تفریح و شادی در شهر بازی ویالند استانبول

تفریح و شادی در شهر بازی ویالند استانبول

در یک زمان مسئولین استانبول تصمیم گرفتن مرکزی برای شهر بازی و تفریح و همچنین محیطی که مراکز خرید استانبول با قیمت مناسب در خود را جای دهد بسازند بنابراین اولین قدم های ساخت شهربازی ویالند استانبول برداشته شد.شهربازی ویالند استانبول در سال ۲۰۱۱ توسط اردوغان افتتاح شد و در جشن افتتاحیه شهربازی ویالند استانبول اعلام کردند زمینی که اکنون در آن شهر بازی و مرکز فرهنگی و تفریحی ایجاد شده است که باعث تفریح و آرامش خاطر همشهریانش می‌شود در گذشته معدن سنگ بوده و از آن سنگ های استفاده شده و استفاده معدنی میشده اما اکنون به شهربازی فرهنگی تبدیل شده که از آن معدن سنگ با ارزش تر می باشد.

علت تغییر نام شهر بازی استانبول

پس از افتتاح شهربازی ویالند استانبول نام این شهر بازی به اسفانبول تغییر نام داد زیرا یکی از سهامداران عمده آن سهم خود را به ۱۰۰ درصد رساند و تمامی سهام آن شهربازی را برای خود نگاه داشته از این رو نام شهربازی را از شهربازی ویالند استانبول به شهر بازی اسفانبول تغییر نام داد. اگر قصد ماندن در شهربازی استانبول یا ویالند استانبول را دارید می توانید پس از ورود به استانبول از فرودگاه آتاتورک تنها ۱۱ کیلومتر را طی کنید تا به هتل بسیار زیبا و مجللی که در شهر بازی ویالند استانبول آماده شده رفته و استراحت کنید.

[cn-suggest-posts sts=”آشنایی با کاخ بیلربی در استانبول ترکیه” stl=”https://deltaban.com/attraction/biliry-palace-istanbul/” sbs=”تور ترکیه” sbl=” http://opizo.me/Z8h2HM”]

فاصله شهربازی ویالند استانبول با شهر استانبول

شهربازی ویالند استانبول در نزدیکی استانبول قرار گرفته است همانطور که در قسمت قبل نیز برای شما گفتیم شهربازی بر روی زمین از معدن واقع شده است در واقع فاصله میدان تقسیم تا شهربازی ویالند استانبول حدود ۱۳ کیلومتر است و فاصله فرودگاه آتاتورک این شهر با آن ۱۲ کیلومتر می باشد که شما به راحتی می توانید با یکی از وسایل حمل و نقل عمومی که در استانبول تعبیه شده است خود را به شهر بازی ویالند استانبول برسانید.

این شهربازی که به عبارتی اولین شهربازی شهر استانبول می باشد و یکی از بزرگ ترین شهربازی های دنیا محسوب می شود بسیار معتبر و جذاب می باشد که در ابتدای افتتاحیه این شهر بازی تصمیم داشتند مرکزی برای تفریح و ایجاد فرهنگ در بین مردم داشته باشند و با تغییر نام و همچنین تغییر مالکیت این شهر بازی همچنان تصمیمات سازندگان آن پابرجاست و به سرگرم‌کردن و افزایش تفریحات هیجان انگیز و جذاب این شهر بازی پرداختند همچنین درکنار تفریح یکیذاز مراکز خرید استانبول و ترکیه که بسیار بزرگ است را ایجاد کرده اند.

تفریح و شادی در شهر بازی ویالند استانبول

تفریحات شهربازی ویالند استانبول

شهربازی استانبول یا شهربازی ویالند استانبول که در استانبول واقع شده است تفریحات بی نظیر و هیجان انگیز بسیار زیادی دارد که شما نفستان درسینه حبس می‌شود در ارتفاع بسیار زیاد با سرعت ۱۱۰ کیلومتر دوچرخه که ذهن شما را متعجب کرده و شما را درگیر بازی هیجانی و جذاب می کند. در شهربازی ویالند استانبول تفریحات بسیار زیادی و برای افراد متفاوت اندیشیده شده است یکی از بهترین کارهایی که در شهر بازی ویالند استانبول یا شهربازی اسفانبول انجام شده است مکانی مختص کودکان می باشد یعنی به عبارتی این شهر بازی و سازندگان آن مکانی برای افراد معلول تهیه کردند که آنها نیز به تفریح و خوش گذرانی بپردازند.

تفریحاتی در شهربازی

اما تفریحاتی که در شهربازی ویالند استانبول قرار گرفته است سه بخش کودک، بزرگسال و تفریحات خانوادگی تقسیم می شود و بازی های برای کودکان مناسب می باشند مثل کینگ کنگ و یا بازی هایی که می‌توانند به همراه والدین و اعضای خانواده تجربه کنند. اما بازی های مانند مینی برد و یا هلیکوپتر سواری یا تفریحات شاد و سرگرم کننده که مخصوص کودکان می باشد را کودکان می‌تواند به تنهایی انجام دهند و از بازی‌های آن لذت ببرند.

تفریحاتی نیز هستند که مخصوص بزرگسالان می باشد و بزرگسالان انجام می‌دهند مانند ارتفاع ۵۰ متری و یا اینکه سوار شدن بر نفسسکن است که حدود ۹۰۰ صندلی دارد و شما را به سرعت ۱۱۰ کیلومتر در ساعت می رساند و آدرنالین خون شما را به سرعت بالا می برد و شما می توانید لحظات هیجان انگیز و متفاوت را در آن تجربه کنید.

طراحی شهر بازی

قسمت های از شهر بازی ویالند استانبول به صورتی طراحی شده که شما می توانید وارد باغ وحش حیوانات و جنگلی شهربازی ویالند شوید که به صورت مکان هایی برای حیوانات در بخش های مجزا مثل خزندگان، پرندگان، حشرات و….. می باشد. همچنین محیطی برای آبزیان دارد که شما می توانید وارد باغ وحش شده و ان ها را ببینید. باغ وحش ویالند حدود ۱۰۰ نوع گونه جانوری در آن نگهداری می شود بعضی از این گونه های جانوری که در شهر بازی ویالند استانبول نگهداری می‌شوند در خطر انقراض بوده و با توجه به مراقبت هایی که در این شهر بازی از آنها شده است هم اکنون به حیات خود ادامه می‌دهند.

[cn-suggest-posts sts=”موزه کاریه استانبول” stl=”https://deltaban.com/attraction/istanbul-chora-museum/” sbs=”بلیط هواپیما” sbl=”https://cutt.ly/syaBg0b”]

سایر تفریحات شهر بازی ویالند استانبول

در شهربازی ویالند استانبول امکانات و تفریحات بسیار زیادی برای افراد گنجانده شده است و ما تنها به گوشه‌ای از آنها اشاره کردیم که ممکن است درنالین خون شما را بالا ببرند. اما به جز اینکه تفریحات خاص هیجان انگیزه زیادی در این شهر باز هم انباشته شده است. اما برای افرادی که عاشق خرید کردن و گشت و گذار در بین مغازه‌ها و لوازم و تجهیزات فروشی ها می باشد نیز چاره‌ای اندیشیده است و مراکز خرید استابول ارزان را در دل این شهر بازی جای داده اند.

قسمتی از شهر بازی ویالند استانبول مختص به مغازه ها و فروشگاه ها می باشد که شما را به دوره عثمانی و گذشته با تور ترکیه لحظه آخری دعوت می کند. شما می توانید در این خیابان ها و مغازه ها قدم بزنید خریدهای خود را انجام دهید و سوغاتی هایی که نیاز دارید را خرید کنید و علاوه بر آن دیوارها و جاده ها و همچنین پیاده روهای دوره عثمانی را نیز مشاهده کنید و از تاریخ پرفراز و نشیب ترکیه لذت ببرید.

شهر بازی استانبول

مورد دیگری که در شهر بازی ویالند استانبول و یا همان استانبول گنجانده شده است وجود یک هتل می باشد و افرادی که قصد دارند نزدیکی این شهر بازی اقامت کنند و از تفریح در آن لذت ببرند می‌توانند به هتل شهر بازی ویالند استانبول بروند و محل اقامت خود را انتخاب کنند.

هتل دارای امکانات بی نظیر و خاصی مانند استخر سونا جکوزی وای فای رایگان اتاق های متفاوت و گوناگون رستوران های مجزا و خاصی می باشد که می تواند تمام نیازهای شما را برطرف کند و از طرفی با توجه به اینکه فاصله شهر بازی ویالند استانبول تا فرودگاه آتاتورک تنها ۱۱ کیلومتر میباشد پس شما به راحتی می توانید از فرودگاه آتاتورک به شهر بازی ویالند استانبول رفته و زمان خود را در آن بگذرانید.

تفریح و شادی در شهر بازی ویالند استانبول

آیا شهربازی ویالند ورودی دارد؟

برای رفتن به شهر بازی ویالند شما باید یک بلیت ورودی تهیه کنید و سپس آن را به مسئولین ورودی تحویل دهید. سایت های بسیار زیادی به فروش بلیط شهربازی ویالند استانبول مشغول می باشند اما بهترین راه ممکن و ارزان ترین راه ممکن خرید بلیط ورودی شهربازی ویالند استانبول خرید بلیط ورودی از سایت اسفانبول می باشد زیرا مستقیما سایت شهربازی بوده و شما به راحتی می توانید بلیط های ارزان تر و معتبر تهیه کنید.

فروش بلیط ورودی شهربازی

سایت های دیگری نیز به فروش بلیط ورودی شهربازی استانبول مشغول می باشند و شما می توانید از این سایت ها نیز بلیط ورودی به این شهر بازی را خریداری کرده و به شهر بازی ویالند استانبول بروید و هزینه‌های آن متناسب و متعارف می‌باشد اما اگر قصد دارید برای تفریحات و خوشگذرانی های خود پول خرج کنید و لذت ببرید بهتر است حتما به شهر بازی ویالند استانبول بروید.

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران