رویدادها و نمایشگاه ها در چک
10 آذر 1397
هلند

رویدادها و نمایشگاه ها در چک

رویدادها و نمایشگاه ها در کشور چک

رویدادها و نمایشگاه ها در چک مورد توجه گردشگران تخصصی واقع شده اند. اخذ ویزای نمایشگاهی چک از پرطرفدارترین ویزاهای این کشور است. صنعت گران و هنرمندان بسیاری برای بازدید نمایشگاهی وارد چک میشوند. در اینجا به معتبر ترین رویدادها و نمایشگاه های چک اشاره میکنیم.

نمایشگاه ها در کشور چک

نمایشگاه ها در چک یکی از مقاصد گردشگران در سفر به چک است. نمایشگاه های چک فرصت مناسبی برای ایده های تجاری فراهم کرده اند. نمایشگاه های چک مانند پلی تجاری بین کارفرمایان کشورهای شرکت کننده عمل می کنند. این نمایشگاه ها بستر مناسبی برای شناخت و معرفی برندها هستند. در کنار شرکت در نمایشگاه ها  بازدید از جاذبه های سیاحتی چک نیز فراهم است.

نمایشگاه ها در کشور چک

انواع نمایشگاه های چک هر سال افراد زیادی را به سوی خود می کشانند. مهم ترین موضوعات نمایشگاه ها در جمهوری چک شامل موارد زیر است:

صنایع غذایی

مبلمان و لوازم منزل

 تجهیزات پزشکی و ورزش

 چای

 قطعات یدکی خودرو

هدف بازدید از نمایشگاه های چک

هدف بازدید از نمایشگاه های چک فرصتی برای ارتباط تجاری است. پیشرفت در کسب و کار مهمترین هدف بازدیدکننده گان است.

چه کسانی از نمایشگاه های چک بازدید می کنند؟

صنعت گران و کارآفرینان بیشترین بازدید کننده گان نمایشگاه های چک هستند. سرمایه گذاران و ایده پردازان کسب و کار از بازدیدکننده گان رویداد ها و نمایشگاه های چک هستند.

مزایای رویدادها و نمایشگاه های چک

مزایای رویدادها و نمایشگاه های چک بسیار است. در اینجا به مهم ترین مزایای آن ها اشاره میکنیم.

فرصتی برای معرفی و رقابت صنعتگران

کسب دانش روز در زمینه فناوری های نوین

افزایش پیوند های تجاری

فرصت مناسب برای سرمایه گذاران

افزایش ارتباطات

ایجاد زمینه ایده پردازی در کسب و کار

شرکت بازدید کننده گان در سمینارها

ارتباط بازدیدکنندگان  با سازندگان و طراحان

ارزیابی و مقایسه کیفیت محصولات

شناحت برندها و معرفی محصولات

امکان جذب مشتری و نماینده گی

رویدادهای هنری چک

رویدادهای هنری چک

رویداد های هنری چک هر سال هنرمندان بسیاری را جذب میکند. رویدادهای فرهنگی و هنری چک در اروپا شهرت جهانی دارند. هر سال گردشگران زیادی برای شرکت در جشنواره های هنری وارد چک میشوند. فستیوال موسیقی و فیلم چک از معتبرترین فستیوال های اروپای غربی هستند. جشنواره نورپردازی چک بزرگترین رویداد در پراگ است. در اینجا به مهم ترین رویدادهای هنری چک اشاره میکنیم.

فستیوال موسیقی بهاری چک

فستیوال موسیقی بهاری چک از رویدادهای مهم هنری است. جشنواره موسیقی بهاری چک از اردیبهشت تا خرداد در پراگ برگزار میشود. این جشنواره محل دائمی اجرای گروه های موسیقی جهان است. پرفورمنس، ارکستر سمفونی و موسیقی مجلسی از اجراهای این فستیوال است. فستیوال موسیقی پراگ مهمترین رویداد فرهنگی چک محسوب میشود. این فستیوال با 70 سال تجربه از معتبرترین فستیوال های بین المللی موسیقی است.

جشنواره نورپردازی چک

جشنواره نورپردازی چک بزرگترین رویداد در پراگ است. این جشنواره پربازدیدترین رویداد فرهنگی چک به شمار می آید. در جشنواره نورپردازی پراگ جدیدترین فناوری ها به نمایش در می آید.

این جشنواره دیدنی هر سال در پراگ برگزار میشود. جشنواره نورپردازی چک نخستین بار بیش از 250 هزار گردشگر را جذب کرد.

جشنواره فیلم چک

جشنواره فیلم چک در شهر کارلووی واری برگزار میشود. این جشنواره مهمترین جشنواره سینمایی اروپای غربی است. فضای جذاب جشنواره فیلم کارلووی واری هنرمندان بسیاری را جذب می کند.

فستیوال فیلم چک هر سال در ماه ژوئیه برگزار می شود. رویداد های متنوعی در این جشنواره اتفاق می افتد. مرکز برگزاری فستیوال فیلم چک هتل ترمال است. فیلم های جشنواره چک در سالن های سینمایی به نمایش در می آیند. جایزه گوی بلورین به بهترین فیلم اهدا میشود. سازمان فیاف به جشنواره فیلم کارلووی واری درجه الف را اهدا کرده است. این فستیوال لقب معتبرترین جشنواره های جهان را دارد. این جشنواره میزبان بیش از 40 کشور است. فیلمسازان بین المللی برای شرکت در این جشنواره به چک سفر می کنند.

با آژانس دلتابان تجربه ای خاطره انگیز در سفر به تور اروپا داشته باشید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران