با بهترین مراکز درمانی فرانکفورت آشنا شوید

فرانکفورت و مراکز درمانی آن در یک نگاه:

امروزه کشور آلمان به عنوان یکی از پیشرفته ترین کشورهای اروپایی، علاوه بر برخورداری از پیشرفته ترین سیتم های اداری،صنعتی ،علمی و اقتصادی، در زمینه درمان بیماری های صعب العلاج در جایگاه خاصی قرار گرفته است. شهرفرانکفورت با جمعیتی حدود ششصد و نود و یک هزار نفر، بزرگترین شهر ایالت هسن در آلمان و پنجمین شهر بزرگ آلمان است که در گذشته جزو قلمرو امپراتوری مقدس روم بود و امروزه بزرگترین شهر اقتصادی قاره اروپا محسوب می شود.جاذبه های گردشگری و دانشگاه ها و مراکز درمانی فرانکفورت جایگاه خاصی در بین شهرهای توریستی اروپایی پیدا کرده است.

علاوه بر این، شهر فرانکفورت آلمان به دلیل داشتن بیمارستان ها و مراکز درمانی مهم، باعث جذب بیمارانی می شود، که از بیماری هایی مانند آلرژی، میگرن، سرطان و… رنج می برند، این شهر را برای درمان خود انتخاب می کنند.این شهر علاوه بر مراکز درمانی دارای آسمان خراش های بلند،باغ وحش و مراکز خرید متنوعی است.مراکز درمانی فرانکفورت، مجهزترین بیمارستان ها را دارا می باشد و به لحاظ اهمیت، جایگاه خاصی به ویژه در درمان انواع سرطان، آلرژی، بیماری های زنان و نازایی پیدا کرده است. امروزه سفرهای مدیکال توریسمی به سمت کشورهای پیشرفته اروپایی به ویژه آلمان و شهرهای آن رواج زیادی پیدا کرده است.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

چه بیمارانی به مراکز درمانی فرانکفورت می روند:

امروزه کشور آلمان به عنوان یکی از بهترین کشورهای اروپایی در درمان بیماری های خاصی همچون سرطان، بیماری های چشمی ، کبدی و ریوی، زنان نازا، مبتلایان به آسم و آلرژی و میگرن شناخته شده است. در کنار شهرهایی مانند مونیخ و هایدلبرگ، مراکز درمانی فرانکفورت معروفیت خاصی پیدا کرده اند. از جمله بیمارستان های فرانکفورت، بیمارستان مرکزی فرانکفورت است که زیر نظر پروفسور توماس فوگل اداره می شود.

این بیمارستان، یکی از موفق ترین بیمارستان های اروپایی در درمان انواع سرطان به ویژه تومورهای بافت نرم است.به دلیل عوارض کم روش های درمان ،داشتن تجهیزات مدرن، برخورداری از پزشکان مجرب، در این بیمارستان بیشتر، بیماران سرطانی به آن مراجعه می کنند. در بین بخش های مختلف این بیمارستان، بخش اینترونشنال رادیولوژی که زیر نظر پروفسور فوگل اداره می شود، می باشد بیشترین مراجعات به این بیمارستان به ویژه این بخش از کشورهای اروپایی،کویت،قطر،آمریکا است. البته درچند سال اخیر، ایرانی ها نیز به مراکز درمانی فرانکفورتبه ویژه بیمارستان مرکزی آن مراجعه می کنند.

[cn-suggest-posts sts=”رومربرگ آلمان” stl=”https://deltaban.com/attraction/romerberg-germany/” sbs=”خرید پرواز چارتر” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

مراکز درمانی فرانکفورت

روش های مختلف درمان سرطان در بخش اینترونشنال رادیولوژی:

*کموآمبولازیسیون سوپر سلکتیو:

در این روش درمانی منافذ و عروق مربوط به رشد تومور را مسدود می کنند تا بدین روش مانع رشد تومور شوند و در واقع تومور روز به روز کوچک تر می شود.این روش تنها با یک بی حسی موضعی انجام می شود.

*شیمی درمانی سوپر سلکتیو:

در این روش درمانی به جای تزریق داروی شیمی درمانی به کل بدن بیمار، آن را در محل تومور و رشد آن تزریق می کنند.این شیوه عوارض ناشی از شیمی درمانی بر روی دیگر اعضای بدن را به حداقل می رساند

*سوزاندن تومور با اشعه های ماکرویوو:

در این روش به کمک یه لوله مخصوص به داخل عضو درگیر و با تاباندن اشعه های ماکرویوو به تومور، سلول های آن را از بین می برند.این روش نیز با یک بی حسی موضعی انجام می شود. این روش در درمان سرطان های کبدی و ریوی بسیار اهمیت پیدا کرده است. به همین علت بیمارستان مرکزی فرانکفورت، در بین دیگر مراکز درمانی فرانکفورت جایگاه ویژه ای پیداکرده است.

مراکز درمانی آلمان

پیشرفته ترین بیمارستان ها

چگونگی تشخیص روش های مورد نیاز برای درمان بیمار در مراکز درمانی فرانکفورت:

در مرحله اول مراجعه بیماران به مراکز درمانی ابتدا باید نوع بیماری فرد بیمار تشخیص داده شود که بتوان با توجه به آن روش های درمان را تشخیص داد.درمراکز درمانی فرانکفورت،در مرحله اول بیمار باید با مراجعه به پزشک مورد نظر و طی چندجلسه مشاوره بعد از تشخیص بیماری تشکیل پرونده دهد.در بیمارستان مرکزی فرانکفورت و در بخش سرطان آن، پروفسور فوگل خود مستقیما پرونده بیماران را بررسی و سپس مراحل درمان و تعداد جلسات درمان را مشخص می کند.

بیشتر بیماران با سه بار مراجعه هفته ای و به طور کلی بیست و یک روز باید در فرانکفورت حضور پیدا کنند که معمولا در هفته اول مراجعه بیمار، درصد بسیار قوی از داروی شیمی درمانی را به محل رشد سلول های سرطانی تزریق می کنند تا رشد این سلول ها را متوقف کنند سپس رگ خونی که سلول های تومور از آن تغذیه می کنند، مسدود می نمایند و در هفته های بعدی روش های مذکور را به کار می برند و باعث نابودی تومور می شوند.

متخصصان در مراکز درمانی فرانکفورت

پروفسور فوگل

مزایای روش های مختلف درمان سرطان در مراکز درمانی فرانکفورت:

*مزایای روش کموآمبولازیسیون و شیمی درمانی :

عدم تأثیر منفی داروی شیمی درمانی بر روی دیگر اعضای بدن به دلیل تزریق مستقیم دارو در محل رشد تومور، متوقف کردن رشد تومور و مسدود کردن منبع تغذیه آن،استفاده از بهترین و مدرن ترین داوهای شیمی درمانی،طولانی بودن میزان ماندگاری داروی شیمی درمانی در محل رشد سلول های تومور، استفاده از بی حس کننده های موضعی.

*مزایای روش سوزاندن تومور با اشعه ماکرویوو :

کوتاه بودن زمان انجام این روش که معمولا بین 10تا 15 دقیقه انجام می شود،قرار گرفتن مستقیم سلول های سرطانی در معرض اشعه های ماکرویوو، عدم نیاز به بیهوشی کامل، استفاده از روش های بی حسی موضعی، داشتن حداقل عوارضی مانند ریزش مو، از دست رفتن اشتهای بیمار و ضعف عضلانی بیمار، استفاده از مدرنیته ترین دستگاه ها،نابودی کامل سلول های تومور و سوزاندن بقایای به جا مانده از آن سلول ها.

بیمارستان عمومی در المان

[cn-suggest-posts sts=”جاذبه­ های گردشگری آلمان” stl=”https://deltaban.com/german-tourist-attractions/” sbs=”رزرو هتل” sbl=”https://deltaban.com/hotel-reservation/”]

سیستم پیشرفته مراکز درمانی فرانکفورت

علت اهمیت و مراجعات زیاد به مراکز درمانی فرانکفورت:

مراکز درمانی فرانکفورت، به دلیل استفاده از بهترین و مدرنیته ترین روش های درمان به ویژه درمان بیماری های خاصی مانند سرطان های کبد، ریه و پانکراس و بیماری های جزیی تر مانندمیگرن، آلرژی ، نازایی، بیماری های چشمی و حتی انجام انواع حجامت ها از جایگاه خاصی برخوردار شده اند.دلیل اصلی اهمیت این مراکز به دلیل وجود پزشکان با تجربه ای همچون عامر حامد، پروفسور فوگل که مستقیما پرونده ها و مدارک بیماران را مطالعه می کنند و در درمان بیماری های سرطان و انجام مراحل مختلف درمان دخالت دارند، استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و داروها ، به حداقل رساندن عوارض ناشی از روش های درمان،درمان بیماری ها در کمترین زمان ممکن است.

general hospital germany

بیمارستان عمومی فرانکفورت

بهترین مراکز درمانی فرانکفورت:

مراکز مربوط به جراحی ، بهداشت و پزشکی زیر نظر دکتر عامرحامد،مراکز مربوط به چشم پزشکی(Angenla)، بیمارستان Buergerhospital،مراکز رادیولوژی،بیمارستان KrankenhausNordwest، بیمارستان Agaplesion Markus Krankenhaus، بیمارستان های زنان و زایمان Klinkum و KrankenhausSachsenhausen و تعدادی دیگری از بیمارستان های معروف آن از جمله مراکز درمانی فرانکفورت محسوب می شوند.

بیمارستان عمومی آلمان

بیمارستان کودکان فرانکفورت

عبارات ساده آلمانی مورد نیازهنگام بستری شدن در مراکز درمانی فرانکفورت:

میشه یه چیزی برای دردم بدید(kaanichetwasgegen die schmerzenhaben)، درد داره؟(wirdeswehtun)، بخیه می خواهد(muss ichgenaehtwerden)، باید توی بیمارستان بستری بشم؟( muss ichstationaeraufgenommen warden)، و نیز واژه هایی مرتبط با بیماری های ارثی مانند حمله قلبی(herzinfarkt)،فشارخون/سکته(honerblutdruck/schlaganfall)، دیابت(diabetes)،بیماری های عفونی(infektionskrankheiten)،آسم/آلرژی(asthma/allergie)و بیماری های مادر زادی مثل هموفیلی(اhereditary) و بسیاری دیگر از اصلاحات ساده آلمانی که بیماران کشورهای دیگر باید در هنگام مراجعه به مراکز درمانی فرانکفورت و سایر مراکز درمانی آلمان بدانند .اگرچه هزینه های درمانی مراجعه به آلمان و دیگر شهرهای آن بالا است ولی در عوض بیماران بهترین نتایج و بهبودی کامل را در کمترین زمان ممکن دربافت می کنند.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران