شناخت مرکز خرید فروم استانبول

 مرکز خرید فروم در استانبول

در زمانی که به یک کشور مسافرت می کنید برای اینکه خرید خوبی داشته باشید سعی میکنید به مراکز خرید متفاوت و عالی و معروف آن کشور بروید مرکز خرید فروم استانبول یکی از بزرگترین مرکز خرید های اروپاست.  این مرکز خرید که در کشور ترکیه و در شهر استانبول ساخته شده است میتواند نیاز شما برای خرید را برطرف نماید. مرکز خرید فروم در استانبول مساحت آن حدود چندصد هزار متر مربع می باشد که امکانات بی نظیر و بی شماری دارد.

مرکز خرید فروم در استانبول یکی از بی ‌نظیر ترین مراکز خرید و همچنین متنوع ترین و جامع ترین آن ها می باشد که در سطح اروپا و کشور ترکیه مانند آن را نمیتوانید پیدا کنید زیرا در نوع ساخت و معماری و طراحی خود به نحو احسن بهترین مسائل و برنامه ها را رعایت کرده است‌. این مرکز خرید بزرگ و زیبا مطمئنا می تواند برطرف کننده نیاز شما و مکانی برای لذت بردن از زمان و لحظات خاص شما باشد. ولی مرکز خرید فروم در استانبول چه ویژگی هایی دارد که بهترین و بزرگترین مرکز خرید اروپا شده است.

ویژگی های مرکز خرید در استانبول

همانگونه که در قسمت بالا نیز برای شما توضیح دادیم مرکز خرید فروم در استانبول یکی از بزرگترین مراکز خرید در اروپا است. این مرکز شرایط و ویژگی‌های خاص و بی نظیری دارد که شما می توانید از خرید در آن لذت برده و تمامی خرید ها خود را در آن انجام دهید و تمامی نیاز های خود را رفع نمایید. همچنین می توانید از امنیت و بودن در شلوغی و همچنین بهانه گیری های کودکان و فرزندان خود آسوده خاطر باشید و یک تفریح بی نظیر و دیداری جذاب و خاص از ماهی های دریای داشته باشید.

اما چگونه تمامی این امکانات در یک مرکز خرید رخ داده است و این مرکز خرید چگونه میباشد که چنین امکانات ویژه و گسترده ای دارد.در ابتدا باید گفت که وسعت مرکز خرید فروم در استانبول حدود ۴۹۵ هزار متر مربع می باشد که بعبارتی اولین مرکز خرید به این بزرگی و وسعت در منطقه و همچنین اروپا میتوان دانست.

مرکز خرید فروم در استانبول یک مرکز بی نظیر و زبانزد خاص و عام می باشد که از بهترین و زیباترین معماری های جهان به شمار میرود و همچنین باید در این مورد را گوشزد کرد که در مرکز خرید فروم در استانبول شما تنها یک مورد را خرید نمی‌ کنید بلکه می توانید هر آنچه که نیاز دارید خرید کنید از اقلام سوپر مارکت گرفته تا آنچه که از برندهای متفاوت جهانی در لوازم منزل و…. نیازمند می باشید و منظور از لوازم منزل و….. می‌ تواند تمامی لوازم و وسایلی که شما در منزل خود اعم از الکترونیکی و تزئینی ، مصرفی، خوراک، پوشاک و…. مورد استفاده است باشد. همچنین شما می توانید برند های بی نظیر و زیبای جهانی را در این مرکز خرید پیدا کرده و استفاده کنید.

ویژگی های مرکز خرید فروم در استانبول

نکات مهم 

مورد دیگری که باید در مورد مرکز خرید فروم در استانبول به آن اشاره کرد به روز بودن و اهمیت نگاه به روز و نوظهورانه تکنولوژی و مد جهانی در تمام محصولاتی که در این فروشگاه وجود دارد میباشد.

یعنی شما محصولات مورد نیازتان را میتوانید در نوع بی نظیر و به روز ترین مدل جهانی آن پیدا کنید و دیگر که در مورد مرکز خرید فروم در استانبول باید بیان کرد این است که کشور ترکیه تنها بر اینکه شما خرید های خود را از این مرکز خرید تهیه کرده و از آن خرید کنید متمرکز نکرده و برای شما برای رفع اوقات فراغت و همچنین رفع خستگی و آسودگی فکر تان بابت کودکان تدابیری اندیشیده است که شما می توانید با استفاده از ان ها و بهره مندی از این امکانات هم خزید کرده و هم تفریح نمایید و از خرید خاص و همچنین گذراندن اوقات فراغت متناسب با نیاز خودتان لذت برده و روزی بی نظیر را در این مرکز خرید سپری کنید.

امکانات مرکز خرید در استانبول

بهتر است به جای مرکز خرید فروم در استانبول بگوییم شهر خرید در استانبول زیرا تقریبا وسعت این مرکز خرید ۴۹۵ هزار متر مربع میباشد که خود به اندازه یک شهر کوچک است که درون خود مغازه هایی برای خرید و فروش، مکان هایی برای زندگی، مرکزی برای تفریح، پارکینگ‌ های برای ماشین و….جای داده است. از امکانات مرکز خرید فروم در استانبول می توانید به مغازه های متنوع و بی نظیر آن اشاره کرد که شما می توانید تمامی برندهای خاص جهانی اعم از مد و پوشاک و همچنین وسایل و تجهیزات الکترونیکی منزل و همچنین آنچه که برای کودکان خود نیازمند می باشید را تهیه کنید.

چنین مرکز خرید بزرگی در استانبول نیازمند یک پارکینگ مجهز و مجزا می باشد که شما بتوانید ماشین های خود و یا وسایل حمل و نقل خود را در آن به صورت امن نگهداری کنید مرکز خرید فروم در استانبول پارکینگی حدود چند صد کیلومتر که می تواند چندین هزار ماشین را در خود جای دهد برای خود در نظر گرفته و ساخته است. با توجه به تنوع برند و امکاناتی مانند پارکینگ و مناطق مسکونی و همچنین محیط زیبای مرکز خرید فروم در استانبول شما می توانید یکی از بی‌نظیرترین زمان های خود را در آن بگذرانید زیرا اتاق کودک و شهر بازی برای کودکان در نظر گرفته است و از همه مهمتر مکان‌هایی برای استراحت و صرف ناهار و…. در این مرکز خرید جای داده شده اند که شما می توانید زمان خود را در آنها سپری کنید.

ویژگی های مرکز خرید

یکی از بی نظیر ترین ویژگی ها و امکانات مرکز خرید فروم در استانبول بزرگترین آکواریوم جهان می باشد که شما به وسیله ی یک تونل بسیار بزرگ در سطح زیر آب قدم زده و حدود ده هزار نوع ماهی زنده را مشاهده کنید که هر کدام در نوع خود خاص و بی نظیر میباشند داشتن احساس امنیت و احساس راحتی کنید با این ماهی ها که می توانید آنها را مشاهده کرده و از دنیای زیر آب نیز اطلاعات خاصی پیدا کنید از ویژگی خاص این آکواریوم بزرگ زیر زمینی از دنیای زیر آب میباشد حس راحتی با موجودات دریایی را پدید آورده و لذت بخش تر خواهد بود.

بازار کار 

با افتتاح چنین مرکز خریدی در استانبول ترکیه ۵ هزار نفر به اشتغال مشغول شده اند. مرکز خرید فروم در استانبول خود به تنهایی پنج هزار نفر را در ترکیه به اشتغال مشغول کرده است همچنین باید این نکته را ثابت کرد که اولین مرکز خرید می باشد که در خود آکواریومی به وسعت هشت هزار متر مربع را جای داده است حدود ۱۰ هزار نوع ماهی زنده دریایی در آن وجود دارند و هر فردی به وسیله تونل که در زیر آب برده شده است می تواند ماهی ها و موجودات دریایی را ببیند و با آنها احساس راحتی کند. و از این که ممکن است آسیب به آنها وارد شود و یا خسارت ممکن است پیش بیاید احساس آسودگی و راحتی خاطر داشته باشند.

از دیگر امکانات مرکز خرید فروم در استانبول می توان داشتن آسانسور برای راحتی و آسایش انتقال و جابجایی بین طبقات مرکز خرید را نام برد و همچنین ایجاد فضای خاص و متفاوت نسبت به سایر مراکز خرید و تنوع خرید و ویژگی های متنوع دیگر که باید برای دیدن آنها قطعاً به مرکز خرید فروم در استانبول رفته و آنها را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید.

[cn-suggest-posts sts=”بهترین رستوران های ارزان محله بی اوغلو استانبول” stl=”https://deltaban.com/budget-restaurants-in-beyoglu/” sbs=”استانبول” sbl=”https://deltaban.com/tour/turkey-tour-istanbul-3nights-4days/”]

امکانات مرکز خرید فروم در استانبول

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران