دهکده چهانی دبی

دهکده جهانی دبی و جذابیت های آن

بسیاری از افرادی که با تور دبی سفر می کنند مایل هستند که بهترین جاذبه های دبی را از نزدیک مشاهده نمایند. یکی از زیباترین این جاذبه ها دهکده جهانی دبی می باشد و هر ساله تعداد بازدید کنندگان آن رو به افزایش است. ایرانیان نیز طرفدار گشت و گذار در این منطقه گردشگری هستند و بسیار به آن علاقه دارند. تمامی کشورهای مشهور جهان در اطراف دهکده جهانی دبی غرفه هایی را که به شکل بنای مشهور کشورشان است را به پا کرده اند و در هر یک از این غرفه ها شما می توانید سوغاتی مشهور آن کشورها را خریداری کنید.

معرفی دهکده جهانی دبی :

دهکده جهانی دبی بیشتر شبیه به یک شهرکی ست که در آن نمادهای متفاوتی از سراسر دنیا را می توانید مشاهده کنید. افرادی که بازدید کننده این بنای توریستی تفریحی هستند، می توانند تمامی بناهای مشهوری را که متعلق به 32 کشور می باشد را از نزدیک مشاهده نمایند و با آداب و رسوم ملت های مختلف آشنایی بیشتری به دست آورند. هر یک از این غرفه ها شبیه به یکی از آثار کشورهای مربوطه است و هر کشوری سوغات مخصوص به خود را در این غرفه ها به فروش می رساند. به همین دلیل است که افراد بسیاری از این دهکده بازدید می کنند و از تک تک غرفه های درونی آن لذت می برند.

نمایی زیبا از دهکده جهانی دبی

امکانات و تفریحات دهکده :

علاوه بر اینکه شما در این جاذبه گردشگری می توانید بسیاری از غرفه های جذاب و زیبا را مشاهده کنید، باید بدانید امکانات تفریحی دیگری هم در این جاذبه گردشگری وجود دارد. سرگرمی های زیادی مانند بازی های گروهی و مراسم های شاد و متنوعی در این دهکده همیشه در حال برگزاری هستند و شما می توانید با مشاهده هر یک از آنها اوقات فراغت جذابی را به سر کنید. هر یک از جشن ها و مراسم هایی که در این دهکده برگزار می شوند ویژگی های منحصر به فردی دارند که بعضی از آنها برای کودکان و برخی دیگر نیز برای بزرگسالان طراحی شده اند. استیج گلوبال ویلیج، قایق های دهکده جهانی، شهربازی گلوبال ویلیج و … از آن دسته تفریحات بی نظیر این جاذبه گردشگری به شمار می روند.

 همین گستردگی و تنوعی که در دهکده جهانی دبی وجود دارد موجب شده که، بسیاری از توریست ها در تور دبی، بازدید از این جاذبه دیدنی را در برنامه سفر خود قرار دهند. یکی از نکاتی که در مورد این جاذبه دیدنی وجود دارد و شما باید به آن دقت داشته باشید این است که، از آن به عنوان مکان تاریخی، هنری، تفریحی، فرهنگی و تجاری یاد می‌شود. همین موضوع نشان دهنده اهمیت و توجه بسیار سران دبی به این جاذبه دیدنی است. همچنین در این چند سال توجه بازدید کنندگان به این دهکده جذاب گردشگری بسیار بیشتر از قبل شده و به همین دلیل روز به روز هم افراد زیادی مشتاق بازدید از دهکده جهانی دبی می‌شوند.

 بازدید از دهکده جهانی دبی

رستوران های دهکده جهانی دبی :

 با اینکه دهکده جهانی مورد توجه بسیاری از افراد قرار  گرفته، باید بدانید در فصل تابستان تعطیل است و علت اصلی آن هم گرمای زیاد هوا در این فصل می‌باشد. باید بدانید که بازدید و تفریح در این پارک از ساعت سه و نیم بعد از ظهر شروع می شود و تا ساعت دوازده شب ادامه دارد.

همچنین، رستوران هایی که در دهکده جهانی دبی وجود دارند متنوع هستند و شما میتوانید از صرف غذاهای بی نظیر در  آن لذت ببرید.

در این دهکده، یک مسیر پیاده روی طراحی شده که انواع رستوران ها و دکه هایی غذایی در آن وجود دارند. دسرها، بستنی ها، خوراکی ها و غیره نیز در این مسیر هستند که شما می توانید آنها را خریداری کنید و میل نمایید. علاوه بر این، رستوران های مجلل بسیار زیادی در این جاذبه گردشگری وجود دارند که فقط شام در آنها سرو می شود و اگر هم مایل باشید می توانید در رستوران ایرانی غذای مورد علاقه خود را میل کنید.

قیمت بلیط دهکده جهانی دبی :

بسیاری از افراد شاید بر این باور باشند که قیمت بلیط دهکده جهانی دبی گران است و شاید قادر به خریداری آن نباشند. ولی باید بدانید قیمت بلیط این جاذبه گردشگری تنها 15 درهم است که شما می توانید این بلیط را هم به صورت آنلاین و به صورت حضوری خریداری کنید. دهکده جهانی دبی یکی از جاذبه های بی نظیر شهر دبی است که شما در آن اوج لذت و هیجان را تجربه خواهید کید.

نظرات کاربران