پروازهای منتهی به برزیل
10 اردیبهشت 1399
دسته‌بندی نشده

معرفی پروازهای منتهی به برزیل

پروازهای منتهی به برزیل

کشور برزیل بزرگ ترین و پر جمعیت ترین کشور قاره آمریکای جنوبی است. این کشور با نام رسمی جمهوری فدراتیو برزیل شناخته می شود. پایتخت این کشور شهر زیبای برازیلیا است که تقریبا تمامی مردمی که به کشور برزیل سفر می کنند  و از جاذبه های جذاب آن دیدن می کنند در این مقاله پروازهای منتهی به برزیل را به شما معرفی می کنیم . زبان رسمی مردم و ساکنین کشور برزیل، زبان پرتغالی است. همچنین واحد پولی این کشور، واحد رئال می باشد.

کشور برزیل با کشورهای اروگوئه، آرژانتین، پاراگوئه، ونزوئلا، گویان، سورینام، بولیوی، پرو و کلمبیا همسایه است و در واقع با این کشور ها مرز مشترک دارد. تنوع آب و هوایی در کشور برزیل بسیار زیاد است اما در بیشتر سال آب و هوای این کشور گرمسیری است و می توان این کشور را به عنوان یک کشور گرمسیر معرفی کرد. از لحاظ وسعت، برزیل پنجمین کشور وسیع جهان است و این کشور دارای منابع طبیعی غنی و بسیاری است. اکثر ساکنین و مردم کشور برزیل کاتولیک هستند و می توان گفت دین رسمی این کشور نیز دین کاتولیک است.

پروازهای منتهی به برزیل

آب و هوای برزیل برای سفر

سفر به کشور برزیل در تمامی فصول سال برای گردشگران امکان پذیر است. همانطور که گفته شد آب و هوای این کشور اکثرا گرمسیری است اما اگر بخواهیم آب و هوای مناطق مختلف این کشور را تقسیم بندی کنیم؛ به این نتیجه می رسیم که آب و هوای برزیل در قسمت مرکزی این کشور کوهستانی، در قسمت شرق، خشک، در قسمت شمال، استوایی و در قسمت جنوب آب و هوایی معتدل دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد آب و هوایی این کشور این است که در فصل تابستان می توان بارندگی های بسیار زیادی را نسبت به فصل زمستان مشاهده کرد.

در صورتی که می خواهید در روزهای خلوت به این کشور سفر کنید، ماه جولای بهترین انتخاب است و معمولا گردشگرانی که خلوت بودن برزیل را انتخاب می کنند در این فصل از سال به برزیل سفر می کنند. زیرا سواحل این کشور، که از جاذبه های گردشگری مهم آن محسوب می شود، در ماه جولای خلوت تر است و این زمان، زمان بسیار مناسبی برای استراحت و لذت بردن از آب و هوای کشور برزیل می باشد. در اواخر ماه نوامبر نیز رطوبت هوای شهرهای این کشور کاهش پیدا می کند اما همچنان آب و هوا گرم است. به همین دلیل، اواخر ماه نوامبر نیز می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای سفر به کشور برزیل باشد.

پرواز به مقصد برزیل 

به دلیل جاذبه های متعدد و زیبای این کشور که در شهر های مختلف آن قرار دارد و به دلیل، آب و هوای مناسب آن، گردشگران بسیاری از تمامی نقاط جهان کشور برزیل را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می کنند. اما متاسفانه در کشور ایران امکان پرواز مستقیم به کشور برزیل وجود ندارد و فرد برای سفر به این کشور باید ابتدا به کشوری سفر کند که فرودگاه آن پرواز مستقیم به یکی از شهرهای کشور برزیل را داشته باشد.
در این مقاله، تمامی پروازهای منتهی به برزیل (شهرهای مختلف کشور برزیل) معرفی شده اند.

پرواز امارات یکی از پروازهای منتهی به برزیل

کشور امارات از کشورهایی است که به صورت مستقیم به کشور برزیل پرواز دارد. در حال حاضر، می توان از دو شهر مشهد و تهران به کشور امارات سفر کرد. در این صورت، پس از یک توقف در دبی فرد می تواند از فرودگاه این شهر بلیط مستقیم کشور برزیل را دریافت کرده و به این کشور سفر کند.

پرواز ترکیش

شما می توانید با سفر به ترکیه و تهیه بلیط از این کشور به صورت مستقیم به برزیل سفر کنید. در حال حاضر، می توان از شهرهای تهران، مشهد، شیراز، تبریز، اصفهان و اهواز، به صورت مستقیم به استانبول ترکیه سفر کرد. پس از توقف در این شهر، می توانید بلیط کشور برزیل را تهیه کرده و به صورت مستقیم به این کشور پرواز داشته باشید.

پرواز قطر

قطر از کشورهایی است که فرودگاه پایتخت آن بلیط مستقیم به کشور برزیل را ارائه می دهد. در حال حاضر، شما می توانید از شهرهای تهران، مشهد و شیراز به قطر سفر کنید. در این صورت، پس از توقف در دوحه قطر می توانید بلیط مستقیم پرواز برزیل را تهیه کرده و به این کشور سفر کنید.

پرواز آلمان

شما می توانید با پرواز به آلمان بلیط کشور برزیل را تهیه کرده و به این کشور سفر کنید. در حال حاضر، شما می توانید از شهر تهران بلیط آلمان را تهیه کرده و پس از توقف در شهر فرانکفورت آلمان به صورت مستقیم به برزیل سفر کنید.

پروازهای منتهی به برزیل

پرواز ایتالیا از پروازهای منتهی به برزیل

شما می توانید بلیط چارتر برزیل آیتالیا را دریافت کرده و در این صورت به کشور برزیل پرواز داشته باشید. در حال حاضر، شما می توانید از شهر تهران به کشور ایتالیا پرواز کرده و پس از یک توقف در شهر رم ایتالیا به صورت مستقیم به برزیل پرواز کنید. اما توجه داشته باشید که در حال حاضر، پرواز های ایتالیا به مقصد ایران انجام نمی شود و برای برگشت باید از طریق دیگری اقدام کنید.
همچنین شما می توانید بلیط برزیل بریتیش ایرویز را به صورت اینترنتی خریداری کرده و حتی رزرو کنید.

در حال حاضر، شما می توانید با خرید این بلیط از تهران پرواز کرده و پس از یک توقف در شهر روم ایتالیا به صورت مستقیم به برزیل سفر کنید. اما توجه داشته باشید که در حال حاضر، پروازهای بریتیش ایرویز به مقصد ایران انجام نمی شود و برای برگشت باید از طریق دیگری اقدام کنید. علاوه بر آن، شما می توانید بلیط هواپیمایی برزیل ایر فرانس را برای سفر به برزیل خریداری کنید. در حال حاضر، می توانید با تهیه این این بلیط از تهران پرواز کرده و پس از یک توقف در شهر رم ایتالیا به کشور برزیل به صورت مستقیم پرواز داشته باشید. اما پروازهای ایر فرانس به مقصد ایران، در حال حاضر انجام نمی شود و برای بازگشت باید از طریق دیگری اقدام کنید.

علاوه بر تمامی روش های بالا، می توانید پرواز های برزیل کی ال ام را امتحان کنید. از این روش نیز می توانید از شهر تهران پرواز کرده و پس از یک توقف در شهر رم ایتالیا به کشور برزیل به صورت مستقیم پرواز داشته باشید. اما توجه کنید که همانند سه مورد قبلی، پرواز های کی ال ام به مقصد ایران در حال حاضر انجام نمی شود.

پرواز امارات

شما می توانید سفر هوایی برزیل الاتحاد را امتحان کنید. تنها در حال حاضر، از شهر تهران پرواز دارد و پس از اینکه در ابوظبی امارات توقف می کند، به صورت مستقیم به کشور برزیل پرواز دارد. اما پرواز های الاتحاد به مقصد ایران نیز در حال حاضر انجام نمی شود.
همانند تمامی کشورها، برخی شهر های کشور برزیل تردد بیشتری دارند. در این صورت، شما می توانید مسیرهای پرواز به شهرهای پرتردد کشور برزیل را شناسایی کرده و برای رزرو خرید بلیط با ارزان ترین قیمت از ایران به کشور برزیل اقدام کنید.

در ادامه، مسیرهای پرواز به شهر های پرتردد برزیل معرفی شده اند

[cn-suggest-posts sts=”قله ایتاپوا برزیل” stl=”https://deltaban.com/attraction/mount-itapawa-brazil/” sbs=”بلیط هواپیما چارتر” sbl=”https://is.gd/IWundL”]

مسیر های پرواز به شهر پرتردد سائوپائولوی برزیل

شما می توانید در تمامی روزهای سال، به وسیله خطوط هواپیمایی زیر از تهران تنها با یک توقف به مقصد سائوپائولو پرواز داشته باشید:

 • الاتحاد امارات Etihad Airways
 •  امارات Emirates Airlines
 •  قطر Qatar Airways
 •  ترکیش Turkish Airlines
 •  آلیتالیا Alitalia Airlines
 •  بریتیش British Airways
 •  ایر فرانس Air France Airlines
 •  کی ال ام KLM Airlines
 •  لوفتهانزا Lufthansa Airlines

با تمامی این خطوط هواپیمایی شما می توانید تنها با یک توقف بلیط ارزان قیمت شهر سائوپائولوی کشور برزیل را خریداری کنید.

مسیر های پرواز به شهر پرتردد ریودوژانیروی برزیل

شما می توانید در تمامی روزهای سال، به وسیله خطوط هواپیمایی زیر از تهران تنها با یک توقف به مقصد ریودوژانیرو پرواز داشته باشید:

 • امارات Emirates Airlines
 •  آلیتالیا Alitalia Airlines
 •  لوفتهانزا Lufthansa Airlines
 •  بریتیش British Airways
 •  کی ال ام KLM Airlines
 •  ایر فرانس Air France Airlines

با تمامی این خطوط هواپیمایی شما می توانید تنها با یک توقف بلیط ارزان قیمت شهر ریودوژانیروی کشور برزیل را خریداری کنید.

پروازهای منتهی به برزیل

مسیر های پرواز به شهر پرتردد و پایتخت کشور برزیل

شما می توانید در تمامی روزهای سال، به وسیله خطوط هواپیمایی زیر از تهران تنها با دو توقف به مقصد برازیلیا پرواز داشته باشید:

 • ترکیش Turkish Airlines (یک توقف در استانبول ترکیه و توقف بعدی در یکی از شهرهای کشور برزیل)
 •  قطری Qatar Airways (یک توقف در الدوحه قطر و توقف بعدی در یکی از شهر سائوپائولوی کشور برزیل. پس از توقف در این شهر شما می توانید به صورت مستقیم به شهر بریزالیا سفر داشته باشید)

با این دو خط هواپیمایی شما می توانید تنها با دو توقف بلیط ارزان قیمت شهر پرتردد برازیلیا و پایتخت کشور برزیل را خریداری کنید.

نظرات کاربران