خرید خوب و موفق در دبی
13 مرداد 1398
جاذبه گردشگری

راهکار هایی برای خرید خوب و موفق در دبی

فهرست مطالب

خرید در دبی

خرید خوب و موفق در دبی یکی از موضوعاتی است که همواره ذهن مسافران و گردشگران به خود مشغول کرده است. مراکز خرید دبی به عنوان بزرگ ترین و مجلل ترین مراکز خرید در خاور میانه از شهرت و محبوبیت خاصی برخوردارند. گردشگران و مسافران در طول سفر به دبی علاوه بر برخورداری از امکانات توریستی و تفریحی می توانند لحظات جذاب و هیجان انگیزی را در مراکز خرید دبی سپری کنند. البته این امر مستلزم آن است که فوت و فن یک خرید موفق در دبی را بدانیم تا بتوانیم هم برای خودمان خریدی موفق داشته باشیم و هم سوغاتی های جذابی برای دوستان و خانواده خود تهیه نماییم.

برای داشتن خرید موفق در دبی چگونه عمل کنیم؟

همیشه برای موفقیت در هر کاری راهکار های گوناگونی وجود دارد. برای داشتن خرید خوب و موفق در دبی هم لازم است تا با راهکار های آن آشنا شویم. در ادامه به ارائه ی راهکار هایی برای داشتن خرید خوب و موفق در دبی خواهیم پرداخت.

مراکز خرید خوب دبی را بشناسیم

برای خرید قبل از هر چیز لازم است تا با مراکز خرید دبی آشنا شده و آن ها را بشناسیم. در دبی مراکز خرید متعددی موجود می باشد که یکی از برجسته ترین ویژگی های توریستی این شهر نیز محسوب می شود. خرید کردن در دبی یکی از فعالیت های جذاب و هیجان انگیز در طول سفر می باشد. به گونه ای که می توان گفت اگر در سفر به دبی به مراکز خرید نرفته و دست خالی بازگردیم، گویی بخش مهمی از سفرمان را از دست داده ایم.

مراکز خرید دبی

دبی مال

مراجعه به دبی مال پیشنهاد خوبی خواهد بود. در این مرکز خرید نمایندگی بهترین برند ها از سرتاسر دنیا موجود می باشد. سالن های بزرگ و مجلل این مرکز خرید بیش از 450فروشگاه مختلف را در دل جای داده است که هر یک از افراد می توانند بهترین و لوکس ترین کالا ها را خریداری کنند. مسافران و گردشگرانی که به دبی مال مراجعه می کنند، حتما خرید خوبی را تجربه خواهند کرد.

دبی مال

بازار های سنتی دبی

با مراجعه به بازار های سنتی دبی می توان سبک زندگی شرقی را از نزدیک دید و حس کرد. اینگونه بازار ها در دبی نمای لوکس و مدرن دیگر مراکز را ندارند اما می توان در آن ها بهترین ساعات از سفر را گذراند و خریدی ارزان قیمت تر را انجام داد. چرا که به نظر بسیاری از افراد قیمت کمتر یکی از راهکار های داشتن خرید خوب محسوب می شود. همچنین در این بازار های سنتی می توان شاهد گشت و گذار و جنب و جوش بسیار افراد بود که خود انگیزه ی خرید را تقویت می کند.

بازار های سنتی دبی

بازار مدینه دبی محلی برای خرید ارزان

افرادی که در هنگام خرید خیلی حوصله ی مکان های شلوغ و پر هیاهو را نداشته و جایی ساکت و دنج را ترجیح می دهند، خواهند توانست تا در این بازار یک خرید خوب و موفق در دبی را تجربه کنند. مدینه یکی از مراکز خرید دبی می باشد که می توان در آن انواع سوغاتی ها، مجسمه ها و هنر های دستی را با قیمتی ارزان خریداری کرد.

خرید خوب و موفق در دبی

بازار مدینه دبی

علاوه بر موارد ذکر شده، راهکار های دیگری در زمینه های متعدد وجود دارند که می توانند به داشتن یک خرید خوب و موفق در دبی منجر شوند. راهکار هایی از قبیل اینکه از کجا بخریم و چه زمانی را به خرید اختصاص دهیم. در ادامه به بررسی برخی از این عوامل خواهیم پرداخت.
برای داشتن خرید خوب و موفق در دبی بهترین زمان خرید را انتخاب کنید
در شهری مانند دبی که تعداد زیادی از مراکز خرید لوکس و مجلل و بازار های سنتی و محلی را در خود جای داده است، میتوان کل روز را به خرید پرداخت. تمامی فروشگاه های دبی از صبح تا پاسی از شب مشغول خدمات دادن به مشتریان خود هستند. اما نکته قابل توجه برای خرید خوب و موفق در دبی این است که بهترین زمان را برای خرید برگزینیم تا تخفیف های ویژه شامل حالمان شود.

[cn-suggest-posts sts=”کافه رستوران یخی دبی” stl=”https://deltaban.com/attraction/dubai-ice-cafe/” sbs=”تور ارزان دبی ” sbl=”https://deltaban.com/dubai-tours/”]
برای داشتن یک خرید هوشمندانه همراه با تخفیف باید بدانید که اغلب مراکز خرید دبی از 10 صبح فعالیت خود را آغاز می کنند. یکی از راهکار ها برای اینکه موفق به تخفیف گرفتن از فروشندگان این است که درست بعد از ساعت 10 صبح خود را به فروشگاه مورد نظر برسانید. چرا که در ساعات اولیه سر فروشندگان خلوت تر بوده و با حوصله و دقت بیشتری به شما توجه کرده و تخفیف های خوبی نصیبتان می شود. این در حالی است که اغلب گردشگران و خریداران به خاطر فرار از گرمی هوا شب را به خرید اختصاص می دهند. درست زمانیکه فروشنده خسته بوده و با حوصله ی کمتر می خواهد کالاهای خود را با بالاترین قیمت به فروش برساند.

خرید خوب و موفق در دبی

خرید در جشنواره ها

این راهکار برای داشتن خرید خوب و موفق در دبی مناسب افرادی است که محدودیت زمانی نداشته و هر زمان که بخواهند می توانند به دبی سفر کنند. پیشنهاد ما برای این افراد این است که برای خرید موفق در دبی، اواخر سال میلادی خود را به دبی برسانند. هر ساله با شروع سال جدید میلادی فستیوالDubai Shopping Festival در دبی برگزار می شود. این فستیوال با نام اختصاری DSF نیز شناخته می شود. این جریان یکی از بزرگ ترین جشنواره های خرید در کشور امارات است. خصوصا افرادی که قصد آن ها از سفر به دبی تنها خرید بوده است، می توانند هر آنچه را که می خواهند با قیمت مناسب یافته و یک خرید خوب و موفق در دبی را تجربه کنند.

تاریخ این جشنواره خرید در زمستان ۵ ژانویه تا ۵ فوریه و 16 دی تا 17 بهمن به تاریخ ایران می باشد. هر ساله حدود سه ملیون نفر در این جشنواره شرکت کرده و از مزایای خرید خوب و موفق در دبی برخوردار می شوند.
خرید خوب و موفق در دبی

چگونگی و مکان خرید سوغات در دبی

تقریبا می توان گفت خرید سوغات برای دوستان و خانواده در طول سفر در تمامی افراد و فرهنگ ها وجود دارد. خصوصا وقتی سفر به دبی باشد، انتظارات برای خرید نیز بیشتر می شود.در زمینه ی سوغات برای دوستان و خانواده تنها الکرامه بهترین پیشنهاد است.

الکرامه نام محلی در دبی می باشد که در آن فروشگاه های مختلف و یک پارک تفریحی وجود دارد. این مکان به خوبی برای خرید گردشگران طراحی شده است. گردشگران می توانند برای خرید سوغات به الکرامه رفته و خرید خوب و موفق در دبی را تجربه کنند. اجناس و کالا ها در این مکان در بسته بندی های بسیار زیبا به همراه قیمت مناسب برای خرید آماده شده اند. پارک این محل نیز برای استراحت در حین خرید گزینه ی مناسبی است.

نکته ی قابل توجه درمورد خرید در الکرامه این است که اغلب کالاها در این محل اصل نیستند. اما از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. برای افرادی که برند اصل و اورجینال کالایی مد نظرشان نیست جای مناسبی برای خرید خوب و موفق در دبی محسوب می شود. به گونه ای که تشخیص سوغات اصل از فرع بین این کالاها بسیار دشوار است.

الکرامه

تکنیکی کاربردی برای داشتن خرید خوب و موفق در دبی

یکی دیگر از نکات قابل توجه در خرید که به شما خیلی کمک می کند این است که اگر تمامی اجناس خود را از یک فروشگاه بخرید قطعا تخفیف بیشتری شامل حالتان می شود. فقط لازم است خوب فکر کنید و هنگام خرید با فروشنده چانه بزنید. اگر راضی نشد بدون خرید از مغازه بیرون بیایید. مطمئن باشید که او به دنبال شما خواهد آمد و به قیمت پیشنهادی شما رضایت می دهد.

تکنیکی کاربردی برای خرید
[cn-suggest-posts sts=”قاب دبی ” stl=”https://deltaban.com/attraction/dubai-frame/” sbs=”خرید بلیط هواپیما ” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران