قایق های کف شیشه ای کیش
23 مهر 1397
کیش

قایق های کف شیشه ای کیش

قدریای خلیج فارس زیستگاه گونه های زیبایی از انواع ماهی های تزئینی و سایر آبزیان دریا می باشد.تماشای گونه های مختلف آبزیان، صحنه بسیار دل انگیزی است و این کار یکی از تفریحات کیش در بین گردشگران محسوب می شود. با استفاده از قایق های کف شیشه ای کیش شما می توانید کف دریا و جانوارن موجود در آن را مشاهده کنید. در این مطلب به طور مفصل در این باره صحبت می کنیم.

 

قایق های کف شیشه ای

معرفی قایق های کف شیشه ای کیش

دیدن انواع گونه های ماهی و سایر موجودات دریایی کیش از فاصله نزدیک بسیار جذاب است. با این که امکان غواصی در آب های خلیج فارس وجود دارد اما باز هم خیلی از افراد تمایلی به انجام چنین تفریحی ندارند.

قایق های کف شیشه ای کیش به همین منظور طراحی و ایجاد شده اند.

به دلیل شفافیت زیاد آب دریای خلیج فارس امکان دیدن اعماق دریا وجود دارد.

مخصوصا اینکه مکان های خاصی در دریا هستند که در آن قسمت ها، میزان مرجان های دریایی بیشتر بوده و شفافیت آب بیشتر است. از طرفی تنوع گونه های آبزیان نیز در این بخش ها بسیار زیاد است.

به همین دلیل قایق های کف شیشه ای  فرصتی استثنایی برای دیدن دنیای زیر آب می باشند.  

البته قابل ذکر است که علاوه بر این قایق ها ، امکان گشت در دریا و تماشای زیبایی های آن از طریق کشتی های آکواریوم نیز فراهم است.

 

قایق های کف شیشه ای

 

جاذبه های دیدنی جزیره کیش 

دریای خلیج فارس محل زندگی انواع موجودات دریایی نظیر مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی، توتیاها، خرچنگ ها، ستاره دریایی و … است.

همچنین در این دریا کوسه هایی نیز وجود دارند که هیچ صدمه ای به انسان ها وارد نمی کنند. دلفین های بازیگوش نیز از دیگر گونه های موجودات دریایی خلیج فارس می باشند.

دیدن حیوانات دریایی برای کودکان بسیار جذاب است. در صورتیکه به همراه فرزندانتان به جزیره سفر کردید حتما آن ها را به این تفریح دیدنی دعوت کنید و هیجان آن ها را از دیدن ماهی ها ببینید. قایق های شیشه ای به نام کشتی آکواریوم نیز شهرت دارند.

به دلیل نوع آب و هوای کیش اکثر افراد در اوقات شب به کیشگردی می پردازند. وجود نورافکن های زیاد در محیط قایق سواری، امکان بازدید با قایق های کف شیشه ای در شب را نیز میسر کرده است.

با این وجود بهترین زمان برای گشت و گذار با قایق های شیشه ای کیش بعد از ظهر در زمان خنکی هوا می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تور کیش کلیک کنید.

kish

 

محل دسترسی به قایق های کف شیشه ای کیش

جهت دسترسی به قایق های کیف شیشه ای کیش بایستی به اسکله کیش مراجعه کنید. اسکله کیش در شمال شرق جزیره، در انتهای بلوار دریا و دقیقا پشت بازار ونوس که یکی از معروف ترین بازار ها در کیش می باشد قرار گرفته است.

اسکله کیش علاوه بر دارا بودن قایق های شیشه ای دارای انواع دیگری از تفریحات دریایی می باشد که قطعا برایتان جالب خواهد بود. از جمله این تفریحات می توان به پاراسل، جت اسکی، غواصی، فلای بورد، قایق های ماهیگیری و … اشاره کرد.

بسیاری از مناطق دیدنی کیش از جمله بازار ونوس و بازار زیتون در نزدیکی اسکله کیش قرار گرفته اند و شما می توانید پس از انجام خریدهایتان به این اسکله زیبا مراجعه کرده و از قایق های کف شیشه ای آن با قیمت مناسب بهره ببرید.

 

 قایق های کف شیشه ای کیش

 

هزینه استفاده از قایق های کف شیشه ای کیش

استفاده از این قایق ها نسبتا ارزان است. شما می توانید با پرداخت 25000 تومان به مدت یک ساعت از این تفریح استفاده ببرید. همچنین هزینه به ازای بیست دقیقه گشت با قایق های کف شیشه ای کیش نیز 10000 تومان به ازای هر نفر می باشد.

این بلیط ها در اکثر نقاط جزیره از جمله مراکز فروش، رستوران ها و هتل ها به فروش می رسند. همچنین در برخی ماه های سال که مسافران کمتری به جزیره مراجعه می کنند می توان این بلیط ها را با هزینه کمتری نیز تهیه کرد.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو آنلاین هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

برای اطلاع از جزئیات بلیط ماهان به سایت دلتابان مراجعه فرمایید.

نظرات کاربران