deltaban.com restaurants in vietnam

رستوران های حلال ویتنام

هانوی پایتخت ویتنام یکی جذاب ترین مقاصد گردشگری در شرق آسیا است. طبیعی است که از بین این گردشگران تعدادی هم مسلمان باشند و برایشان مهم باشد که در طول سفر از چه نوع غذاهایی خواهند خورد. ما در اینجا قصد داریم شما را با تعدادی از رستوران هایی که در آنها غذا به صورت حلال طبخ می‌شود، آشنا کنیم. با ما همره باشید تا بهترین رستوران های حلال ویتنام را به شما معرفی کنیم تا در تور ویتنام بتوانید از آنها بهره‌مند شوید. 

رستوران d’Lions

در این رستوران حلال انواع غذاهای مالزیایی و سنگاپوری سرو می‌شود. در منوی رستوران انواع نودل و غذاهای گیاهی پیدا می‌شود و منوی رستوران بسیار متنوع است. البته چند مدل غذای ویتنامی هم در این رستوران سرو شده، مثلا غذایی سنتی به نام فو که سوپ نودل همراه با گوشت مرغ یا گوساله است.

هر روز هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب برای رفتن به این رستوران فرصت دارید.

رستوران Namaste Hanoi

غذاهای حلال در ویتنام

این رستوران یکی دیگر از رستوران های حلال ویتنام است که اصالت رستوران هندی و در مرکز شهر هانوی قرار دارد. منوی رستوران پر از غذاهای محلی هندوستان است. این رستوران سرویس دارد و غذا را در هتل نیز به شما تحویل می‌‌دهد. 

از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه و از ۶ بعدازظهر تا ۱۰ و  ۳۰ دقیقه برای رفتن به این رستوران فرصت دارید.

رستوران هندی Khazaana

در میان رستوران‌های حلال ویتنام، منوی این رستوران شامل انواع غذاهای هندی تند و پرادویه از مناطق مختلف این کشور است؛ شما می‌توانید علاوه بر غذا از انواع دسر های محلی نیز لذت ببرید. این رستوران تا مسافتی سرویس رایگان  برای ارسال غذا دارد.

این رستوران هر روز از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح تا ۱۰ و ۳۰ دقیقه شب، آماده‌ پذیرایی از مهمانان است.

رستوران Nan N Kabab

غذاهای خوشمزه ویتنامی

این رستوران، درمیان رستوران های حلال ویتنام، مناسب امتحان کردن غذاهای پاکستانی، افغانستانی و خاورمیانه است. تخصص اصلی این رستوران حلال در ویتنام در ارائه‌ نان تازه و کباب ‌های بی ‌نظیر است.که مسلمانان منطقه و نیز مهاجران و شهروندان، مشتری ثابت این رستوران هستند. اگر در سفر هوس غذاهای کبابی و عربی کردید، بدون تردید این رستوران را انتخاب کنید. همه‌ غذاها با مواد اولیه‌ حلال تهیه می ‌شوند و با خیال راحت می ‌توانید از منو هر غذایی که دوست داشتید انتخاب کنید. در نهایت بعد از صرف غذا می ‌توانید یک لیوان چای پاکستانی بنوشید. این رستوران برای مسافت‌ های نزدیک، سرویس تحویل رایگان دارد.

برای وعده‌های صبحانه و ناهار هر روز هفته از ساعت ۹ و نیم صبح تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه و برای شام از دوشنبه تا جمعه از ساعت ۵ عصر تا ۹ و ۳۰ دقیقه شب فرصت دارید.

رستوران Juni’s Kitchen

یکی از بهترین رستوران های حلال ویتنام (هانوی) این رستوران اندونزیایی است، و هر غذایی که از منوی آن انتخاب کنید با بهترین و تازه‌ترین مواد اولیه‌ی حلال تهیه می‌شود. شاید مکان قرار گرفتن این رستوران توجه‌تان را جلب نکند ولی غذای باکیفیت دارد. فضای رستوران بسیار دنج است و منوی رستوران تنوع قابل قبولی دارد که بیشتر سلیقه‌ها را راضی می‌کند. غذاهای منو معمولا با گوشت مرغ یا گوشت گوساله تهیه می‌شوند. چند نوع غذای گیاهی هم در منو وجود دارد. این رستوران هم سرویس تحویل رایگان دارد.

از ساعت ۱۱ صبح تا ۳ بعدازظهر و از ۵ بعدازظهر تا ۱۰ شب می‌توانید به این رستوران سر بزنید و غذاهای لذیذ آن را امتحان کنید.

رستوران Red House Hanoi

اگر عاشق فضاهای سنتی و دنج هستید، در میان رستوران های حلال ویتنام، این رستوران حلال شهر می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در منوی این رستوران می توانید غذاهای متنوعی از سایر رستوران ها همچون غذاهای دریایی را ببینید. غذاهای آن، حسابی با انواع ادویه ‌ها طعم‌دار می ‌شوند. این رستوران در تهیه غذاهای خود از مواد اولیه حلال استفاده می کند. هر روز هفته از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب می ‌توانید برای سر زدن به این رستوران برنامه‌ ریزی کنید.

رستوران Allante

رستوران حلال در ویتنام

این رستوران در لیست رستوران های گران ویتنام قرار می‌گیرد. در منوی رستوران انواع غذاهای آسیایی، مالزیایی و بین‌المللی پیدا می ‌شود ولی بخشی که نباید آن را از دست بدهید، بخش غذاهای کلاسیک ویتنامی است. بون چا یا گوشت گریل شده با نودل برنج، فو یا خوراک نودل و سبزیجات و انواع غذاهای لذیذ و اصیل در این منو وجود دارد که می توان گفت جزو بهترین رستوران های حلال ویتنام است.

رستوران Dalcheeni

این رستوران در لیست رستوران های حلال ویتنام شناخته میشود. اما اگر به دنبال یک رستوران با قیمت مناسب می گردید این رستوران را به شما پیشنهاد نمی کنیم. نام این رستوران به معنای دارچین است و غذاهای اصیل هندی سرو می‌کند.این غذاها، زمانی در منوی آشپزخانه‌های سلطنتی هند دیده می‌شدند. غذاها در ظرف‌های مخصوص سفالی و در تنورهای سنتی تهیه می‌شوند که طعم آن حفظ می شود.

رستوران Zaika

بهترین رستوران های حلال ویتنام

 این رستوران نیز جزو بهترین رستوران های حلال ویتنام است که در محله قدیمی هانوی با دکوراسیون مدرن قرار دارد وغذاهای هندی سرو می‌کند. این رستوران یک منوی مخصوص کودکان دلبندتان و یک سالن وی آی پی مخصوص مناسب‌های خاص شما برای رزرو دارد.

رستوران P.K spice

در این رستوران غذاهای صد در صد حلال هندی و پاکستانی سرو می‌کند. قیمت‌های این رستوران حلال بسیار معقول است و مشتریان آن را بیش از همه مسلمانان مالزیایی، اندونزیایی و آفریقایی تشکیل می‌دهند.

رستوران Little India

همانطور که از نام این رستوران پیداست، این رستوران نیز یک رستوران هندی است که جزو برترین رستوران های حلال ویتنام هست ولی غذاهای مالیزیایی و چینی هم دارد. همه‌ی گوشت‌ های مورد استفاده در تهیه‌ غذاها، گواهی حلال دارند و هیچ گونه نوشیدنی الکلی در این رستوران سرو نمی‌شود.

رستوران Tandoor Hanoi

این رستوران بهترین رستوران حلال ویتنام برای امتحان کردن غذاهای مدرن هندی است. مرغ تندوری این رستوران را نباید از دست بدهید.

رستوران 1001 Nights

این رستوران نیز یکی از برترین رستوران‌های حلال ویتنام با دکوراسیون و غذاهای مدیترانه‌ای می‌باشد. طعم انواع کباب‌های مختلف را نیز می‌توانید در این رستوران تجربه کنید.

نظرات کاربران