل نیز به چند زبان قادر به مکالمه هستند. در این هتل صبحانه هم سرو می شود.

 

هتل پارک این

هتل پارک این از هتل های 4 ستاره این شهر است. از امکانات آن می توان به رستوران، پارکینگ، اینترنت، تهویه مطبوع، خشکشویی و حمل و نقل فرودگاهی اشاره کرد. در این هتل صبحانه هم سرو می شود. کارمندان چند زبانه نیز از مهمان ها به خوبی پذیرایی می کنند.

 

هتل هیلتون گاردن این

هتل هیلتون گاردن این یک هتل 4 ستاره است. از امکانات این هتل می توان به رستوران، پارکینگ، اینترنت، تهویه مطبوع، سالن ورزشی، خشکشویی، اتاق جلسه و کنفرانس و حمل و نقل فرودگاهی اشاره کرد. مهمان های هتل می توانند در هتل صبحانه میل کنند. این هتل با کارمندان چند زبانه اش چهارمین هتل لوکس این شهر است.

 

هتل تزاریتسینکایا اسلوبودا

هتل تزاریتسینکایا اسلوبودا دومین هتل در ولگاگراد است که خدمات آب گرم ارائه می دهد. از امکانات این هتل نیز می توان به رستوران، پارکینگ، اینترنت، استخر، تهویه مطبوع، خشکشویی، اتاق جلسه و کنفرانس و حمل و نقل فرودگاهی و درون شهری اشاره کرد. خدمات کودکان، کارمندان چند زبانه به همراه صبحانه اقامت در این هتل را با آرامش بیشتری همراه کرده است.

هتل در ولگاگراد

 

هتل در ولگاگراد با قیمت مناسب

در ادامه نیز هتل هایی با قیمت مناسب تر و مقرون به صرفه تر به گردشگران معرفی می شود.

 

هتل الکساندر هاوس

هتل الکساندر هاوس نیز 4 ستاره است و امکاناتی نظیر رستوران، پارکینگ، اینترنت، اتاق جلسه و تهویه مطبوع دارد. مهمان ها می توانند در هتل صبحانه بخورند. قیمت این هتل مناسب گردشگران است.

 

هتل یژنی

هتل یژنی از هتل های 3 ستاره است. این هتل امکاناتی مانند پارکینگ، اینترنت، حمل و نقل فرودگاهی، خشکشویی، اتاق جلسه، تهویه مطبوع و سالن ورزشی است. این هتل دومین هتل در ارائه خدمات متناسب با هزینه دریافتی است.

هتل در ولگاگراد از تنوع زیادی برخوردار است. گردشگران می توانند برای اقامت در این شهر با توجه به هزینه در نظر گرفته هتل مناسب خود را پیدا کنند و از اقامت در آن لذت ببرند.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران