جشنواره ها و فستیوال های استانبول

جشنواره ها و فستیوال های استانبول

حضور در جشنواره ها و فستیوال های استانبول

یکی از شهرهای مورد علاقه افرادی که قصد مسافرت و گردشگری بین المللی را دارند استانبول می باشد. جشنواره ها و فستیوال های استانبول در تمام طول سال در پارک های استانبول و مکان های مخصوص که برای آن در نظر گرفته اند در تعداد بسیار زیاد و متعددی برگزار می گردد که جشنواره ها و فستیوال های استانبول با حضور هزاران نفر در پارک ها و مکان های متعددی در استانبول مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب می‌کند.

تنوع این جشنواره ها شگفتی بسیار زیادی برای کسانی که به این شهر سفر می‌کنند ایجاد کرده که تبدیل به یکی از جاذبه‌های توریستی این شهر نیز شده است که همه ساله تعداد زیادی را برای جشنواره ها و فستیوال های استانبول که در نوع خود بی نظیر و در جشن ها و فستیوال های متفاوتی برگزار می گردد به استانبول می کشاند. برای شما جشنواره ها و فستیوال های استانبول را توضیح داده ایم امیدواریم که شما در یکی از آنها شرکت کنید و از آنها لذت ببریم.

در صورتی که به سفر به کشورهای آسیایی علاقمند هستید ، تور پاتایا و تور بانکوک هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند.این تور ها از پرطرفدار ترین تور های خارجی هستند .

معرفی جشنواره ها و فستیوال های استانبول

این جشنواره ها بسیار زیاد و متنوع می باشند اما بعضی از آنها هر سال تکرار می شوند و قطعاً یکی از آنها را بهتر است که شرکت کنید. بعضی دیگر در زمان‌های معین و متعدد خاصی برگزار می‌شوند و برای خود محدوده و زمان مشخص دارند. بعضی هم یک بار در سال و یا در چندین سال یکبار اجرا میشود اما جشنواره ها و فستیوال های استانبول جشنواره هایی می باشند که تعداد زیادی مخاطب دارند و افراد زیادی را به خود جذب کرده اند.

جشنواره فیلم استانبول ، از فستیوال های استانبول

جشنواره فیلم استانبول که در طی دو هفته در استانبول برگزار می‌شود یکی از پر مخاطب ترین جشنواره ها و فستیوال های استانبول می باشد که در تمام سینماها که در اطراف استانبول می باشند و بلیت آن صورت اینترنتی و آنلاین خریداری می‌شود که سرعت خرید اینترنت و خدمت رسانی را بالاتر می برد میتوانید حضور پیدا کنید. شما می توانید فیلم های پر مخاطب بزرگسال، جهانی، کودکان،مستند ها،استادان جوان و… را مشاهده کرده و از آنها لذت ببرید.

جشنواره استانبول

یکی دیگر از جشنواره ها ، جشنواره استانبول میباشد که سحاه برگزار میشود و شما می توانید تاریخ پر فراز و نشیب استانبول و ترکیه را در آن به نظاره بنشینید. در این جشنواره می توانید عکس ها، مجله ها و کتاب های زیادی را خریداری کرده و از خرید آنها لذت بسیار زیادی ببرید.

جشنواره استانبول از فستیوال های استانبول
در این جشنواره که همه ساله در ماه اکتبر برگزار می‌شود و تعداد بسیار زیادی را در یک جا جمع میکند علاوه بر اینکه یکی از جشنواره ها و فستیوال های استانبول میباشد که بسیار لذت بخش است تاریخ استانبول و همچنین خرید مجلات کتاب‌ها و عکس های معروف استانبول را نیز بسیار زیاد میکند.

جشنواره خرید استانبول ، از فستیوال های استانبول

یکی از مواردی که حال ما مخصوصا خانم‌ها را بسیار خوب می کند خرید می باشد. زمانی که شما به خرید می پردازید احساس بسیار خوب و لذت بخشی دارید برای همین یکی از جشنواره ها و فستیوال های استانبول که بسیار مهم است و مخاطبان زیادی دارد و همه ساله در سطح وسیعی برگزار می شود جشنواره خرید استانبول می باشد. در این جشنواره هیچ محدودیتی برای خرید هیچ محصولی وجود ندارد که بازار بزرگ دبی را به رقابت می کشد.

جشنواره خرید استانبول از فستیوال های استانبول

عموماً این جشنواره به وسیله اتاق بازرگانی و مدیران بازرگانی استانبول و ترکیه حمایت شده و پشتیبانی می گردد و تمامی نیاز ها اعم از محصولات وسایل الکترونیکی، فست‌فودها و غذاهای متنوع، خوراک، پوشاک و هر چیزی که شما نیازمند باشید در این جشنواره از مراکز خرید و فروش می توانید تهیه کنید و از خرید آنها لذت بسیار زیادی ببرید.

[cn-suggest-posts sts=”بازار ادویه شهر استانبول” stl=”https://deltaban.com/attraction/istanbul-spice-market/” sbs=”تور ترکیه ارزان” sbl=”https://deltaban.com/turkey-tours/”]

جشنواره جاز استانبول

یکی دیگر از جشنواره ها و فستیوال های استانبول که تعداد بسیار زیادی مخاطب دارد جشنواره موسیقی جاز استانبول می باشد. این جشنواره از سال ۱۹۹۴ در سالن ها برگزار می شود اما در سال‌های اخیر به پارکها و فضاهای سبز نیز ورود پیدا کرده و در آن ها برگزار می شود جشنواره جاز استانبول با جشنواره طبیعت فرار نخواهد کرد که یک پیک نیک بسیار عالی می باشد ارتباط خاصی پیدا کردند که همه ساله تعداد بسیار زیادی را به تشویق و شرکت در جشنواره ها و فستیوال های استانبول دعوت میکند و تاثیر بسیار خوبی بر طبیعت و موسیقی استانبول دارد.

جشنواره بین المللی استانبول اپرای

یکی از جشنواره ها و فستیوال های استانبول که در سال‌های اخیر و از سال ۲۰۱۰ به بعد در استانبول در حال اجرا می باشد جشنواره اپرای میباشد که در ماه ژوئن برگزار شده و یک جشنواره بین المللی بوده مخاطبان زیادی دارد و افراد بسیار زیادی را برای حضور در استانبول تشویق میکند و بیانگر تاریخ اپرای استانبول می باشد این جشنواره عموماً در مکان های تاریخی استانبول برگزار می‌شود و میتوان حدس زد که هدف از برگزاری این جشنواره در مکان های تاریخی استانبول معرفی تاریخ استانبول و تاریخ این کشور می باشد همچنین لذت بردن از مکان های تاریخی و مهم و بازدید بسیار زیاد از آنهاست.

[cn-suggest-posts sts=” پارک مینیاتورک شهر استانبول” stl=”https://deltaban.com/attraction/miniatur-park/” sbs=”تور ترکیه” sbl=”https://deltaban.com/turkey-tours/”]

جشنواره موسیقی استانبول

جشنواره ها و فستیوال های استانبول به خودی خود مخاطبان بسیار زیادی دارند و افراد بسیار زیادی را تشویق به شرکت‌ و برگزاری جشنواره‌های متعدد سنتی، مذهبی، موسیقی‌ و… در این کشور می کند اما یکی از جشنواره ها و فستیوال های استانبول که مخاطبان بسیار زیادی را از سراسر جهان و علاقه مندان به موسیقی از سراسر جهان به این کشور می کشاند جشنواره موسیقی استانبول می باشد.

جشنواره موسیقی استانبول از فستیوال های استانبول

این جشنواره در سالن های متفاوت برگزار می‌شود و فروش بلیت کنسرت‌های آن از هفته‌های قبل به پایان میرسد. برگزاری کنسرت ها با نوازندگان و خوانندگان و موسیقی دانان بسیار بزرگ در سالن های موسیقی بسیار بزرگ و منحصر به فردی است که با روح و روان افراد تماشاچی و همچنین کسانی که به موسیقی از در سراسر جهان از علاقه بسیار زیادی دارند بازی کرده و آنها را به این محیط می کشاند.

جشنواره ها و فستیوال های استانبول بسیار زیاد می باشند و همه ساله تعداد بسیار زیادی از افراد را به خود جذب میکنند. از دیگر جشنواره ها و فستیوال های استانبول جشنواره تئاتر استانبول،جشنواره بهبود استانبول، جشنواره های مخصوص کودکان و یا محصول می باشد. در این کشور تعداد جشنواره هایی که در استانبول همه ساله و هر سال برگزار شود آنقدر زیاد است که نمیتوان آنها در یک مقاله توضیح داد. ولی اگر به استانبول سفر کردید قطعاً به یکی از جشنواره هایی که برای شما توضیح دادیم بروید و از حضور در آن ها لذت بسیار زیادی ببرید.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید آنلاین بلیط پرواز خارجی از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران