پنج مکان ترسناک در دبی

آیا تا به حال به شهر زیبای دبی سفرکرده‌اید؟ دبی به عنوان یکی از مدرن‌ترین و پر بازدیدترین شهر‌ها در جهان شناخته شده است. به نظر شما در چنین شهر زیبا و مدرنی، مکان‌هایی وجود دارد که تحت تسلط موجودات ماورایی باشد؟ آیا مکان‌هایی خالی از سکنه در این شهر شگفت انگیز پیدا می‌شود؟ ما در این مطلب قصد داریم به معرفی مکان های ترسناک در دبی بپردازیم، پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید. 

در این گزارش ما برای شما از مکان‌های خالی از سکنه دبی صحبت خواهیم کرد. مکان‌هایی که رعب و وحشت را در بین مردم ایجاد کرده است و به گفته اهالی، محل سکونت موجودات ماورایی است.

طبق گزارشات ثبت شده پنج مکان ترسناک و خالی از سکنه در دبی وجود دارد. اگر فردی ماجراجو و به دنبال هیجان هستید و از ژانر ترسناک خوشتان می‌آید، در این مطلب با ما همراه باشید. شما میتوانید در سفر بعدی خود به دبی به این مکان‌ها رفته و از این مکان‌های خالی از سکنه بازدید کنید تا رعب و وحشت واقعی را تجربه نمایید.  

1) الجزیره الهمرا: دهکده ارواح  

 

این دهکده خالی از سکنه روزگاری محل سکونت سه قبیله معروف عرب بوده است. این دهکده به دلیل نزدیکی آن به دریا و جاذبه‌های دیدنی، محلی پر رفت و آمد به شمار می‌آمده است. ولی به مرور زمان طبق گفته مردم محلی به دلیل فعالیت‌های ارواح و اتفاق‌های عجیب و غریبی که در آنجا اتفاق می‌افتاده است، مردم این دهکده‌ی پر رونق را تخلیه کردند. شما میتوانید از مردم محلی درخواست کنید تا داستان‌های ترسناک این دهکده‌ی متروکه را برایتان تعریف کنند. به شما توصیه می‌شود قبل از طلوع افتاب و شبانه از این مکان دیدن نکنید. 

مکان این دهکده: منطقه‌ی راس الخیمه

2) کاخ القسیمی: کاخ خالی از سکنه

مکان ترسناک در دبی

آیا تا به حال داستان‌ها و فیلم‌هایی درباره کاخ‌های اسرار آمیز و ترسناک خوانده و دیده‌اید؟ کاخ زیبای القاسیمی در دبی که روزی یکی از مکان‌های زیبای دبی به شمار می‌رفت و محل سکونت خانواده‌ای اشرافی بود، امروزه به علت فعالیت‌های ارواح که در آن مشاهده شده به مکانی متروکه و تسخیر شده تبدیل شده است. طبق گزارش مردم محلی شب‌ها صدای ارواح از این کاخ به گوش می‌رسد و حتی گاهی شاهد بازی کودکان در این کاخ بوده‌اند. عجیب‌ترین اتفاق این است که طبق گزارشات اثاثیه این کاخ بعد از گذشت 200 سال مثل روز اول سالم و تمیز باقی مانده‌اند.کاخ القسیمی امروزه به عنوان ترسناک‌ترین مکان دیدنی دبی معروف شده است.

مکان این کاخ: آل ذیث، نیم ساعت فاصله از دبی

3) تونل پان امارات: تونل تاریکی

 

همیشه تونل‌ها به خاطر ماهیت تاریک و باریک آن‌ها باعث ترس مردم می‌شود. در این میان وقتی که در تونلی فعالیت ارواح مشاهده شود این ترس دوچندان شده و رعب و وحشت برای مردم ایجاد میکند. تونل پن امارات در نزدیکی جاده فرودگاه امارات یکی از تونل‌هایی است که طبق گزارش مردم در حین عبور از آن ارواح به آزار و اذیت شخص می‌پردازند و موج منفی‌ای که از آن ساطع می‌شود به راحتی قابل لمس است. همچنین در طی گدز از تونل بسیاری از اتومبیل‌ها دچار حوادث و تصادفات عجیبی خواهند شد که توجیه اساسی ندارد.  همچنین طبق گزارشات مردم محلی در نزدیکی این تونل یک ساختمان قدیمی وجود دارد که مردم صداهای عجیب از ان می‌شنوند. همه این شواهد دست به دست هم داده تا این تونل به مکانی رعب آور و ترسناک تبدیل شود.

آیا شما جرات عبور از این تونل مخوف را دارید؟

4) دروازه الخیل: آپارتمان ترسناک

مکان ترسناک در دبی

یکی دیگر از مکان های مخوف و ترسناک دبی آپارتمان الخیل است. این آپارتمان به دلیل فعالیت‌های موجودات ماورالطبیعه به یکی از مکانهای خالی از سکنه در دبی تبدیل شده است. طبق گزارش ساکنان این آپارتمان اشیا به طرز عجیبی گم شده و در مکان‌های دیگر پیدا می‌شدند. اما علت تخلیه این آپارتمان در اصل خودکشی سه تن از اعضای آن بود که به نحو هراس انگیز و عجیبی اتفاق افتاده است. طبق گزارشات مردم محلی در طول شب ناله و فریاد‌هایی به گوش‌ می‌رسد که بیانگر حضور ارواح شیطانی در این مکان هستند. اگر علاقه مند هستید که از این آپارتمان مخوف دیدن فرمایید حتما اطلاعات لازم را از مردم محلی کسب نمایید.

مکان: دبی 

5) جمیرا: خانه ارواح، از مکان‌های ترسناک در دبی

خانه ارواح، مکان ترسناک در دبی

بارها و بارها در فیلم‌های ترسناک شاهد بوده‌ایم که اهالی یک خانه به خاطر ترس از آزار و اذیت ارواح محل سکونت خود را ترک می‌کنند. یکی از ساختمان‌های پلاک چهار در بهترین منطقه شهر دبی چنین سرنوشتی را برای ساکنان خود رقم زده است. این خانه‌ی خالی از سکنه در سال 2011 محل سکونت خانواده‌ای فیلیپینی بود. آن‌ها شاهد فعالیت‌های عجیب ماورالطبیعه بودند و مورد آزار و اذیت ارواح قرار میگرفته‌اند. از این رو تصمیم می‌گیرند این خانه را با تمام وسایل آن ترک کنند. طبق گفته ساکنان شب‌ها با صدای ناله‌های یک مرد و گریه نوزاد از خواب بیدار می‌شدند. حتی شاهد جا به جایی وسایل و گم شدن اثاثیه هم بوده اند. مردم محلی بر این باور هستند که این خانه دارای بار منفی و شیطانی است که باعث رعب و وحشت بازدیدکنندگان می‌شود.

مکان: منطقه جمیرا

در این گزارش ترسناک‌ترین مکان‌ها در دبی را برای شما معرفی کردیم. اگر به دنبال ماجراجویی و کشف ماورالطبیعه هستید، می‌توانید از این مکان‌ها دیدن فرمایید و هیجان واقعی را تجربه نمایید. ولی به شما توصیه ‌می‌شودکه از خطر آن آگاه باشید و از مردم محلی اطلاعات لازم را کسب نمایید. 

نظرات کاربران