ماه عسل در کلن

ماه عسل خود را در کلن بگذرانید

قفل های عشق

اگر به دنبال یک مقصد عالی برای تعطیلات خود هستید و یا می خواهید ماه عسل خود را در یکی از بهترین شهر های کشور آلمان بگذرانید شهر کلن پیشنهاد ما به شما است. می توانید در طول ماه عسل خود کلی کار جالب و رمانتیک انجام دهید تا سفرتان و ماه عسل تان به یاد ماندنی و خاطره انگیز شود. همراه دلتابان باشید تا به شما تمام کار های رمانتیکی که می توانید در ماه عسل انجام دهید را بگوییم.

اگر در طول پل  Hohenzollern قدم بزنید به یک منظره زیبا با کلی قفل برخورد خواهید کرد که به نام قفل های عشق شهرت دارند. عاشقان زیادی تا کنون بر روی این نماد پیوند خود را با یک قفل به پول وصل نموده اند و کلید آن را نیز در راین پرتاب کرده اند. شما نیز می توانید با قفل خود در ماه عسل بر روی این پل بروید و همانند سایرین قفل عشق خود را بزنید.

قفل های عشق

سفر دریایی عاشقانه ماه عسل در کلن

یکی از بهترین تفریحاتی که می توانید آن را در ماه عسل تجربه کنید تور های دریایی می باشد. می توانید قایق های کوچک و یا بزرگ اجاره کنید و در طول رود راین به سفر دریایی بپردازید و از کنار همسر خود بودن لذت ببرید. زیبایی های رود راین چیزی است که نباید آن را از دست بدهید حال این زیبایی ها همراه با عشق شما نیز کامل تر خواهد شد و تبدیل به یک سفر دریایی عاشقانه در طول ماه عسل خواهد شد. برای اجاره این قایق ها و یا خرید تور نیز می توانید هم از طریق فیزیکی و مراجعه به فروشگاه ها و یا به صورت آنلاین نیز این کار را انجام دهید.

موزه گردی ماه عسل در کلن

یکی از تفریحات عالی که فرقی نمی کند چه در ماه عسل در کلن باشید چه نباشید حتما باید به سراغ آن بروید بازدید از موزه Dom می باشد. البته پیشنهاد ما این است که از زمان های شلوغ این موزه دوری کنید و در تایم های خلوت به بازدید بروید و گشت و گذار رمانتیک خود را همراه کنید با یک گشت تاریخی فوق العاده از آثار کاتولیک در کلن که بسیار مفرح است..

سفر دریایی عاشقانه ماه عسل در کلن

Rheinpark

هیچ چیز نمی تواند زیباتر و جالب تر از قدم زدنی رمانتیک در پارک راین باشد که جزو کارهای محبوب در طول ماه عسل است. این پارک مساحتی حدود 40 هکتار دارد. در این پارک می توانید همراه همسرتان قدم بزنید و از یک گشت عالی در طبیعتی سرسبز بهره مند شوید. همچنین برای کامل شدن گشت رمانتیک خود می توانید به سراغ یکی از کافی شاپ های پارک راین بروید و از نوشیدن یک قهوه خوشمزه با طعم عاشقانه نیز لذت ببرید.

Rheinpark

به اسپا بروید

 در پایان یک روز طولانی که در آن کلی کار کرده اید و از بیشتر نقاط زیبا در کلن در طول ماه عسل خود بازدید کرده اید هیچ چیز به اندازه یک ماساژ خوب و اسپا نمی تواند حال شما را جا بیاورد. مخصوصا اگر به همراه همسر خود باشید. می توانید به اسپا های مختلفی در این شهر بروید برای نمونه یکی از بهترین های آنها  Claudius Therme می باشد که برای شما سونا، جکوزی و ماساژ فراهم می آورد.

به خیابان Hohe سری بزنید

 یکی از بهترین کارها برای ماه عسل می تواند سر سزدن به این خیابان باشد. علاوه بر اینکه می توانید در یکی از معروف ترین خیابان های خرید کلن قدم بزنید و لذت یک خرید دوتایی عاشقانه را تجربه کنید. می توانید به سراغ کافه های عالی که در این خیابان قرار دارند نیز بروید. یکی از بهترین انتخاب ها برای یک قرار عاشقانه می تواند خوردن یک قهوه داغ در هوای سر زمستانی در کلن باشد. پس حتما در طول ماه عسل خود به این خیابان نیز سری بزنید.

بازدید از موزه شکلات در ماه عسل در کلن

از جمله دیگر کار های مهمی که باید در ماه عسل انجام دهید بازدید از موزه شکلات است شکلات چیزی است که کمتر کسی می تواند در برابر خوردن آن مقاومت کند پس یک گشت عاشقانه و رمانتیک در کنار کلی شکلات می تواند یک خاطره جالب باشد. همچنین تنها این موزه برای نگاه کردن نیست بلکه می توانید بهترین و متنوع ترین طعم های شکلات در جهان نیز دیدن کنید، آنها بخرید و بخورید. این بهترین بخش از ماه عسل شما خواهد بود.

این ها تنها بخشی از کارهایی است که می توانید در ماه عسل  انجام دهید. کار های بیشمار دیگری نیز هستند که اگر بخواهید همه آنها را انجام دهید شاید زمان مورد نیاز تان از ماه نیز خارج شود.

ماه عسل در کلن

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

 

 

نظرات کاربران