بررسی دقیق و کامل پارک های آبی دبی                                                                    

فهرست مطالب

پارک های آبی دبی

دبی یکی از مقاصد گردشگری محبوب می باشد که  به دلیل پارک های آبی دبی و همچنین مراکز گردشگری آن هر ساله خیل عظیمی از گردشگران شهر خود را به مقصد دبی ترک می کنند. در سفر به دبی مراکز متعددی ارزش دیدن خواهند داشت که پارک های آبی دبی را می توان یکی از این مراکز دانست. شهر دبی به دلیل اهمیت ویژه گردشگری که دارد در نظر گرفته تا تمامی امکانات مورد نیاز جهت رفع خواسته های مسافرین را فراهم نماید تا بتوانید بهترین سفر را برای خود رقم بزنید. پارک های آبی دبی یکی از این مراکز می باشد که شما را به اوج شور و هیجان خواهند رساند و تجربه ای تازه در آن شاهد خواهید بود.

پارک های آبی دبی را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به خود داشته و به همین دلیل امتحان هر یک از آنها حس و حال خاصی خواهد داشت. امکاناتی که در هر یک از این پارک های آبی برای مراجعین در نظر گرفته شده با یکدیگر متفاوت بوده و هر یک از آنها خدمات ویژه ای به مسافرین ارائه خواهند داد. چنانچه می خواهید پس از گشت و گذار در مراکز دیدنی دبی اوج هیجان را در یک محیط مفرح تجربه نمایید پارک آبی می تواند مناسب ترین انتخاب برایتان بوده باشد که در ادامه سعی بر این داشته ایم که برخی از معروف ترین پارک های آبی دبی را خدمتتان معرفی نماییم. در ادامه با ما باشید

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور ترکیه ارزان و  تور ارمنستان ارزان  هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند. این تور ها از نظر مالی نیز بسیار به صرفه هستند و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور های جذاب سفر کنید.

وایلد وادی 

هر جا نام از بهترین پارک آبی دبی می شود نام وایلد وادی بر ذهن ها خطور خواهد کرد. این پارک آبی از جمله پارک های آبی می باشد که نام آن در میان بهترین پارک های آبی جهان قرار گرفته و تمامی امکانات مورد نیاز برای مسافرین در این پارک آبی مهیا خواهد بود. در این پارک آبی بیش از 30 وسیله تعبیه شده که شما را به اوج هیجان رسانده و ترشح آدرنالین را به حداکثر خواهد رساند.

وایلد وادی

توجه داشته باشید که امکان استفاده کردن از این دستگاه ها برای همگان امکان پذیر خواهد بود و با هر وزنی می توانید از آنها استفاده نمایید. یکی از هیجان انگیزترین بخش های پارک آبی وایلد وادی را می توان سقوط آزاد دانست که در این بخش می توانید اوج هیجان را در یک لحظه تجربه نمایید. البته استفاده کردن از این بخش برای تمامی سنین و برای افراد بیمار توصیه نمی شود. رودخانه خروشان تجربه موج سواری عالی به شما خواهد داد. این پارک آبی روبروی برج العرب قرار گرفته و میزان هزینه آن گران می باشد.

هزینه ورودی پارک آبی از طریق قد فرد تعیین می شود به گونه ای که افراد پایین تر از 1.10 متر قد هزینه 989 هزار تومان و افراد بالای 1.10 متر 1 میلیون و 170 هزار تومان باید پرداخت نمایند.

آکواونچر 

یکی دیگر از پارک های آبی دبی لوکس را می توان آکواونچر دانست که این پارک آبی در رقابت با وایلد وادی بوده و تنها رقیب این پارک آبی می باشد. این پارک آبی اغلب با نام آتلانتیس شناخته می شود و دلیل نامگذاری آن وجود هتل آتلانتیس در کنار آن می باشد. این پارک آبی اولین و بهترین پارک آبی خاورمیانه بوده و تمامی امکانات مورد نیاز گردشگران را فراهم نموده است.

آکواونچر

مکان این پارک آبی مجمع الجزایر نخل جمیرا می باشد که به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید. در این پارک آبی می توانید با دلفین ها شنا کرده و از غذا دادن به سفره ماهی ها لذت ببرید.

غواصی را می توان از جمله امکانات این پارک آبی دانست که این امکانات در تمامی پارک های آبی دبی وجود ندارد. وجود آبزیان در این پارک آبزی است که توانسته نام بهترین بر روی پارک آبی آکواونچر در میان پارک های آبی دبی بگذارد. بی شک این پارک آبی می تواند ساعتها شما را مشغول خود نماید. از جمله امکانات این پارک آبی می توان به : کمد لباس, رستوران, حمام آفتاب, محوطه ساحلی, آکواریوم و … اشاره نمود. این پارک آبی در جزیره پالم جمیرا و در کنار هتل آتلانتیس واقع شده است. هزینه ورودی این پارک آبی برای افراد زیر 1.20 متر 900 هزار تومان و برای افراد بالای 1.20 متر 1میلیون و 115 هزار تومان درخواست خواهد شد.

آیس لند از جمله پارک های آبی دبی

آیس لند یکی دیگر از پارک های آبی دبی می باشد که این پارک آبی به دلیل قیمت پایین و داشتن امکانات قابل قبول مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است. توجه داشته باشید که نام این پارک آبی به دلیل سرزمین یخی موجود در آن می باشد. اما نباید این تصور را داشته باشید که این پارک آبی آب سرد دارد. چرا که آب های پارک آبی آیس لند گرم بوده و به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید و دلیل نامگذاری آن به دلیل سرزمین یخی که به عنوان نما از آن استفاده شده است می باشد.

آیس لند از جمله پارک های آبی دبی

از جمله مهمترین ویژگی های این پارک آبی می توان به داشتن بلندترین سرسره ها در میان سرسره های دیگر پارک های آبی دبی اشاره نمود. به همین دلیل نیز توانسته محبوبیت بسیاری در میان مردم پیدا کند. این پارک آبی هم اکنون در حال بازسازی می باشد اما برخی از بخش های آن قابل استفاده خواهد بود. این پارک آبی در منطقه راس الخیمه و در جیره الحمرا واقع شده است. هزینه ورودی آن نیز مناسب بوده و می توانید با پرداخت 260 هزار تومان از تمامی خدمات پارک آبی استفاده نمایید.

پارک آبی اسپلش

پارک آبی اسپلش را می توان از جمله بهترین پارک های آبی دبی برای کودکان دانست که این پارک آبی با در نظر گرفتن تمامی موارد امنیتی می تواند مناسب ترین انتخاب برای لذت بردن فرزندانتان باشد. در این پارک آبی می توانید فرزندتان را در روز تولدش شگفت زده نمایید که خدمات مخصوصی از این نظر در آن ارائه می شود.

پارک آبی اسپلش از جمله پارک های آبی دبی

البته از این پارک آبی بزرگسالان نیز می توانند استفاده نمایند اما هدف از آن لذت بردن کودکان خواهد بود و شاید لوازم آنچنانی در مقایسه با سایر پارک های آبی دبی وجود نداشته باشد. هزینه ورودی برای یک کودک به همراه یک بزرگسال 350 هزار تومان و برای هر فرد بزرگسال اضافه نیز 175 هزار تومان می باشد.پارک آبی اسپلش در منطقه الصفا 2 و خیابان A8 واقع شده است.

 

لگولند از جمله پارک های آبی دبی

یکی دیگر از پارک های آبی دبی که تشکیل شده از پارک آبی و شهر بازی کودکان است را می توان لگولند دانست که این پارک آبی برای کسانی که قصد لذت بردن فرزندشان را دارند مناسب خواهد بود. این پارک آبی یک رودخانه مصنوعی نیز دارد که در این رودخانه می توانید مشغول قایقرانی شوید.

لگولند از جمله پارک های آبی دبی

سرسره هایی که در این پارک آبی روباز در نظر گرفته شده اند قابل مقایسه با سایر پارک آبی های دبی نخواهند بود و می توان گفت برای کودکان مناسب خواهد بود و بزرگسالان هیجان چندانی تجربه نخواهند کرد.

در این پارک بیش از 40 وسیله بازی وجود دارد که می تواند بهترین هدیه برای فرزندتان بوده باشد. همچنین به دلیل ایمن بودن محیط می توانید فرزندتان را رها نمایید. هزینه این پارک آبی 850 هزار تومان بوده و مکان آن در خیابان شیخ زاید و مقابل مجمع الجزایر جبل علی خواهد بود.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.
 

نظرات کاربران