آشنایی با تفریحات هیجانی در سوئیس

بررسی و آشنایی با تفریحات هیجانی در سوئیس

تفریحات هیجانی در سوئیس

تفریحات هیجانی در سوئیس را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از این تفریحات لذتی وصف نشدنی خواهند داشت. تفریحات هیجانی در سوئیس را می توان در شهر های مختلف این کشور شاهد بود و در پایتخت سوئیس یعنی برن نیز شاهد تفریحاتی هستیم که شما را به اوج هیجان خواهند رساند.

برای مثال شهربازی هایی که در برن فعالیت می کنند وسیله هایی دارند که انتخابی مناسب برایتان خواهند بود اما این تفریحاتی که در سوئیس می توانید از آنها لذت ببرید فراتر از تفریحات شهربازی خواهد بود و تفریحات این کشور را می توان به بخش های مختلف سوئیس نسبت داد و مهمترین بخشی که بیشترین تفریحات را می توانید در آن تجربه نمایید شهر اینترلاکن سوئیس می باشد و این شهر مملو از تفریحاتی است که اوج هیجان را برایتان به ارمغان خواهد آورد و می توانید از تفریحات متنوعی در آن لذت ببرید. برخی از تفریحات هیجانی در سوئیس را می توان به گشت و گذار در طبیعت های ترسناک و مملو از درخت سوئیس دانست و برخی از آنها ساخته خود بشر هستند و رابطه مستقیم با ارتفاعات و ورزش های هیجانی و لذت بخش دارند.

تفریحاتی که در سوئیس ارائه می شوند از جمله بهترین ها می باشند و قبل از سفر به این کشور باید حتما با برخی از این تفریحات آشنایی داشته باشید تا بتوانید بیشترین لذت را از این تفریحات ببرید. در این مقاله سعی کرده ایم شما را با برخی از تفریحات هیجانی در سوئیس آشنا نماییم. تفریحات هیجانی در سوئیس خاطره ای به یادماندنی از این کشور برایتان به وجود خواهند آورد.

پاراگلایدینگ

یکی از بهترین تفریحات هیجانی در سوئیس را می توان پاراگلایدینگ دانست که این تفریح شما را به اوج لذت خواهد رساند. پاراگلایدینگ را می توانید در اکثریت شهر هایی که در اطراف کوهستان ها قرار گرفته تجربه نمایید و اینترلاکن یکی از شهر هایی است که می توانید از پاراگلایدینگ در آن استفاده نمایید. این تفریح امکان استفاده برای همگان خواهد داشت و می توانید به صورت دونفره از آن استفاده نمایید. چندین بخش مختلف در کشور سوئیس می توانید مشاهده نمایید که اقدام به خدمات رسانی در این رابطه نموده اند.

معلق بودن بر بالای کوهستان های سوئیس لذت فراوانی خواهد داشت و با استفاده از پاراگلایدینگ می توانید اوج لذت را به همراه همسر خود تجربه نمایید. این تفریح در اینترلاکن بر روی قله های سفید پوش ارائه می شود و می توانید منظره زیبای پایین پای خود را مورد بررسی قرار دهید. این تفریح می تواند حس بی وزنی خاصی برایتان داشته باشد و کنترل پاراگلایدینگ نیز دست شما خواهد بود و می توانید پاراگلایدینگ را به محل مورد نظر خود ببرید. بالن بالای پاراگلایدینگ سبب خواهد شد که به خوبی در فضا معلق بمانید و آرام آرام به سمت پایین بروید. در زمانی که فرود می آیید باید به آرامی به قدم زدن مشغول شوید تا بالن پاراگلایدینگ در بخش پشتی شما فرود آید. این تفریح در میان تفریحات هیجانی در سوئیس از هزینه بیشتری برخوردار می باشد.

پاراگلایدینگ

چتربازی از جمله تفریحات هیجانی در سوئیس

یکی از معروف ترین تفریحات هیجانی در سوئیس را می توان چتربازی دانست که این تفریح می تواند شما را به اوج هیجان برساند. معلق ماندن در آسمان و حس پروازی که در چتربازی به شما دست خواهد داد می تواند بهترین لحظات را برایتان به ارمغان آورد و در هر زمان از سال امکان استفاده از چتر بازی وجود خواهد داشت. جهت استفاده از چتربازی ابتدا باید سوار خودرو شده و به کوهپایه های سرسبز بروید و در این کوهپایه ها می توانید مراکز مربوط به چتربازی را مشاهده نموده و با مراجعه به یکی از آنها اقدام به استفاده از چتربازی نمایید.

چتربازی که در این کشور می توانید تجربه نمایید با سایر چتربازی ها متنوع تر خواهد بود و ارتفاع زیاد آن سبب خواهد شد که بیشترین لذت را از این تفریح ببرید. در ارتفاعات ابتدا سوار هواپیما خواهید شد و پس از اینکه به پرواز درآمدید و هواپیما اوج گرفت ناگهان شما از هواپیما به طرف زمین پرت خواهید شد و می توانید از این تفریح به صورت دو نفری نیز استفاده نمایید. البته زمان رها شدن به شما اعلام خواهد شد و دقیقا پس از پیاده شدن در آسمان از هواپیما چتر نجات باز خواهد شد و حس پرنده در حال پرواز به شما دست داده و می توانید تا زمان فرود در آسمان پرواز نمایید.

کوه های آلپ بی شک یکی از بهترین مناطق جهان می باشد که چتربازی بر بالای آن حس و حال تازه ای خواهد داشت و میزان آدرنالین بدنتان را به حداکثر خواهد رساند. توجه داشته باشید که تمامی موارد به صورت امنیتی بوده و به صورت کامل امتحان شده اند و به همین دلیل هیچگونه خطری در این تفریح شما را تهدید نخواهد کرد.

[cn-suggest-posts sts=”معرفی تفریحات آبی کیش” stl=”https://deltaban.com/best-water-entertainment-kish/” sbs=”تور کیش” sbl=”https://deltaban.com/kish-tours/”]

چتربازی

غارهای سن بئاتوس

یکی دیگر از تفریحات هیجانی در سوئیس را می توان مراجعه کردن به غارهای سن بئاتوس دانست که در این غارها می توانید از انواع بخش های مختلف دیدن نمایید. این غار ها افسانه ای جذاب دارند که سن بئاتوس پس از راندن اژدهایی که از دهانش آتش بیرون می آورد در این غارها پناه گرفته است و این افسانه امروزه این غارها را به غاری معروف تبدیل کرده است. یکی از دلایلی که نام این غار در میان تفریحات هیجانی در سوئیس قرار گرفته وجود گلوگاه های ناهموار و حیرت انگیز و سازه های آهکی می باشد که همگان را به وجد خواهد آورد.

این منطقه تنها ک غار معمولی نیست و می توانید از تماشای آبشار نیز لذت ببرید. آبشار علاوه بر اینکه به داخل غار می ریزد پس از سرازیر شدن از دهانه غار سبب ایجاد آبشار هایی زیبا در منطقه می شود که بر بالای محل گذر آبشار می توانید خانه هایی زیبا شاهد باشید که این خانه ها به سبک سوئیسی ساخته شده اند. گشت و گذار در داخل غار تا بخشی امکان پذیر می باشد و تماشای بخش های مختلف غار هر فردی را حیرت زده خواهد کرد و اما بخش از غار به دلیل باریک بودن امکان بازدید نخواهد داشت.

تفریحات هیجانی در سوئیس

رفتینگ

یکی دیگر از محبوب ترین تفریحات هیجانی در سوئیس را می توان رفتینگ در تندآب دانست که این تفریح را می توانید به همراه دوستان و خانواده خود تجربه نمایید. در لابه لایه درختان و بخش های کوهستانی سوئیس رودخانه های تند بسیاری وجود دارد که آب این رودخانه ها از صخره های متنوعی عبور نموده و به دلیل شیب و فشار آب سرعت بالایی دارند.

رودخانه لوتسین یکی از بهترین انتخاب ها برای دوستداران رفتینگ و قایق سواری در تنداب خواهد بود و می توانید در آب های این رودخانه به رفتینگ کردن پرداخته و اوج لذت را از این تفریح ببرید. پارو زدن در این رودخانه مورد نیاز نخواهد بود و فشار آب به خودی خود می تواند شما را به مقصد منتقل نماید اما کنترل قایق موردی است که باید خودتان به آن توجه داشته باشید و پس از اتمام مسیر رودخانه در دریاچه برینز قایق ها سرعت کمتری پیدا خواهند نمود و در این دریاچه می توانید به گشت و گذار بپردازید و سپس می توانید خود را به ساحل رسانده و پس از یک آب تنی مفصل عکس یادگاری نیز تهیه نمایید و از بهترین تفریحات هیجانی در سوئیس لذت ببرید.

[cn-suggest-posts sts=”معرفی فوندوی پنیر غذای لذیذ سوئیسی” stl=”https://deltaban.com/introducing-swiss-cheesy-cheese-fondue/” sbs=”بلیط هواپیما” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

آشنایی با تفریحات هیجانی در سوئیس
تفریحات ذکر شده تنها بخش از تفریحات هیجانی در سوئیس بوده اند و با سفر به این کشور می توانید از تفریحات بسیار متنوع تری لذت ببرید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران